SVĚTELNÁ  KNIHOVNA    STAŽENÍ  KNIHY
    PŘEDCHOZÍ  ČÁST  SDĚLENÍ  401 - 500  KNIHY  "ROZHOVORY II."   ZDE ...

 

 

501.  Abdrušin, kniha „Poselství grálu“.                                                  

                                                          (Přijala Katka P.)          3.1.1999.     11:40–11:47 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

Ptá se a zapisuje Ivo A. Benda. Odpovídá Vědomí ze Síria (jsou z 10. 12. 14. dimenze).

 

„Je to kniha o náboženství, historii Křesťanství – vcelku pravdivá. Kdo se chce zabývat tímto, je to zdroj cenný pro rozbor náboženských nauk - Křesťanství. Informace jsou většinou pravdivé, ale obsahující některá dogmata, která jsou již pro dnešní dobu naprosto nevhodná, např. že „člověk je tvor nepoučitelný“ – to je zastrašování a bránění v jeho vědomém vývoji anebo přístup k ženě, jako k „méněcennému neúplnému živočichu“.

 

Abdrušin byl teolog a nebyl nikým veden (z Vesmíru), tyto vědomosti získal pečlivým studiem tehdejších jemu dostupných materiálů, které nebyly běžně veřejně zveřejňovány (před 60 a více lety – pozn. zpracovatele). On se sám považoval za vtělení boží (a nebyl) a bylo u něj veliké ego – tím je také poznamenána jeho práce.“

 

 

 

502.  Sluneční systém hvězdy Lambda Cygni.                                                  

                                                                (Přijala Katka P.)     5.1.1999.    23:08–23:30 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

Ptá se a zapisuje Ivo A. Benda. Odpovídají bytosti DHOH.

 

Termíny názvů sluncí = hvězd jsou z pozemské astronomie kvůli propojitelnosti s naší pozemskou vědou. Příjem nových názvů civilizací či planet se kontroluje hláskováním.

 

Lambda Cygni je SS v souhvězdí Labutě, je 25 světelných let daleko. SS tvoří 1 slunce a 3 planety bez měsíců, které jsou asi stejně velké jako planeta Země.

 

HOOVA je civilizace na všech 3 planetách, původně byla v 5. dimenzi, nedávno převibrovala do 7. dimenze. Je zde malá hustota osídlení. Má zhruba 450 miliónů bytostí, a to po asi 150 miliónech na každé z 3 planet. Bytosti se nachází jak na planetách, tak v blízkém prostoru.

 

Kdysi působili na Zemi, aby předali vědomosti (když byli v 5. dimenzi). Bylo to před 60 000 lety. Co se týče propojení se židovstvím, je tím myšleno předání vědomostí, ne vytvoření genotypu. Ten vznikl později sám tím, že se duchovně vyspělejší skupiny izolovaly od okolí na Zemi. Později vzešel příkaz od Stvořitele neutajovat toto vědění, ale šířit dál, a proto byli židé rozptýleni po světě – Zemi a nevytvářeli samostatný velký stát. Své poslání bohužel nesplnili. Temné síly byly silnější. Do jejich řad inkarnovalo velké množství zástupců Sil temna, kteří jim vnutili mnoho omezujících rituálů a tím je stále více odcizovali a znemožňovalo jim to styk s ostatním obyvatelstvem. Tím bylo prakticky znemožněno předávání vysoce duchovních informací. Tím byl zmařen původní plán Stvořitele.“

 

 

 

22. Rozhovory s poučením od mých přátel z Vesmíru

 

 

 

503.  Sluneční systém civilizace planety LOGO.                                                  

                                                                (Přijala Katka P.)     5.1.1999.    23:40–23:43 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

Ptá se a zapisuje Ivo A. Benda. Odpovídají bytosti DHOH.

 

Termíny názvů sluncí = hvězd jsou z pozemské astronomie kvůli propojitelnosti s naší pozemskou vědou. Příjem nových názvů civilizací či planet se kontroluje hláskováním.

 

Sluneční systém civilizace planety LOGO se nachází 38 světelných let daleko a ve vaší terminologii je tvořen hvězdou Lambda Scorpii v souhvězdí Štíra.“

 

Ostatní informace jsou v překrásné knížce p. Strejčka „Planeta Logo“ – pozn. zpracovatele.

 

 

 

504.  Stravování.   (Přijal Vlastimil H.)   5.1.1999.   11:47-12:36 hodin.   Místo: Šumperk.

 

Otázka adresovaná Stvořiteli: Moje dnešní otázka se týká stravování. Naše chutě, pocity nám říkají, co si máme dát k jídlu a co ne. jaká je vazba mezi žaludkem, chutí a pocitem a myšlenkou, která ovlivňuje volbu ?

 

„Správně píšeš, že chuť = pocit. Je to opravdu váš pocit, který nám říká, co bychom měli jíst, jak se oblékat, co dělat. To myšlení do tohoto procesu zasahuje z pozice logiky a dá se také říct z pozice naučených starých programů, které jsme převzali od rodičů, či našich učitelů. Tato logika a staré programy jsou nám na obtíž. Je to něco, co je potřeba omezit a někdy i úplně odstranit, hlavně v případech, že jsme již určitou úroveň myšlení překonali. Vše by se ale mělo dít postupně, jemně, nikdy ne drasticky či násilnou formou. Člověk, který je z domu zvyklý se živit tlačenkou, masem a jídly podobného druhu, se asi těžko dá od někoho přesvědčit, aby si vzal zeleninový salát jako hlavní menu. Nejprve přijde pocit, že to, co dělá není úplně v pořádku a vznikne myšlenka, čili záměr toto změnit. Potom už naše mysl podvědomě hledá to, co by mohlo pasovat do našeho záměru. Tedy příklad: Pokud jím tlačenku a mám záměr to změnit, změní se restaurace nebo jídelna za jinou, dostanu chuť ve stávající restauraci či jídelně na něco jiného, co třeba uvidím u druhého člověka. Tak se totiž ovlivňujete. Změna může přijít i ve formě změny kolektivu, se kterým chodím na jídlo. Tady se dá opravdu aplikovat a správně ti to blesklo hlavou, jeden ze základních zákonů Vesmíru: Svůj k svému (zjednodušeně řečeno), (v plném znění) energie určité vibrace přitahuje energii podobného druhu. Tak, jak každý jednotlivec chce nebo nechce potlačovat svoje chutě, to už záleží jen na něm. Pokud to však dělá často nebo dlouho, dostává se do rozporu s potřebami svého fyzického těla. A to se nevyplácí. V podobě různých poruch na tělesných orgánech či funkcích těla se nám projeví to, co jsme zanedbali – naše pocity, jejich poslouchání. Nedá se tedy obecně říci, že něco je zdravé a jiné jídlo nezdravé. To, co je zdravé pro jednoho, tomu druhému může uškodit, protože on zrovna potřebuje něco jiného, a proto je důležité mít volbu !  Naše myšlení je odrazem naší zkušenosti a ta není vždy vzata přímo od nás, ale hodně jí přejímáme od jiných a to je ta chyba. Je třeba, aby se každý člověk naučil poslouchat svoje pocity a měnit svoje vzorce myšlení tehdy, když už je nepotřebuje, když už mu přestaly vyhovovat. Jaká je přesná vazba tří složek: ŽALUDEK – POCIT – MYŠLENKA ?

 

Ano, děkuji za objasnění. Myslím, že jako názorné schéma to stačí.

 

„Upozorňuji na pocit z jídla. Je rozdíl, zda sníš jídlo jen proto, aby ses nacpal a tak zahnal ten pocit, nebo zda se najíš s požitkem, s dobrým Západě jako normální trend, jen tak něco rychlého do sebe naházet a jít. To ale souvisí i s úctou ke svému tělu, které nám na oplátku umožňuje ty pocity zažívat tak říkajíc „na vlastní kůži“ (netlač, já počkám, zbytečně spěcháš s tím psaním). Pokud to jídlo do sebe v rychlosti „naházíte“, tak tělo vám na to odpoví adekvátním pocitem nebo pocity: Těžko od žaludku, tlaky v břiše, pálení žáhy, nadmutí. Vy nedáte tomu tělu šanci se z toho jak se patří vzpamatovat. Často utíkáte zase dál do práce, honí vás čas, termíny, úkoly a k čemu to nakonec ?  Ono to tělo vás nakonec zpětně přinutí se zastavit a zamyslet se nad svým konáním. A tím důvodem k zastavení jsou zdravotní potíže, které nastanou a my začínáme přemýšlet proč. Dnes už je medicína vyspělá a dost toho o těle ví a zná průvodní jevy tohoto stresu. Ano, stresu, neboť tak lze nazvat vaším názvoslovím stav, ve kterém jste se nacházeli v době jídla. Pokud jste chytří, uděláte změnu – změníte skladbu jídelníčku, způsob stravování či prostředí. To vše vede k tomu, že se zklidníte a začnete měnit svoje myšlení na základě vlastní zkušenosti. To je zatím vše, vidím, že je kolem tebe dosti rušno (opravdu je, přišlo do místnosti asi 5 lidí – pozn. příjemce).

 

To ti odpovídal Stvořitel našeho Vesmíru a s láskou předal Itykerjahr a část předal i Aštar.“

 

Děkuji ti Stvořiteli a děkuji i vám přátelé za informace a jak mě a ostatním pomáháte. Mám vás za to moc rád.

                         Vlastík.

 

 

 

505.  Stravování, další informace.   (Přijal Vlastimil H.)   5.1.1999.   13:33-14:15 hodin.   Místo: Šumperk.

 

„Jestli chceš, můžeme pokračovat.“

 

To jsi ty Stvořiteli ?

 

„Ano a předává ti to Aykron z 9. dimenze. Navážu na konec předešlého sdělení, jak tomu říkáte v těch „Rozhovorech“.

 

Lidé, kteří dbají svých pocitů, starají se řádně o své tělo, tak ti mohou prožívat pocity právě opačné. Mohou si vychutnat slast z požívaného pokrmu, příjemné teplo, které se jim rozlévá po těle. Neboť jídlo jako takové není určeno jen pro fyzické tělo, ale sytí i duši příjemnými pocity z požité stravy. Proto platí staré rčení, že méně je někdy více. A všimni si, jak to do sebe vše krásně zapadá: Jemní lidé jedí pomalu, lehčí jídla, více se řídí a prožívají své pocity a naopak lidé hrubšího zrna jedí těžší jídla, často jen tak, aby se něčím zaplácli, city je moc nezajímají a chutě se jim stále opakují. Maso, maso a zase maso. Je zajisté spousta lidí a spíš je jich ještě většina, kteří se v současné době zmítají mezi těmito dvěma extrémy. Na jedné straně chtějí žít zdravě, protože už o tom něco četli nebo slyšeli, a na druhé straně se stále zmítají v objetí těch starých programů, které jim říkají, že maso potřebují a že jim opravdu chutná.

 

Co si však počít, když z tohoto bludného kruhu nemůže člověk ven ?  Člověk se musí především rozhodnout to změnit a jít si za tím, neposlouchat ty, co jsou stále pod vlivem tohoto starého myšlení, a kteří se vás snaží vrátit zpět. Neboť je to velice pohodlné nedělat nic nového a jít stále ve stejných starých kolejích. Ale to takhle dál nejde !  Kdy už  konečně se lidé rozhodnete, rozhýbete se a začnete se nad sebou rozmýšlet. Nač mají ostatní poslouchat vaše nářky, že vás bolí to či ono. Sami si za vše můžete !

 

Mám vás rád a jako milující Otec vás musím také vychovávat. Neboť bez osobní disciplíny (myslím tím naslouchání hlasu svého těla), poznání, co je pro vás dobré či špatné, nelze posunout váš osobní duševní vývoj. Vy se rozhodujete, právě vy a nikdo jiný a tímto svým rozhodnutím se rozhodujete o své současnosti i budoucnosti a to stále, v každém okamžiku vašeho bytí. Jídlo, chování, oblékání, v tom všem se stále odráží vaše volba. Je vidět po vás na vaší práci, na tom, co jste si oblékli, na tom, co jíte. Je to Vesmír svobodné vůle, který řídím pomocí zákonů, které jsem stanovil Já a které jsem i sám odzkoušel a uznal je za dobré. K tomu všemu dobrému vás, děti, vedu a pomáhám vám na vaší cestě ke Mně. Záleží však jen na vás, co si vyberete: Světlo nebo Tmu ?  Kdo rád Světlo, ať přemýšlí víc nad sebou, nad svým chováním a jednáním, je na dobré cestě, ale je stále co vylepšovat. Ti, co si vybrali Tmu, je to jejich volba, sami si vybírají svoji budoucnost a Já jim dávám dostatek času, dostatek životů na dalších planetách v  jiných částech Vesmíru, kde budou moci zrát a uvědomovat si, kdo jsou a čím chtějí být. To je totiž otázka zásadní – uvědomit si KDO JSEM  a sami si říct čím chci být. Až vyřešíte tuto zásadní otázku pro každého člověka, tak vám bude spousta věcí mnohem jasnější. Můžete se obrátit ke Mně, kdykoliv, kdekoliv. Jste moji součástí, stejně jako Já vás a vše co děláte, jak myslíte, to vše je mi známé, neboť není nic, co by bylo pro mě v tomto Vesmíru neznámé.

 

Předej to ostatním lidem, těm, kteří chtějí poslouchat a chtějí něco zlepšit.

 

To ti sdělil tvůj Stvořitel i Stvořitel celého tohoto Vesmíru. Předal Aykron.“

 

Děkuji ti Stvořiteli z celého srdce za tento rozhovor.  S láskou Vlastík.

 

 

 

506.  Poučení.                          (Přijala Božena S.)               6.1.1999.     Místo: Sezimovo Ústí.                                                                                           

 

Milý Aštare, jaké poučení dáš mě a ostatním lidem v této době ?

 

„Piš Boženko svoje poučení, které bude pro všechny lidi, které potkáš.

 

Jste milí lidé na rozcestí, kterým se může pro vás mnohé změnit. Cesty jsou dvě a výběr záleží jen na vás. Nikdo jiný nemá právo ani moc za vás rozhodnout.

 

Ta cesta, která jde přímo a bez velké námahy ji zdoláváte, vede do záhuby. Poznáte ji podle toho, do jaké míry zapojíte svého ducha v této době k hledání Pravdy. Není třeba zdůrazňovat, že váš duch, kterého uvolníte z pout hmoty a starých zažitých zvyklostí a představ, si tu správnou cestu najde sám. K tomu je ale třeba vynaložit určité úsilí. Proto se jeví ta druhá cesta jako méně pohodlná. Je to však cesta k vaší záchraně, kdy s naší a Boží pomocí získáte dar života na nové Zemi. Je to dar nepředstavitelné ceny, neboť vaše tělo a duše budou žít v harmonii bez utrpení a útrap. Vzájemnou láskou si lidé budou pomáhat a zavládne mír a požehnání. Příroda bude vám dána krásnější než jste dosud mohli spatřit a Země vás bude milovat, jako vy ji. Je to bitva, která nastává a každý, kdo má odvahu a chtění tuto bitvu vybojovat, bude odměněn.

 

Budeme s vámi v době velkých přeměn, abyste mohli snáze překonat toto těžké období. Naše pomoc je plná lásky ke Stvořiteli i k vám lidem a přijde všade, kde bude potřeba.

Záleží to opravdu jen na vašem rozhodnutí, zda otevřete srdce a spojíte se tak s energií, která vše tvoří a spojuje. Jen tak vám budeme moci podat pomocnou ruku.

 

Informace, které dostáváte formou sdělení od kontaktérů je třeba dobře promyslet a procítit, protože tam je klíč, který vám otevře srdce i oči. V době, kdy informace jsou dostupné každému z vás, nemůžete dávat nikomu vinu.

 

Doba těchto rozhodnutí má však své omezení a kdo bude příliš váhat, bude stejně smeten jako ten, kdo se vydal po špatné cestě. Takto tomu chce náš Otec a takto tomu bude.

 

Žehnej Otče těmto lidem planety Země, aby jejich volba byla správná.

 

To ti sdělil Aštar Šeran, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

Děkuji ti Aštare za tvá slova a loučím se s láskou

                                                                         Božena.

 

 

 

507.  Sdělení 155.                         (Přijal Ivo A. Benda.)          6.1.1999.     22:54–23:12 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, ptáš se, jak se vyvíjí události kolem planety Země. Ano, právě proběhla velká bitva mezi našimi flotilami a Silami temna, které se rozhodly zaútočit a získat nadvládu nad planetou Zemi. To se jim ale nepodařilo a nyní již tento konflikt doznívá. Ano, vše je pod naší kontrolou, neboť my pracujeme pro Stvořitele našeho milovaného a máme naprostou převahu. Ale tyto boje jsou nezbytnou součástí konce vlády Sil temna nad planetou Zemí a budou vyhoštěny pryč z této části Vesmíru. Ano, toto my takto víme a s láskou plníme tyto úkoly Stvořitele našeho milovaného. Ano, nyní se chystá toto vystoupení v TV, bude to důležitý krok ve vývoji planety Země a celé této části Vesmíru a tak se budeme těšit z toho, jak se budou lidé planety Země probouzet a rozpomínat si, kým byli kdysi. Ano, toto takto je v nejbližší budoucnosti dáno a současně se budeme moci setkat i na palubách našich lodí milý Ivo, neboť čas již pokročil a zde na této planetě již mnoho času nezbývá, již je to počítáno na týdny a tak se můžeme těšit na další vývoj událostí.

 

Mám velikou radost, jak se snažíš dále takto pracovat, ano, bude další pokrytí letákem, dnes je Šumperk již z 90 % pokryt, začne okres Tábor a tyto letáky se takto dále šíří, jak je potřeba mezi lidmi zemí českých. Ano, tím toto se takto urychluje a vy zde ukazujete celé planetě cestu do budoucnosti, cestu za světlem, které je již za obzorem na dosah ruky.

 

Toto ti milý Ivo s láskou předal Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád. Ano, vše máme pod kontrolou a dále se připravujeme na TV kontakt. Síly temna zuří a nechtějí se smířit s tím, že Pravda vyjde najevo na planetě Zemi a že se zhroutí jejich rozsáhlý ovládací marketingový systém tisíců programů, kterými ovládají lidstvo, počínaje náboženstvím, konče vládami a médii. Ano, vše se zhroutí jako domeček z karet a bude již vše takto dáno pro příští věk vodnáře, kdy budou lidé již dávno moudřejší a světlejší než nyní.

 

Pozdravují tě milý Ivo s Katkou všichni členové naší flotily z Plejád a stále jsme s vámi tak, jako vy s námi.

 

Toto ti milý Ivo předal Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Orton, duchovní ručitel Galaxie. Ano, vše se nyní vyvíjí rychle a zásadně se mění poměry zde v ovládacím mechanismu planety Země. Ano, lidstvo brzy prohlédne, zhroutí se ekonomický systém a vše bude probíhat na úplně jiném základě. Toto je již za dveřmi a tak se všichni těšíme na tuto velkou změnu.

 

Toto ti s láskou předal Orton, duchovní ručitel Galaxie.“

 

 

 

508.  Sdělení 156.                            (Přijal Ivo A. Benda)        9.2.1999.    19:37–19:54 hodin.

                                                                                                                          Místo: Písek.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, tato přednáška byla výborná, byli tam velmi dobří lidé, skutečně se vše takto výborně podařilo. Ano, nyní budou další lidé takto pracovat a vidí konkrétně tyto výsledky práce, že vlastně už není na co čekat a že se vše bude vyvíjet tak, jak má. Ano, všem jsi vše vysvětlil, takže nebyly žádné velké nejasnosti v závěru tohoto setkání. Ano, budeme brzy v této vaší TV, nyní je vše již dobře připraveno a zabezpečeno a tak se budeme těšit na to, jaká bude odezva a reakce na naše vystoupení. Ano, tyto noviny co, tam byly, uvedou zajímavé články, občas bude i negace a ta k tomu již patří, takoví jste vy, lidé planety Země. Ano, nyní tedy se začalo obesílat Táborsko a další lidé budou zase informováni o nás, Vesmírných lidech. Nyní tedy se budeme těšit na další události a tak to bude výborné. Ptáš se na reakci města Šumperka:

 

3 % bylo vyloženě agresívních

20 % bylo negativních

38 % bylo neutrálních

31 % bylo pozitivních

8 % bylo nadšeno a se zájmem si přečetlo leták a uvažují o knize „Rozhovory“.

 

Dále máme informaci, že na Táborsku se lidé živě zajímají a tak uvidím, co z toho vzejde.

 

Toto ti milý Ivo předal Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád. Ano, tato přednáška byla úspěšná a mnoho lidí si s velkým zájmem vyslechlo tyto důležité informace. Ano, nyní zase začne další část lidí pracovat a vše se bude dále vyvíjet jak má. Ano, tyto aktivity budou zde v zemích českých sílit a tak se budeme těšit na další vývoj událostí.

 

Ano, všichni bratři a sestry z mé flotily ti posílají proudy lásky a přejí to hodně úspěchů v této důležité práci.

 

Toto sdělení ti s láskou předal Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád.“

 

 

„Ano, nyní se připojuji já, Orton, duchovní ručitel Galaxie. Ano, nyní se připravuje toto důležité vystoupení ve vaší TV, ano, vše bude po vystoupení úplně jinak, budete mít větší podporu a také více práce, neboť se na tebe bude obracet více lidí s pomocí než dosud. Ano, všichni tě zde posílají proudy lásky a přejí, aby se vše vyvíjelo jak má. Toto sdělení ti předal Orton, duchovní ručitel Galaxie.“

 

 

 

509.  Touha.                                 (Přijala Miloslava Drsková.)                                   14.1.1999.                                                                                                       

 

Tolik jsem chtěla cestovat,

celou naši planetu Zemi poznat.

A to nejen přírodní krásy,

Ale i s jinými lidmi si pohovořit.

 

Chceme-li s jinými lidmi hovořit,

musíme se jejich řeč naučit.

Mít to takové jako na planetě Erře,

cestovali bychom vesele.

 

Vždyť po celé jejich zemi,

Jediným jazykem tam lidé rozprávějí.

 

Odpověď:

 

„Až se budete mít tak spolu rádi,

také budete jeden jazyk znáti.

                                                  Ptaah.“

 

 

510.  Sjednocení.

 

Matka ze Slovenska,

otec z Čech zrozený,

já sama byla občanem československým.

Předkové naši žili a pracovali proto,

Abychom byli jednou sjednoceni.

 

Proč nyní žijeme odděleně,

když ostatní národy jsou sjednocené.

Ale já vím že přijde ten čas,

kdy Čech a Slovák si opět ruku podá.

 

A otevřou se hranice,

po tom toužím nejvíce.

A to nejen mezi Čechy a Slovenskem,

ale i na celém světě.

 

S láskou to předává všem lidem a s přáním

 

                                                  Slunce v duši ať vám všem navždy září.

 

                                                                                                            Miluše Drsková.

 

 

511.  Roční období.                                                                                          Podzim 1994.

 

 

Bylo zase hezky,

já si vyšla ven.

Říkávají někteří lidé,

že podzim není hezký,

ale mě se líbí přec.

 

Vždyť každé roční období

má sobě tolik krásy.

 

Jaro, to se vše probudí

to zpívají ptáci.

Léto, to vše dozrává,

podzim, to se příroda

k zimnímu spánku ukládá.

 

I zima má v sobě tolik krásy,

jen ji člověk vnímat musí.

 

Sám Stvořitel mi říká:

 

„Tak jak se střídá období,

tak tomu je i u člověka.

Jaro, to je tvé dětství,

léto, to jsi v dospělosti.

Podzim, to ti zešediví vlasy.

Zima, to se u Mě na chvíli

k zimnímu spánku uložíš.

 

A když tu na této Zemi

zůstaneš takto hodná,

k novému životu se probudíš.

 

Ale ne v tomto těle.

Půjdeš na jiný svět,

opět jako malé dítě.

Na svět mnohem krásnější,

nežli je tento.

To bude moje odměna,

za to, že jsi se tu,

na této Zemi tak pěkně

chovala.

 

A takové je to u všech lidí.

 

Ale kdo si jen o sobě myslí,

kdo si jen užívá

A na jiné nemyslí,

tomu já trest za to dám.

 

Ten ve svém zimním období,

klidně u Mě neodpočívá,

ale bloudí ve věčných temnotách.

Také pak k životu se probudí,

ale k mnohem horšímu než má.

 

Půjde také na jiný svět,

mnohem horší než teď

a tam musí žít,

mezi těmi lidmi,

co si navzájem stále ubližují.“

 

                                                 Miluše Drsková.

 

 

512.  Víra.

 

 

Zatímco ostatní lidé

žijí v nejistotě,

Já beru pero do ruky

a píšu tuto báseň.

 

O tom, že dobře vím,

nežiji životem jediným.

Jen dobrým činem svým,

rozhoduji o životě příštím.

 

To by si měl každý uvědomit

a ve svém chování se polepšit.

Ne pro sebe vše mít,

ale i jiné podělit.

 

Milovat naši matku Zemi,

a společně pracovat

k jejímu očištění.

Né uctívat vládní činitele,

ale milovat samotného Stvořitele.

 

                                        Miloslava Drsková.

 

 

513.  Děkuji.

 

 

Můj milý Bože,

vždy při Tobě budu státi.

I kdyby se mi všichni smáli,

vždy při Tobě vytrvám.

 

To Tys mě naučil,

ten první život znáti.

To tys mě naučil,

co mám vlastně milovati.

 

Ne zbraň v ruce,

ale práce živí lid.

Ne ta naše obří technika,

ale tím že si člověk odříká,

potom se dá žít.

 

Proto můj Bože,

přijmi můj dík.

                             Miloslava.

 

 

 

514.  Dva obrázky.                                                                                     27. Prosince 1998.

 

 

Nad hudební věží,

mám pověšeny dva obrázky.

Dvou Vesmírných lidí,

z tváře jejich

Jen ušlechtilost plá.

 

Jen oni jsou mým vzorem,

jen oni si to zaslouží.

Abychom si je vzali za příklad

a naslouchali jejich slovům.

 

Ačkoliv sami námi neviděni,

stále nám své rady posílají.

 

 

Odpověď:

 

„Však přijde sestro milá,

však přijde náš čas.

Ačkoliv zatím neviděni,

potom až to všichni pochopíte,

se odcloníme vám.

                                           Aštar.“

 

 

 

515.  Mým přátelům z Vesmíru.                                                                        Předjaří 1995.

 

Jen příroda sama,

ta je toho hodna.

Jak já ji mám ráda,

proto tolik nestrádám.

 

Vzpomenu-li na jaro,

jak se sama toulávám.

Až rozkvetou stromy v máji,

to já velmi ráda mám.

 

Odpověď:

 

„My to máme taky rádi,

když příroda sama

o sobě je velmi krásná.

My vážíme si lidí,

Co jen takto myslí.

Myslí na vše živé,

To miluješ Stvořitele.

 

Technika je také třeba,

Jinak bychom tu nebyli.

Ale rozumě ji využít.

Ne jako vy na Zemi,

Všechno jenom poničit.

 

                         Guetzal.“

 

 

 

516.  Naděje.                                                                                                     Květen 1994.

 

 

Ten, kdo svým vědomím,

pronikl až do Věčnosti,

ten dobře ví,

co bude v budoucnosti.

 

Ještě bude plno zápasů,

nežli všichni lidé,

na tomto světě,

pochopí skutečnou Pravdu.

 

Vstane nové pokolení,

to navždy s Vesmírem se spojí.

Potom také s vesmírnými loďmi,

budeme létati na všechny strany.

 

A všichni lidé na tomto světě,

budou milovat jen Stvořitele.

 

                                Miloslava Drsková.

 

 

 

517.  Večer.                                                                                                           Léto 1994.

 

 

Je zase večer,

já si vyšla ven.

Sednu na své místo,

dívám se do nebe.

 

Najednou vidím

pohybující se světla.

To přítel z Vesmíru,

mi posílá pozdrav.

 

                              Miloslava.

 

 

 

518.  Naše současná medicína.            (Přijal Vlastimil H.)         15.1.1999.    7:24–8:30 hodin.

                                                                                                                    Místo: Šumperk.

 

„Vidím, že máš chvíli čas a tak můžeme pokračovat. Co bys dnes chtěl vědět ?“ 

 

Jaký je tvůj názor na naši současnou medicínu ?  V čem by se měla zlepšit ?

 

„Vaše medicína je zastaralá.“

 

Proč zastaralá ?

 

„Tím, že se stále snažíte všechno vyléčit jenom prášky, injekcemi, elektroléčbou apod. se stále točíte na jednom místě. Vaše medicína se nemůže pohnout kupředu, dokud nepřipustí a neuzná i jiná těla než fyzická. Příkladem dobrého nového přístupu je kineziologie, metoda One brain, kterou teď studuješ, ale není to metoda jediná, to si zase nemysli. Tato metoda může pomoci hodně lidem s jejich problémy, nevyřeší však za ně to podstatné, jejich volbu. Ale o tom už jsme mluvili v minulém rozhovoru, tak to není třeba opakovat. Lidé se dnes učí novému pohledu na svět, novému myšlení a stále si ještě spousta lidí nezvykla a ani neuvědomila tu změnu, která se v jejich životě zjevuje, že se mohou sami rozhodovat. Hodně lidí stále ještě setrvává ve starých vyjetých kolejích, které měli nalajnované z dob minulého režimu a ne a ne se z nich dostat. Musí proto pro ně v životě nastat určitá změna, někdy i šok, aby se probudili a začali přemýšlet o něčem jiném. Díky těm několika lidem na vaší planetě jako jsi ty teď mohou dostat informace zvenčí, z prostoru a zamyslet se sami nad sebou, nad smyslem svojí existence. Ty katastrofy jako povodně, zemětřesení, záplavy a jiné, které ještě mohou přijít, je možné stále ještě ovlivnit. Pokud se sejde více lidí než 30 a budou v kruhu sedět, držet se za ruce a meditovat a očišťovat vaši planetu, tak se to může i výrazně projevit právě na množství těchto kalamit. Pamatuj si, že kalamity všeho druhu jsou tu pouze proto, aby vychýlily lidi z jejich rovnováhy a oni se mohli nad sebou a svým okolím zamyslet. Ono je to všechno symbolické. Když je katastrofa vně člověka, děje se i uvnitř nějaká změna. A jak se vnější svět dává po nějaké katastrofě dohromady a člověk vidí kolem sebe ty změny, tak i uvnitř něj se to odrazilo ve změnách v jeho myšlení a cítění. Samozřejmě záleží na citlivosti člověka, na tom, jako má hroší kůži, ale i ten s tou hroší kůží největší si z toho vezme nějaké ponaučení. A pokud to nestačí, dostane se mu ponaučení další, někdy i ještě více šokující, právě takové, jaké ten člověk potřebuje.

 

U lékařů a zdravotnického personálu je to obdobné. Kolik za nimi ještě bude muset přijít lidí s různými problémy, aby se pohnuli z pozic a začali dále studovat, obracet se do sebe. Čest výjimkám. Cožpak už teď vám to páni doktoři nestačí v jakém zbědovaném stavu je ta vaše populace ? Každý se nad sebou sám v klidu zamyslete. Pokud chcete pomáhat lidem a převážná většina z vás se pro toto povolání rozhodla, tak jděte do sebe. Nehoňte jen často množství bodů a peněz a další spoustu různých forem odměňování, ale zamyslete se. Čekárny jsou plné ba přímo často až praskají ve švech. Lidem dáváte stále stejné léky – tabletky, prášky, kapky a nemocných neubývá, ba spíše naopak. Není zde třeba nějaká změna ? První změnou už je to, pokud si to uvědomíte. Už bylo dost té bídy a utrpení této generace a pro generace příští by to nebylo o nic lepší. Změňte přístup k pacientovi. Pacient, a je každý jiný, má svoje specifické problémy a vy na to ordinujete svoje universální léky. Ano, já vím, často osvědčené, ale ne pro všechny. Nemyslíte, že už je dost těch testů na lidech, který lék jim zabere a který ne ?  Neučte se to vše testovat  (pacient – zákazník není pokusný králík – interní motto některých úspěšných firem ! – pozn. zpracovatele) a spojte se se svým vnitřním já, tím hlasem svého srdce, který vás bude neomylně vést k vašemu cíli, pokud budete ochotni ho poslouchat. Není vám to divné, že stále více lidí hledá pomoc jinde, u léčitelů a různých opravdu doslova šamanů jen proto, že přestali ve vás věřit ?  Vždyť vy byste měli být tím světlem v duších a tělech svých klientů a pacientů. Světlem, které je skrze poznání vede k lepší dokonalosti těla i ducha. Už snižte konečně svoje ego a podívejte se na léčitele a další různé terapeuty z pohledu spolupráce, z pohledu, že vás i oni mohou ledasčemu naučit. Není vše, ani zdaleka vše obsaženo ve vašich knihách, které jste prošli při svém studiu. Je třeba jít dál, dál rozvíjet sebe i své znalosti. Až uznáte, že i vy nemusíte mít vždy pravdu a že se celý život jen stále učíte, tak to bude velký pokrok. A cesta k lepšímu zdraví vaší populace nevede přes lepší přístroje, lasery a další pomůcky, které se vám nabízejí ze všech stran za velké peníze. Vždyť vy máte každý největší rezervy a zdroje v sobě, uvnitř. Ano, uvnitř, a tyto zdroje vás nestojí žádné peníze, jen vaše úsilí a čas. A chuť, jistě, motivaci, tak tomu říkáte. Ale vždyť ta motivace je každý den kolem vás, jsou to vaši pacienti a vaše stále větší bezmoc s tím něco dělat. Je třeba obrátit směr působení nemoci. Od chování vše pochází a proto je třeba lidi učit, stále učit. Prevence proti klíšťatům například ve formě očkování je dobrá, ale lepší je učit lidi, jak se chovat v přírodě a k přírodě. Že se mají učit mít rádi, více to vnímat svým citem a příroda se jim potom za  vše odmění. Protože tak se jen tato planeta brání proti jednotlivcům, kteří jsou oslabeni. Vaše lékařská věda už zjistila, že každé nemoci předchází oslabení organismu, ale nechce už připustit příčinu tohoto oslabení. Toto oslabení je vlastně projevem poruchy energetického pole těla - aury. A tato aura se poruší tehdy, když někde na těle přestane energie správně proudit. A energie přestane správně proudit tehdy, když se vytvoří na energetickém toku blok – místo, které této energii brání v jejím přirozeném pohybu. Pamatujte si: Vše začíná a končí myšlenkou. Vy jste myšlenkou byli počati a myšlenka vás opět odvede z tohoto světa. Vše kolem vás je energie, i vy sami jste její forma a každá forma má svůj čas, kdy se změní. U vás to nastává právě nyní. Změna myšlení u vás vyvolá změnu chování a ta změnu jednání. Učte se a hledejte. Sami v sobě hledejte, každý máte v sobě ukrytou spoustu pokladů, o kterých zatím nevíte, a až je objevíte, budete mít touhu odkrývat další a další , neboť cesta dovnitř nikdy nekončí.

 

To je pro dnešek všechno milý Vlastíku. Vidím, že jsi už unaven a ruka tě taky už neposlouchá tak, jak by měla.

 

To ti s láskou předal Auter od našeho Stvořitele a Stvořitele tohoto Vesmíru.“

 

Děkuji ti Stvořiteli za informace a celý tento rozhovor, předám jej dál lidem. Děkuji i tobě Autere za tvoji práci.     S láskou Vlastík.

 

 

 

519.  Jedno z prvních sdělení.            (Přijala Eva T.)       15.-16.1.1999.   22:50–00:20 hodin.

                                                                                                                         Místo: Praha.

 

„Máme tě rádi. Pomoz Ivovi. Je to báječný, krásný člověk a tvou pomoc potřebuje.“

 

Můžu mu sloužit ?

 

„Můžeš mu sloužit. Cítíme lásku k tobě. Zkoušíš to dobře. Máme tě rádi. Nepochybuj a piš každý den.“

 

Jak pomoci Ivovi ?

 

„Přednášej. Byla jsi na to vycvičena. Miluj ho. On tvou lásku potřebuje. Je mu posilou.“

 

Jak mohu pomoci lidem okolo sebe ?

 

„Šiř slova světla a lásky. Povídej jim. Máš naši podporu. Milujeme tě. Léčíme tě.“

 

V tu chvíli jsem cítila v celém těle i okolo sebe oblak žhavé energie.

 

Naučte mě milovat, miláčkové moji.

 

„Naučit milovat se můžeš jen ty sama. Ty to víš.“

 

Je evakuace nezbytná ?

 

„Nutná.“

 

Co syn Alan , Jak najde svoji cestu ?

 

„Nesmí hrát hry.“ (počítačové)

 

Už dlouho se snažím a pořád nemám vidění třetím okem.

 

„Nezoufej.“

 

Nakonec, když mám kontakt, tak proč o to usilovat ?  Říkám si.

 

„Správně.“

 

Příští týden mám odblokování s Margitou.

 

„Výborně. Jsi schopná se odblokovat. Hodně zdaru. Budeme tu s tebou.“

 

Co moje kouření ?

 

„Nevadí. Máš dost síly odbourat to. Zkoušej přestat. Ono to přijde.“

 

Vzpomněla jsem si na tu cestu zítra.

 

„Hodně zdaru a lásky.“

 

Ortone, plakala jsem pro tebe, co jsme ti to udělali. Pochopila jsem, že sobě jsme to udělali. (Četla jsem bibli – ukřižování.)

 

„Mám tě rád. Orton.“

 

Taky tě miluju. Eva.

 

„To jsem psal já, Aštar a taky Ptaah a Orton.“

 

Co mám ještě vědět ?

 

„Máš úkol, uvědom si to. Psát a mluvit. Cestovat, mluvit. Milovat lidi. Ahoj.“

 

 

 

520.  O Vesmíru a předimenzování.     (Přijal Vlastimil H.)        19.1.1999.     6:20–7:19 hodin.

                                                                                                                    Místo: Šumperk.

 

„Vidím, že jsi připraven, můžeme pokračovat. Dnes si můžeme povídat o čem chceš.“

 

O  Vesmíru. Můžeme ?

 

 „Jistě, můžeme. Chceš změnit také chápání lidí co se týká Vesmíru. To je dobře, protože je to také velmi důležitý názor a souvisí  s názorem a chápáním běžného života. Běžný život, ve kterém se nacházíš, je pouhou jednou realitou v tom nekonečném prostoru, který se rozprostírá kolem vás. Kdyby jste chtěli se vypravit Vesmírem na cestu vašimi současnými dopravními prostředky, tak byste dorazili ztěží při délce vašeho života na konec sluneční soustavy. Ona totiž tím, co znáte, nekončí. Je tam další planeta, zatím nepoznaná, žijící ve tmě.

 

Chtěl bych říci lidem, že každá planeta je stvořena proto, aby nesla život. Proto byl celý Vesmír stvořen.

 

A nemusí to být Vesmír obydlen vždy je živočichy, rostlinami a lidmi, které znáte vy. Jsou i jiní tvorové, vám dosud neznámí, v jiných končinách tohoto Vesmíru. To, co vy nazýváte světem okolo vás, je jeho pouhou částí. V dalších realitách na stejných místech stejné planety je možné najít jiný svět, jiný život. Tyto světy se navzájem nepotkají, ale vzájemně se významně ovlivňují. Vy ovlivňujete svým chováním a působením danou část Vesmíru. Tu část, která je schopna vás vnímat a vy ji. Vesmírné brány, kterými k vám proniká život z jiných dimenzí, se mohou otevírat a zase zavírat. Od toho nese název brány. Otevření brány je limitováno vždy určitým časovým úsekem. Tento úsek by měl brzy skončit. Dochází k prolínání realit a otevírat se budou i jiné brány, větší, které se změní v celé reality – dojde ke splynutí. Ano, je to v souladu s knihou „Poslové úsvitu“. Nezažil to nikdo na planetě Zemi a tak to není k čemu přirovnávat. Bude se to zdát, jakoby jste byli ve snu. To, co sem bude přicházet, bude nové, hektické, barevné a natolik sci-fi, že to rozhází v mnoha případech vaše myšlení a zbourá dosud postavené paradigmata o všem, co je kolem vás. Bez duchovního vedení a povzbuzování se bude mnohým lidem zdát, že už nic nemá smysl. Proto je potřeba lidi učit, stále vysvětlovat. Říkat jim stále dokola, že nic okolo nich není trvalé a vše se v každém okamžiku mění.

 

Planeta se chce vyvíjet a vy tomu nemůžete zabránit, můžete se jen přizpůsobit. Ve Vesmíru existuje více takových civilizací jako jste vy, to je pravda, ale takový vývoj, který nabral váš biologický druh, není vidět na jiných planetách. Někde jsou i krutější vlády, ale zbraně, kterými disponujete vy při svém vývojovém stupni, jsou na vás moc moderní, pokrokové. To myšlení některých lidí u vás, kteří těmito zbraněmi a systémy manipulují, se vymyká jakékoliv logice života. Jen ničit, vyhrožovat, zastrašovat a k čemu to nakonec ?

 

Máte už nyní vzor, dostávají se k vám zprávy o životě Vesmírných lidí a bude těch zpráv stále přibývat. Čtěte a poslouchejte pozorně. To je možná varianta vašeho vývoje, ale nejen osobního, ale jako celého biologického druhu, protože je potřeba lidi učit, je potřeba jim otevřít oči a zrušit uvnitř nich ty staré programy, které jim napovídají a je řídí k vlastní destrukci a záhubě. Zákony Vesmíru jsou jen jedny a je úplně jedno, v které části tohoto Vesmíru se právě nacházíte. Platí všude úplně stejně. Ironií tohoto vašeho hledání Vesmíru, Pravdy a Poznání je to, že máte vše v sobě, vše, co potřebujete a někdy i více, než jste schopni vůbec využít. Čím více pochopíte sami sebe, tím více budete chápat i Vesmír okolo sebe a bude vám připadat známější a přátelštější. To bude ale jen tím, že stále více budete přátelštější  a hodnější sami k sobě. K čemu vám budou údaje a cifry o vzdálenostech k planetách, ke sluncím, k jiným galaxiím, když nedokážete zvládnout  ani sami sebe, svůj vztah k ostatním ? To chcete do Vesmíru roznášet svoji chamtivost, nenávist a zlobu ?  Není lepší být plný lásky a světla a roznášet jej dál ?  I to Slunce, které vidíte na obloze, rozšiřuje kolem sebe světlo a lásku. Láska není jen slovo, které byste měli používat k označení toho, že spolu jdou dva do postele a za dva týdny se už zase neznají. Je to cit, prožitek lásky patří k nejkrásnějším, které vám umožňují prožít, milovat vše okolo sebe – lidi, zvířata, stromy, rostliny i houby. I vy ji obsahujete. Podívejte se do sebe, do svého vesmíru, kde máte černou díru, kterou vám uniká pryč energie, při čem se vybíjíte ?  Buďte průzkumníkem každý nejdříve ve svém vesmíru, než budete chtít poznávat jiné světy. Chtít někdy moc znamená sebezničení. I moc mé lásky by pro vás všechny znamenalo zničení, zničení vašich těl. Když však budete svůj vývoj sledovat, přemýšlejte nejen nad prací, ale i nad svým každodenním chováním, budete moudřejší a s poznáním i láskyplnější. Ty informace o svém okolí a o svém nitru si dávejte do souvislostí. Vždyť je to okolí pouze odrazem něčeho z vás. A tak když budete chtít něco ve svém okolí změnit, změňte to nejdřív uvnitř sebe a to okolí se změní také !  Zajisté i s vaším přičiněním. Ale i maminka, která si místo kachlových kamen pořídila plynové, musela nejdříve zjistit, že je pro ni něco jiného lepšího. Stejných příkladů najdete každý ve svém okolí určitě tisíce, jen se nad tím trochu zamyslet.

 

Budeme pro dnešek končit Vlastíku. Dál prožívej lásku a rozšiřuj světlo. To ti sdělil tvůj Stvořitel i Stvořitel tohoto Vesmíru a předal Aykron, jak už je zvykem.“

 

Děkuji ti Stvořiteli za informace i za rozhovor a tobě Aykrone za tvoji lásku, se kterou pro našeho Stvořitele pracuješ a mně pomáháš.

 

 

 

521.  O vývoji lidstva.                           (Přijal Vlastimil H.)        21.1.1999.     6:16–7:56 hodin.

                                                                                                                    Místo: Šumperk.

Dobré ráno Stvořiteli.

 

 „Dobré ráno Vlastíku. O čem si chceš dnes povídat ?“

 

O vývoji lidstva. Je to možné ?

 

„Je, zajisté. Vývoj lidstva se ubírá v současnosti směrem, který není pro něj zrovna cestou k lepším zítřkům. Myslíš si, že války, zabíjení, nemoci a to vše další je zde jen proto, že to tak má být ? Ne, v žádném případě. To vše, co se tu děje je dobře naplánováno a připraveno Silami temna, které vás chtějí jen ještě více zastrašit a uzemnit. Ale já jsem vám dal volbu. Vy si to nemusíte vybírat, můžete se tomu vzepřít, obrátit se ke světlu a bytostem žijícím v něm. To, co je vám předkládáno jako fakta, která nelze změnit, je možné změnit pouhou vaší myšlenkou. Ale čím více se daná situace týká více lidí, tím více myšlení je k jeho změně zapotřebí. Jestliže potřebujete něco změnit ve vztahu k druhému člověku, je třeba změnit myšlení právě vůči němu. Je-li to však situace, která se týká více lidí, např. vyhození z práce nebo zavření firmy, je potřeba, aby se tito lidé na to podívali z jiného pohledu. Ono se i u vás říká, že každá mince má 2 strany a nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Takže si to chce v klidu sednout a zeptat se sám sebe, proč jsem byl vyhozen nebo proč se firma zavřela a jak i já jsem přispěl k tomu, že to nefungovalo tak, jak mělo. Mohl(a) jste něco změnit dřív ?  Jistě, vždy se najde něco, co lze změnit a zlepšit. Přinejmenším jste teď o něco moudřejší. Už to, že se zastavíte a podíváte se sám na sebe zvenčí, je obrovský pokrok. To znamená, že chápete sebe jako samostatnou myslící bytost a ne jen jako součást stáda. Být součástí stáda je velmi pohodlné. Ale když nevíte, kam to stádo jde a nepodílíte se na určování cesty, tak se potom nedivte a nenadávejte. Je to zbytečné, neboť i vy jste to tou svojí pasivitou dovolili. Dobrým nástrojem jak vás umlčet a zaměstnat je televize. Jen si všimněte těch zbytečných pořadů, seriálů a her, kterými vás v ní krmí. A vy to často baštíte i s navijákem. Teď se pozastavuješ nad mým výrazem „baštíte i s navijákem“, ale proč bych nemohl použít přirovnání a přívlastků, kterým rozumíte ?  Je hlavní pochopit, co vám chci říci. A jazyk, jazyk, ten může být různý. Jazykem se domlouváte mezi sebou a tak si předáváte svoje myšlenky, zážitky. Když si odmyslíte jazyk, zbudou vám jen myšlenky, ale ty jsou podstatné. Ty řídí vaše činy. Proto i vy při šatném chování se musíte vrátit k té špatné řídící myšlence. To ona způsobila, že jste se nezachovali jinak.

 

Je dosti těžké pro některé z vás, a je vás zatím většina, rozlišit svůj vnitřní hlas, své myšlenky od myšlenek, které vám někdo cizí napovídá. To, jak posloucháte cizí myšlenky, tak moc se necháte ovládat. Ale pozor !  Je třeba rozlišovat, jestli ta základní myšlenka v myšlence je myšlenka tvořivá, plná lásky, nebo je to myšlenka nenávisti, chamtivosti a destrukce. Tak se sami můžete vypracovat k tomu, že budete řídit a kontrolovat svoje vlastní myšlenky a nebudete jen nástrojem někoho. Stejně jako jsou lidé dobří a zlí, plní nenávisti, tak i ve Vesmíru existují bytosti dobré a zlé. Tuto polaritu při troše zamyšlení najdete všude. Je to tak zařízeno kvůli vašemu vývoji, abyste se dokázali osvobodit a zvolit si. Tím, že se díváte na televizi, jste v dané chvíli zvolili tu pasivní roli a příjem cizích myšlenek. A televize dnes u vás místo funkce vzdělávací (informace = světlo, pozn. zpracovatele) zastává funkci vyplňovací. Říkáte tomu bavící funkce. Vy sami se často bojíte zůstat sami, bojíte se svých vlastních myšlenek a raději, abyste je neslyšeli, si zacpete smysly televizí, rádiem apod. Nemám samozřejmě na mysli hudbu relaxační, při které se uvolníte a necháte své myšlenky volně plynout a jen je z povzdálí lehce pozorujete. To „apod.“ byla hudba produkovaná některými skupinami mezi vámi, která ve vás vyvolává rozrušení, bušení srdce, spěch a navádí vás ke stresu. Vše se ve vás často chvěje a vy to přesto posloucháte. Což neposloucháte svoje tělo ?  Dal jsem vám ho právě proto, abyste si to mohli odzkoušet a rozlišit, co je pro vás dobré a co ne. Teď mluvím k jednotlivci, ke každému z vás, který bude číst tyto řádky.

 

Opakuji to stále a budu to opakovat klidně i stokrát znou každému z vás:

 

 JEN VY SI VOLÍTE SVOJI BUDOUCNOST A OVLIVŇUJETE SOUČASNOST.

 

Tak to je a bude a nikdy to nebude jinak. S láskou, s láskou a citem se naučte poslouchat sebe, své okolí. Nepotřebujete televizi, rádio ba ani hudbu. To vše, co potřebujete, je ve vás. I hudba vám může dopomoci jen ke zvládnutí kousku vaší cesty ne mně. Je to vibrace, která rozechvívá každou buňku vašeho těla a čím hrubější člověk, myšlenky, tím hrubější hudba. Láska nepotřebuje hlasitost, Láska potřebuje harmonii a jednotu těla i ducha. Nechte proniknout do sebe, do svého nitra světlo a odstraňte si z cesty to, co vám zatemňuje smysly, zaměstnává vaši mysl zbytečnostmi. Tím neříkám neúčastnit se společenského dění, nesledovat události kolem sebe. Je však třeba se na to dívat jinak, z pohledu pozorovatele a poslouchat svoje city, jak to či ono na vás působí. Ty jsi už Vlastíku dosti citlivý a měl jsi možnost vyzkoušet na vlastní kůži, co dokáže udělat sledování televize s člověkem (měl jsem velké problémy se žaludkem a často jsem běhal na WC – pozn. příjemce). A teď si uvědom, že lidi, kteří sledují televizi, sledují všechny ty „braky“, jak jim říkáte. Jak moc je tu prostoru k myšlení mezi lidmi, ke komunikaci, k řešení problémů ? Určitě o hodně méně s těmito prostředky. Necháváte se stresovat, abyste stihli v televizi to či ono. Honíte se a tím se i uvnitř sebe ničíte. Kde je ta pohoda, klid, harmonie domova, kam se chcete vracet ? Zrušíte ho jedním puštěním televize s drastickým filmem. S vykulenýma očima na obrazovce se necháte vtáhnout do děje, který se vás přitom přímo netýká. Jako by nebylo dosti problémů k řešení kolem vás. Není to hra ?  Hra s vámi, s vaší myslí ?  Ty impulsy, které přijímáte z temné části mého Vesmíru se vás snaží ovládat i prostřednictvím tohoto média zvaného televize. A já to vše dovolím, protože je to Vesmír svobodné vůle a vy se rozhodujete. Mohu pomoci radou, svojí Láskou, kterou vás v každém okamžiku zahrnuji. Jen vy se máte rozhodnout, že to chcete či nikoli. Dám každému co potřebuje, aby pochopil. Aby pochopil, že Vesmír nelze stavět na základech nenávisti, ale na základě Lásky. Ta Láska prostupuje vším, i tím kamenem a jen zbývá se ji naučit vnímat a rozlišovat pro vás dobro. Čím více si toto uvědomí lidí, tím lépe bude vám na Zemi. Není to jen fráze „naučit se rozlišovat dobro“, je to sama podstata rozhodování. Rozhodování v přítomnosti o budoucnosti. Kolektivně potom vytváříte myšlení skupiny nebo rodiny, města, státu, kontinentu a planety. To vše se sčítá, všechny vaše myšlenkové impulsy jsou zachytitelné a zaznamenatelné. Vše, co děláte a myslíte, se vám také zaznamenává do vašeho zápisníku, který si nosíte každý se sebou, ale který zatím nevidíte. Až skončíte tento život, tak si jej prohlédnete. To však už nebudete moci nic z toho, co jste učinili ovlivnit. Teď to ještě můžete. V žádné chvíli prostě není pozdě a čím dříve, tím lépe, tím větší odměny se vám potom dostane. Vaší největší odměnou v tomto životě je váš dobrý pocit z dobře vykonané práce, z toho, co se vám podařilo, z toho, čím jste mohli pomoci apod.  Neexistují v zásadě lidé zlí, ale jen nechápaví. Ti, kteří nepochopili jak se mají chovat, jednat a myslet. Je to jen otázka uvědomění si této skutečnosti. Proto nikoho nesuďte, jen ukazujte příklad, vysvětlujte a tak dál roznášejte světlo do vašeho okolí. To se vám vše bohatě vrátí ve vašich dětech, ve vztahu okolí k vám a ve vašich přátelích. Protože s přibývajícím časem zjistíte, že nejste sami, že vašich přátel přibývá a jsou stejně plni lásky jako vy. Opět: Stejné přitahuje stejné. To, co vysíláte, to i přijímáte. Je to jako podle vašeho pořekadla v tomto smyslu: „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.“ Ale nevěšte hlavu, vše se dá v dobré obrátit. Nač často pesimismus v hlavách některých z vás ?  Změňte už svůj postoj k životu a hledejte, čím se z dané situace poučit. Vývoj lidstva spěje přesně tam, kam spěje vaše myšlení. Pokud bude pesimistické, destruktivní, vede k zániku. Ale není to jen zánik něčeho starého, přežitých hodnot a systémů ?  Není třeba zde udělat zásadní změnu ? Odpovězte si každý sám ve svém srdci. Až udělá každý změnu ve svém srdci a myšlení, tak nebude zapotřebí válek a nenávisti, neboť budete plni lásky. Jde o každého z vás, proto nehleďte stále, co ostatní. Někde se vždy musí začít a někde skončit. Jen život je věčný. Ti, co nemohou stále pochopit to, co jim různými prostředky stále říkám, dojdou ke svému poznání později. Možná už ale ne tady na této vaší krásné zelené planetě.

 

Předej to dál, tak, jak to zamýšlíš a bude dobře.

 

S láskou k tobě milý Vlastíku hovořil Stvořitel tohoto Vesmíru a s láskou ti to předal Axiron a něco doplnil i Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

Děkuji ti Stvořiteli za tento rozhovor i vám přátelé za to, jak pro něj pracujete a mně s láskou pomáháte.    S láskou Vlastík.

 

 

 

522.  Hora Říp.                                    (Přijala Katka P.)         22.1.1999.   21:10–21:42 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

(Část sdělení neuvedena.)

 

„Takže hora Říp:

 

Původně sídlo keltských „bohů“. Uvnitř je neobjevená jeskyně, její vchod je dobře zasypaný. V ní se konaly kultovní obřady. V těchto prostorách je kalendář, určující běh dějin vašeho národa českého, kalendář, který v předem určených intervalech burcuje síly vlastenců a tím zajišťuje, aby váš národ nezanikl při tak malé početnosti pod nátlakem větších a agresivnějších národů, kterých se přes vaše území už přehnala spousta. A ještě další se přesunou. Je zde také časový spínač pro aktivaci blanických rytířů, aby mohli v této blížící se době největšího ohrožení pomoci. Všechno je řízeno myšlenkovými impulsy vašeho národa, vy sami si tvoříte své dějiny a máte velmi silnou ochranu. Jen si stále málo důvěřujete, rádi přijímáte vám naprosto cizí myšlenkové formy a styl života, který vám vůbec nevyhovuje. Jednou německý, podruhé ruský, potřetí americký, jedno horší než druhé. Kdy už konečně pochopíte, jaká síla je ve vás ukryta ? Kdy ji konečně začnete používat ? Bylo by to ve prospěch vás i ve prospěch celého světa. Ano, doslova celého světa, protože od vás se očekávají převratné změny pro celý dnešní svět bílé rasy – dosud agresivní, bezohledně likvidující všechno, co se nepodobá jejím pravidlům. Genocida domorodých velmi duchovních kultur na celých kontinentech je toho typickým příkladem – viz Amerika, Austrálie, těžké narušení struktury Afriky. Nic dobrého jste světu nepřinesli po duchovní stránce. Tento čas končí. Váš národ povede lidstvo k lásce, pokoře a úctě jednoho k druhému, ke Stvořiteli, ke všemu živému. Proto je tak důležité, abyste si svoji zodpovědnost uvědomili a pracovali takto. Znovu zdůrazňujeme: Váš potenciál duchovního růstu je obrovský. Jsou na vás upřeny oči tisíců civilizací ve Vesmíru. Buďte stateční, věřte sobě a síle lásky. Je jí ve vás hodně a je to vaše největší deviza.

                                                                                                         Druidové dějin.“

 

Děkujeme vám milí drazí lidé za toto důležité sdělení, které nás povzbuzuje do další práce pro Stvořitele našeho.

 

Toto sdělení bylo přečteno 100 lidem na přednášce v Semilasu v Brně dne 23.1.1999.

 

Poznámka: Druidové dějin je funkce „dějepisců“ u vyšších civilizací.

 

 

 

523.  Dopis panu prezidentovi.              (Ludmila D.)                  23.1.1999.        Místo: Praha.

 

 

                                                          Pane prezidente,

 

Byly Vám svého času předány zodpovědným člověkem mimořádné materiály k nahlédnutí, k následné diskusi a dalším krokům z Vaší strany za účelem otevření možnosti – informovat co největší počet Čechů o nadcházející situaci. Z České republiky měla vzejít zpráva celému lidstvu této planety.

 

Ono k tomu sice došlo, ale bez Vašeho přispění.

 

Dodnes jste nebyl ochoten s Ing. Ivo A. Bendou ani pohovořit. Stalo se tedy to, co v r. 1954. Eisenhower neměl sílu akceptovat mírové snahy a návrhy Vesmírných. Doplatilo na to celé pozemské lidstvo. V „Rozhovorech“ je tato chyba popsána, Vy jste ji zopakoval. Ovšem již v situaci daleko složitější – díky tehdejšímu selhání amerického prezidenta.

 

Těch necelých 50 let bylo rozhodujících, víte to dobře – proč jste dal ruce pryč od spolupráce s Vesmírnými, kteří pověřili právě Čecha Ivo A. Bendu, aby oslovil lidstvo. Ptám se, neboť pro statisíce lidí zemí českých nebylo obtížné odhadnout situaci. Pomáhají, diskutují, absolvují stovky přednášek a sezení, čtou „Rozhovory“ a další nezbytnou doporučenou literaturu, zvyšují si vibrace a pokračují už druhým rokem v úsilí podat to celému světu. Bez Vás.

 

Stačilo promluvit s tímto mimořádným lidským vědomím a společně pak s národem. Neexistovaly by nesmírné těžkosti probourat se do TV a médií.

 

Několik měsíců trvající společné prosby statisíců Čechů ke Stvořiteli byly vyslyšeny a v nejbližších dnech promluví v české televizi k lidstvu Aštar Šeran, multidimenzionální já Ivo A. Bendy. Tento nádherný člověk – duchovnost ze 7. dimenze učinil stejný krok již v r. 1979 v Anglii jako přípravu lidstva na nynější řešení situace zničené Matky Země. Přesto, že ho vyslyšela celá země, podařilo se nedobrým silám popsat skutečnost jako „studentský žert“. To dnes již možné není.

 

Je smutné , pane prezidente, že jste se nezapojil do velkého a ojedinělého snažení českých zemí připravit lidstvo na přirozený přechod do 5. dimenze, kam dávno patříme spolu s 11 planetami naší Sluneční soustavy, žijícími v lásce, bez násilí, peněz a válek.

 

Autor „Rozhovorů“ (v prosinci již knižně vydaných a okamžitě rozebraných) bude přednášet 30. ledna 14:00 – 18:00 v Unitárii.

 

Pozvánku jste obdržel cca před týdnem.

 

Mnoho lidí této mimořádně duchovně vyspělé země čeká, co uděláte.

 

                                                                        Děkuji za všechny, že prohovoříte, neboť

                                                                        Se zde dějí velké věci bez Vás.

 

 

 

524.  Rozhovor.                          (Přijala Božena S.)         24.1.1999.       Místo: Sezimovo Ústí.

                                                                                                

 

Milí přátelé, co mi povíte k rozdílným názorům, které mají lidé na duchovní cestu.

 

„Boženko, říkali jsme ti, abys nedala na nikoho, jen sama sebe poslouchej. V tvém srdci nalezneš odpovědi. Je to správné a nenech se nikdy zviklat. Není možné, aby všichni věděli všechno, neboť na Zemi fungují mechanismy zastiňování informací. Proto je zde tolik různých směrů, názorů a vlivů.

 

Jedno měřítko je rozhodující. Až budeš někdy váhat, co je pravé a co ne, nech si poradit svým srdcem. Uslyšíš tu odpověď, která je pro tebe ta nejcennější. Tou se řiď.

 

My tě milujeme jako svoji sestru a víme, že žití v těchto podmínkách je dost obtížné. Vy, co jste v čele těchto změn, jste pod vlivem nárazů ze všech stran. Vaše ochrana však je Bohem chtěná a proto nejste tak bezbranní, jak by se mohlo zdát.

 

Máš tolik lásky v sobě, že tě nic nemůže zastrašit. To je ukazatel, který ti na cestu dal náš drahý Stvořitel. Miluj ho jako dosud a tvá cesta bude vedena správným směrem bez bloudění. Tvé schopnosti jsou darem, který správně používáš a pomoc lidem je u tebe na prvním místě. To je účel, za kterým lidé různé dary dostávají. Jak s nimi naloží, je už jejich svobodná vůle.

 

Nenech se nikým zastrašit a vol cestu Ducha a svého srdce. To ti přinese dobré ovoce a poznáš svět takový, po jakém toužíš.

 

To ti sdělil Aštar Šeran, který tě miluje a vždy bude s tebou.“

 

Děkuji ti Aštare.

                             Božena.

 

 

 

525.  Báseň o Bohu.                       (Přijala Božena S.)       25.1.1999.     Místo: Sezimovo Ústí.

                                                                                               

 

„Bůh je život věčný,

Bůh vás ochrání,

Bůh vás miluje,

Bůh je váš Otec.

 

Nelze žít bez Boha,

Bůh je s vámi,

Bůh je ten, kterého jste děti,

Bohu věčnou slávu volejte

a k Bohu se obracejte.

 

Vaše prosby budou vyslyšeny,

vaše duše budou spaseny,

Bůh je krásná melodie,

kterou zní celý Vesmír.

 

Bůh může změnit váš svět,

Bůh je duch a síla,

Láska je také Bůh

a moudrost sídlí v něm též.

 

Milujte Boha, je to váš Otec.

Není nikoho nad Něho,

a proto buďte jeho děti plnými lásky

a děkujte Bohu za všechno.“

 

Děkuji vám milí přátelé

                                   Božena.

 

 

 

526.  Stravování.                           (Přijal Vlastimil H.)           25.1.1999.     11:30–12:13 hodin.

                                                                                                                    Místo: Šumperk.

„Zdraví tě Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

(Část soukromého sdělení vynechána.)

 

Mám založit asociaci či nějaký spolek ?

 

„Nač asociaci, nač spolek ?  Dobrovolně se sejít, vyměnit si zkušenosti, určit další společný postup, taky aby to bylo prospěšné pro všechny lidi. Nejde o to pomoci deseti nebo dvaceti lidem, ale zapojit masy. Aby i lékaři viděli, slyšeli a mohli si pozměnit svůj názor. Budeme ti v tom dál nápomocni.“

 

A co výživa a zdravá strava ?  jak to lidem vysvětlit ?

 

„Jak to vysvětluješ. Vibracemi. Je jen škoda, že u vás nejsou zatím přístroje na jejich měření. Ale proč taky ?  To by nebylo v souladu s marketingem černých triček. Oni se snaží spíš, aby se o tom nemluvilo vůbec a ne ještě na to vyvíjet přístroje. Ať žijete dál v temnotě jako hlupáci, to by se jim líbilo.

 

Zdravá výživa úzce, ale velmi úzce navazuje na myšlení lidí. Když lidi dovedete k poznání, tak oni sami si zvolí tu správnou cestu pro životosprávu. Samozřejmě, plno zeleniny, ovoce, mléka a výrobků z něj. K tomu obilniny. Vejce jen v omezené míře a maso jak už je uvedeno v „Rozhovorech“. Maximálně 1-2x týdně a to i děti. Žádný strach, že jim to uškodí !  To, co vy teď jíte vy, je strava přemasitá, ne strava s masem. Maso se dá časem úplně vypustit, ale nějaký čas bude ještě u vás potřeba. Samozřejmě, čím méně masa jíš, tím lépe a čím nižšího živočicha, tak tím také lépe. To vše souvisí se zákony Vesmíru.

 

A doma, co ?

 

„Tvá žena to již chápe, ale nechce se toho vzdát. Je to reakce na tvoje striktní NE na maso. Má taky strach o děti, o jejich vývin.“

 

A je třeba se bát ?

 

„Ne, není, když i doma oni zredukují maso i na míň než teď, vůbec nic se nestane, můžeš to sám nakonec přetestovat.“  (Vlastík se zabývá kineziologií – odblokováním – pozn. zpracovatele.)

 

Můžeš mi říct, čím se u vás živíte, nějakou skladbu jídelníčku ?

 

„Je to odvislé od různosti jednotlivých planet, na jejím vývojovém stupni a na plodinách, které tam pěstují. Částečně se to shoduje s vaší stravou, aspoň co do složení zeleniny a ovoce. Někde maso a mléko nejedí vůbec, někde zase jen mléko a vejce nejedí. Ve větší míře se jedí obiloviny, jako kukuřice, proso, jáhly, ječmen, pšenice, žito. Většinou se již orientujeme více na plody než na kořeny a samotné rostliny, neboť to opět méně odporuje vesmírných zákonům.

 

Může mi Jamahama nebo některý z biolog-lékařů sestavit jídelníček třeba pro mě na míru v našich podmínkách na 1 týden ?

 

„Je to možné. Dám jim to jako podnět. Myslím si, že to pro tebe rádi udělají.

 

To ti s láskou předal Aštar, velitel Velké vesmírné flotily, Jamahama, biolog-lékař a Hljara, která tě tímto také pozdravuje.“

 

Děkuji vám přátelé za všechny tyto informace i vaši podporu. Mám vás i proto velmi rád.  S láskou Vlastík.

 

 

 

527.  Sdělení z Alaharu.                (Přijala Katka P.)            26.1.1999.       20:04–20:53 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milá sestřičko,

 

Ptáš se, jestli používáme při svých obřadech a meditacích také různé pomůcky jako vy. Odpověď zní: Samozřejmě ano. Živý oheň, jako základní živel, se formuje do různě tvarovaných svíček ve všech barvách, ale nejčastěji se používá fialová a bílá. Vonné tyčinky ze vzácných dřev a směsí symbolizují svou krásnou vůní vzduch. V prostředí, kde se medituje, bývají často fontánky nepravidelně stříkající a barevně nasvětlené – voda. Se zemí se spojujeme přímo tím, že stojíme nebo sedíme na přírodním materiálu. Pěkně pečlivě a s láskou si takto meditační místo připravíme a tím i sebe uvolníme a nachystáme k hluboké meditaci. Takto se to dělá věky věků, dělali to tak naši předkové, děláte to tak vy, tak je to správné.

 

Dovol, abychom se ti představili. Jsme lidé z planety Alahar ze čtvrtého souhvězdí od centrálního slunce Plejád (terminologie Plejáďanů, nikoli naší astronomie – pozn. zpracovatele). Jsme na 5. vibračním stupni a s velkým očekáváním a touhou se těšíme na okamžik postupu do 7. dimenze, který se blíží. Děkujeme Stvořiteli, že nám umožnil být při tom, při tak významné události. I když je pravdou, že ne všichni z nás postoupí. Opět záleží na individuální vyspělosti jedinců. Větší část zůstane žít nadále v 5. dimenzi. Menší bude obývat paralelní svět v dimenzi 7., odkud bude přímo pomáhat ve vývoji těm mladším. I my se teď už dokážeme přímo stýkat s bytostmi 7. dimenze a vytvořit podmínky vibrační pro naše setkání a učení je dobře možné.

 

Ale naprosto nemožné je toto provést u vás. Váš prostor je neuvěřitelně zamořený, těžký, studený a kluzký. Máme pocit, že vstupujeme do smrdutého bahnitého močálu, který nás chce pohltit. Neobyčejně husté osídlení, zničená ekosféra a nízká etika nám neumožňuje fyzické kontakty s vámi. Moc jsme po tom toužili a také se o to pokoušeli, ale výsledky této odvahy byly sebevražedné. Za cenu těžce poškozeného zdraví se nestalo vůbec nic. Váš informační systém při své technické vyspělosti je pouze dokonalým nástrojem lži a podvodné manipulace. Všechna naše setkání byla zatajena. Nejdříve jsme se o to pokoušeli v USA. Téměř všichni vaši lidé byli okamžitě zavřeni do ústavů, i když měli fotografie a videozáznamy. Abychom takto neubližovali, začali jsme velmi opatrně připravovat setkání v severských zemích Evropy. Tito lidé žijí čistějším způsobem života, v přírodě, ale zase bez techniky a propojení s okolním světem. Nenašel se nikdo, kdo by šířil informace dál. I tady došlo k různým těžkým zraněním lidí, která způsobil strach při setkáních, a tak tento projekt byl zrušen, všechny přímé kontakty skončeny. Bylo to v letech 1965-1980.

 

Nastala nová etapa, velký rozvoj literatury, příliv duchovních směrů z Asie a jejich vřelé přijetí, které vibračně začalo lidi povyšovat. A byli stále otevřenější a schopní cítit různost energií a vibrací, což předtím nebylo. A tak jsme v roli pozorovatelů, neustále vyhodnocujeme stupně vibrací a čekáme na každý vhodný okamžik, kdy se můžeme telepaticky napojit. Máme radost z toho, jak prudce počet lidí, kteří jsou schopni komunikovat, vzrůstá. Jen kvalita je velmi různorodá a kolísavá. Na vašem území je teď schopno komunikovat asi 600 000 obyvatel ve věku od 6 let. 200 000 dětí s námi denně běžně vypráví. I na ně jsou bohužel velmi silné vnější vlivy, ale jsou méně ovladatelné, jako dospělí. Ti stále hlavně nemají čas. Váš životní styl je sebezničující, je to likvidační systém sebe sama. Ten nedostatek prostoru pro základní věci je až neuvěřitelný. Čím déle pozorujeme váš svět, tím více obdivujeme vaši odvahu, že jste se sem narodili. Čeká vás dlouhý šťastný život v lásce a učení a my vám při tom pomůžeme ze všech svých sil.

 

Tvoje sestřičky z Alaharu.“

 

Děkujeme za toto krásné a výstižné sdělení, bylo předneseno na přednášce v Paláci Unitária v Praze dne 30.1.1999  160 lidem.

                                                                         S láskou Katka a Ivo.

 

 

 

528.  Jak se vyznat v informacích.        (Přijala Božena S.)     28.1.1999.   Místo: Sezimovo Ústí.

 

 

„Milá Boženko, jsme u tebe, co si přeješ ?“

 

Povězte mi přátelé, co důležitého bychom měli vědět.

 

„Je mnoho věcí, které jsou pro vás důležité. Informace se mohou podávat v různých formách a na různých místech. Nelze si však myslet, že vaše duše přijme vždy to správné, neboť jsou různé úrovně vývoje vašich duší. Není také třeba, abyste se obávali všech informací a sdělení, které se k vám dostanou. Nejprve si promyslete vše a proberte svým rozumem, dál pak nechte promlouvat vaše srdce a váš cit a úsudek pak bude správný.

 

To, co není pro vás vhodné, samo se tímto odstraní a vytřídí. Je nutné mít nejlepší úmysly a touhu po poznání Pravdy. Váš duch dospěje k jinému závěru. Naučte se vyciťovat harmonii, která musí ve všem panovat a tak se octnete rázem na správné cestě. Je třeba se nebát vše obrátit ze všech stran a důkladně přes své nitro prosít. Jste na to uzpůsobeni a Bůh vám dal tento dar, abyste ho používali. Nikdo jiný vás proto nemůže přesvědčit, pokud sami svou svobodnou vůlí k tomu nesvolíte.

 

Nedělejte proto předčasné závěry a nechvátejte s rozhodnutím pro to, či ono. Pokud si nejste jisti, zda je to pravé, nechte si nějaký čas, aby to váš duch mohl zpracovat a převést do pro vás srozumitelné řeči. Jste přece všichni na tomto světě proto, abyste sami svou cestu Pravdy hledali, aby vaše rozhodnutí bylo právě jen vaším rozhodnutím a takto vyspívali v bytosti moudré a dokonalejší. To je ten pravý účel vašeho pobytu ve hmotné sféře a nikdo jiný to za vás nemůže učinit.

 

Jsou různé informace vám předkládány, z různých zdrojů. Jsou různé i záměry jejich šiřitelů, ale snadno se zorientujete, pokud vám vaše srdce napoví. Nechte jej proto otevřené přílivu lásky a energie, která má obrovskou sílu a která vám pomůže v tomto vašem snažení. Buďte plni lásky a pochopení pro druhé životy a vše se vám v této míře bude vracet. Ti, kteří neznají soucit a lásku k bližnímu a mají pro celé Stvoření jen malé pochopení, jsou ochuzeni ve všech směrech. Sami prožijí život bez lásky a nemohou růst k výšinám Ducha, dokud sami nepřijdou na svoji chybu. Když se člověk otevře vyšší energii a víře v našeho Stvořitele a Krista, má zároveň otevřeny dveře ke svému duchovnímu růstu. Je veden mnoha pomocníky a jeho klopýtání není tak velké, jako lidí se srdcem zavřeným.

 

Všechna pomoc, která se vám dostává, záleží jen na vašem rozhodnutí a přístupu. Jsme zde z různých světů a výšin, abychom vám pomáhali s vaším přerodem ve vyspělejší civilizaci. Věřte nám i našemu Otci, že cestu musíte urazit každý sám. Pomoc však čeká na každém kroku.

 

Milujeme vás a přejeme vám, abyste brzo došli k cíli, abyste pochopili krásu Stvoření a celého Vesmíru, abyste se zapojili k jeho zvelebování a ochraně a nebránili pokroku a vývoji sebe i všech ostatních.

 

Je čas si uvědomit, jaké poslání má každý z vás na této planetě Zemi a konat to, co jste si předsevzali. Váš duch vás bezpečně povede a my všichni vám pomůžeme překonávat překážky. Je to přirozený vývoj ve Stvoření, který nemůže nic zastavit. Záleží jen na vás, zda budete při tom, kdy nová země bude rozkvétat a Bůh bude vládnout všem bytostem, které zde budou žít v lásce a pokoře.

 

Z celého srdce ti toto sdělil Aštar Šeran a jeho přátelé z lodi.“

 

Děkuji vám přátelé za toto sdělení.

                                                           S láskou Božena.

 

 

 

529.  Píseň z planety Erra.                  (Přijala Božena S.)      28.1.1999.   Místo: Sezimovo Ústí.

 

Prosím našeho milovaného Stvořitele o kontakt s Ptaahem.

 

„Jsem tu Boženko.“

 

Milý Ptaahu, pověz nám prosím tě něco veselého, nebo nám pošli nějakou píseň.

 

Milá Boženko, veselé věci jsou všade, kam se podíváš. Ale je pravda, že teď jsou zahaleny jakýmsi závojem vašich obav z budoucích dějů.

 

Od nás z planety Erra ti posíláme tuto píseň.

 

Jsme s vámi milí lidé,

vždyť je to přece veselé,

kráčet jak vy k té lepší Zemi,

kde se vám vše tak rázem změní.

Budete zpívat jako ona,

budete tančit, jásat, volat:

 

„Ó Pane, díky za tu Zem,

že my tu právě zůstanem.

To je ten správný úkol pro nás,

abychom mohli celý život

volat jen díky, díky.“  “

 

Děkuji ti Ptaahu, udělal jsi nám opravdu radost.

                                                                             S láskou Božena.

 

 

  

530.  Sdělení 157.                         (Přijal Ivo A. Benda)       31.1.1999.      00:25–00:41 hodin.

                                                                                                                        Místo: Přerov.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, nyní tedy se ptáš milý Ivo, jaký je ohlas na tuto přednášku. Ano, je veliký a mnoho lidí předčila jejich očekávání. Ano, celý projev jsme zvládli velmi dobře až razantně a prakticky zde bylo řečeno vše podstatné. Ano, tato přednáška mnohým lidem opět udělala jasno a tak se budou od dnešního dne chovat úplně jinak.

 

Ano, tito negativní lidé byli v defenzívě a nezmohli se na žádný vážnější pokus narušit tuto naši krásnou akci. Mám radost z toho, jak milý Ivo zvládáš všechny situace a jak si dovedeš poradit s různými zapeklitými dotazy. Ano, lidé neradi slyší, že tato civilizace skončí a bude jiná, ano, mnozí jsou zajeti ve svých kolejích, ale je to tak vše dáno, že tato změna bude teď a nyní a bude tedy důležité o tomto takto informovat. Ano, lidé planety Země přijímají tyto informace a jsou většinou znepokojeni stavem planety Země. Proto tedy je tato práce tak důležitá a bude mít nyní své konkrétní výsledky.

 

Dále ti chci milý Ivo sdělit, že nyní tato letáková akce má obrovský dopad na vědomí lidí a to obrovského počtu, který se takto nyní snaží pochopit obsah těchto informací, které jsou jim takto dány. Ano, vše je v obrovském pohybu a vše se bude dále ještě měnit a to velmi razantním tempem, které jsi milý Ivo nastartoval a způsobil. Ano, lidé nyní budou jinak přistupovat k těmto informacím a budou se snažit si poopravit své dosavadní poznání sebe sama a tedy svého chování vůči všemu a hlavně k planetě Zemi. Ano, lidé tedy budou nyní dále se takto vzdělávat a budou postupně žádat další a další informace a to i po médiích. Ano, nyní tedy nastává další etapa tohoto vývoje, etapa, kdy již lidé nebudou tak nevědomí jako dosud, ale budou se opravdu snažit pochopit vše toto, co se s nimi děje. Ano, toto je vůle Stvořitele našeho milovaného a toto je tedy takto dáno. Budeme dále takto pokračovat milý Ivo, aby se vše dělo jak má a aby se splnil plán našeho milovaného Stvořitele.

 

Toto ti milý Ivo s láskou předal sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

Děkuji ti milý Aštare za toto sdělení.         S láskou Ivo.

 

 

 

531.  Evakuační průzkumná loď Karného evakuační flotily. 

                     (Ptá se Ivo A. Benda)         (Přijala Katka P.)        31.1.1999.   20:30–22:14 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

Při cestě z Prahy včera se nad naším rychlíkem vznášela ve výšce 45 km evakuační průzkumná loď Karného evakuační flotily, kde zástupcem velitele byla Pleja. S touto krásnou citlivou bytostí jsme cestou rozmlouvali a dnes jsme znovu si takto povídali, neboť tato loď měla opět službu nad Zlínem, tentokrát ve výšce 120 km. Nejvíce jsem se vyptával Pleji na parametry a popis lodi. Obrázek namalovala pod vedením Pleji Katka a je v obrazové příloze. Tímto tedy děkuji Pleji za tuto ochotu a pozornost, kterou nám věnovala.

 

Poznámka: Hovor jsem vedl tak, že jsem se postupně vyptával na různé parametry lodi, celkem to bylo asi 30 otázek, které zde neuvádím, je zde jen souhrnná odpověď na tyto otázky.

 

Jaká je to loď a jak je velká, prosím o rozměry.

 

„Tady Pleja, zástupce velitele této evakuační průzkumné lodi.

 

Tato loď milý Ivo je nová tvaru velkého eliptického disku o poměru stran přesně 2:1, kde větší průměr je cca 1500 vašich metrů a menší průměr je cca 750 metrů. Tento disk je tedy ve tvaru eliptické desky, jejíž tloušťka (výška) je 80 metrů. Počet členů posádky je 600 lidí, androidů je zde minimálně. Maximální délka pobytu člověka na lodi je stanovena 1/2 roku, a to bez negativních důsledků na zdraví („ponorková nemoc“).“

 

Přirovnali jsme si ji ihned k desce eliptického stolu v naší pracovně (délka 1,1 m, tloušťka 1,6 cm), na kterém právě nyní pracujeme.

 

„Na této základní části je v centrální části umístěna nástavba o dvou dalších stupních, a to také ve tvaru elipsy o stranách 2:1. Tyto dva další stupně jsou menší a jejich rozměr je následující: Větší nástavba (1.) má větší průměr cca 250 m, menší průměr je cca 125 m. Menší nástavba (2.) má cca 170 m velký průměr a cca 85 m malý průměr. Výška těchto dvou nástaveb je cca 170 m, celková výška lodi je tedy cca 80+170=250 m (viz obrázek). Je to tedy veliká loď.

 

Vně obou nástaveb je prstenec kulovitých přídavných zařízení, které zajišťují odolnost lodi ve velmi znečištěném prostředí atmosféry této planety Země. Celá centrální část lodi včetně základní „desky“ jsou velkými skladovacími prostory a zcela ve středu se nachází pohonné ústrojí lodě. Jsou zde také zařízení na garážování, přípravu a vypouštění pilotovaných i nepilotovaných průzkumných malých lodí. Otvory se nachází na spodní straně centrální části disku, který je zde mírně vypouklý.

 

Základní část lodi (elipsa 1500 x 750 x 80 m) je tvořena (mimo centrální část) celkem 7 patry. 4 patra jsou pracovní a obývací a mají výšku 30 m, každé tedy cca 7 metrů vysoké. V dalším ze 3 pater je pouze příroda, tedy rostliny, keře a malé stromy, ale bez zvířat. Zde se mohou členové posádky osvěžit v tomto přírodním prostředí. Jsou to současně laboratoře, kde se pěstují potraviny.

 

Řídicí centrum lodi se nachází v základní části lodi a to ve vypouklejší části elipsy. Přední a zadní část lodi se nerozlišuje.

 

Hrana základní části lodi má společnou stěnu pro všechny patra, vyrobenou z materiálu, který se dle potřeby může zprůhlednit. Běžně se ale posádka dívá ven z lodi přes kamery.

 

Interiér pracoven je velmi příjemný, nábytek je světle šedobílý. Stoly jsou tvarované jednolitě podél stěn pultovým způsobem, z podlahy se na povel vysouvá dle potřeby další nábytek, jako např. židle apod.

 

Prostředí obytné je rozčleněno fontánkou, rostlinami, polštářky na podlaze, vše je mírně průsvitné, svítí celé stěny, podlaha, strop mírným příjemným intimním načervenalým osvětlením a je jej možné měnit podle potřeby. Nábytek se na povel vysouvá z podlahy dle potřeby, jako např. křesla, židle, sedací bobky apod.“

 

 

 

532.  Délky ve Vesmíru.                    (Přijala Katka P.)        31.1.1999.       22:15–22:19 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

Ptá se Ivo: Jaké délky používáte ve Vesmíru ?

 

Pleja: „Ve Vesmíru používáme délku parsek (také vaše míra).“

 

Parsek (pc) je vzdálenost, ve které vidíme poloměr dráhy planety Země (AU – astronomická jednotka) (cca 150 miliónů km) pod úhlem 1 úhlové sekundy – pozn. zpracovatele.

 

Planeta Erra má zcela podobné rozměrové parametry jako planeta Země včetně jejího oběhu kolem slunce Taygeta.

 

Vztah mezi parsekem (pc) a astronomickou jednotkou (AU) a světelným rokem (ly) je následující:

 

1 AU =  1,49597892x10 na 11 m  (průměrná vzdálenost Země od Slunce),  tedy

1 AU =  149, 597 892 miliónů km.

1 ly   =  63 240 AU = 9,461x10 na 15 m.

1 pc  =  3,26 ly = 206 265 AU = 3,086x10 na 15 m.

1 kpc (kiloparsek) =  10 na 3 pc = 3 260 ly =  3,086x10 na 19 m.

1 Mpc (megaparsek) = 10 na 6 pc = 3 260 000 ly = 3,086x10 na 22 m.

 

Světelný rok je vzdálenost, kterou urazí světlo za 1 rok v našem Vesmíru a to ve 3. dimenzi. Pozor !!! V jiných dimenzích se světlo pohybuje jinou rychlostí (jsou tam jiné vibrace látky a energií a tedy jiné fyzikální konstanty). Proto Vesmírní lidé nepoužívají jednotku délky světelný rok !

 

Absolutní svítivosti hvězd jsou jiných dimenzích jiné !!!

 

 

 

533.  Objemové jednotky (158).          (Přijal Ivo A. Benda)    31.1.1999.   22:23–22:31 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, ptáš se milý Ivo na objemové jednotky, které se používají ve Vesmíru. Zde se nejvíce používají objemové jednotky, které vychází z délky, která je nejvíce požívaná. Tato délka je ekvivalentní cca 1,86 vašeho metru a je to optimální výška bytosti. Objem je potom dán touto délkou, který odpovídá objemu koule o průměru této délce. Takto tedy se zde v této Galaxii nejčastěji používá délka a objem, nazývá se v různých jazycích různě, ale v jazyce KOSAN je délkovou jednotkou SAHEL, objemovou jednotkou KAL, který má pak své násobky v desítkové soustavě. Takto tedy máme zde ve Vesmíru užívány tyto rozměrové jednotky.

 

Ano, mám radost milý Ivo, jak se dále snažíš a jak dále pracuješ pro Stvořitele našeho milovaného. Ano, toto jsem ti milý Ivo chtěl sdělit já, sám Aštar.

 

Ano, toto mé vystoupení bude již brzy v televizi a je opravdu ve vazbě na tuto letákovou akci, kterou nyní provádíš milý Ivo.

 

S láskou ti toto předal sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

Prosím tě Aštare, kolik lidí nyní prosilo o toto TV vystoupení ?

 

„Nyní prosilo přes 900 000 lidí o toto vystoupení v TV.“

 

Děkuji ti milý Aštare za toto sdělení.           S láskou Ivo.

 

 

 

534.  Týdenní jídelníček pro mne.      (Přijal Vlastimil H.)        1.2.1999.     11:30–12:13 hodin.

                                                                                                                    Místo: Šumperk.

„Milý Vlastíku, zdraví tě Jamahama, biolog-lékař z Aštarovy vesmírné flotily.

 

Rád by ses dozvěděl něco víc o tom jídelníčku a skladbě stravy. Vím, že se tím v poslední době dost zabýváš a to nejen ve vztahu k sobě. Tvůj jídelníček by měl být asi následovný:   (Věk 26 let.)

 

Snídaně:  Kaše, mléko, sýry nebo ovoce dle tvého výběru, k tomu chléb či jiné pečivo. Buchty nedoporučuji. Nejsou pro ráno to nejlehčí.

 

Oběd:   Můžeš cokoliv dle své chuti, nejlépe však maso ne. To tak maximálně 1x do týdne, nejlépe za 14 dní. Samozřejmě, čím nižší živočich, tím lépe. Takže ryby, případně občas i drůbež, ale tu spíše výjimečně. Nemusíš kvůli tomu jíst žádné červy, to zase s rozumem. Hlavní je vždy poděkovat Stvořiteli za daný pokrm. Mělo by to být jídlo zeleninové, dosti syrové zeleniny. S ovocem to nekombinuj. Sladké jídlo by mělo být tak 1x do týdne, myslím tím buchty nebo žemlovka, kterou máš tak rád, apod. Raději si vezmi omáčku s knedlíkem nebo brambory či rýži než samé sladké. To je špatné. I buchty, které ti dělá žena doma by měly být tak 1x do týdne. K buchtám si nezapomeň zakousnout jablíčko nebo jiné ovoce. Hodně pomůže při trávení.

 

Večeře:   Je opět lehká, pomazánka či nějaké rostlinné jídlo, popř. zeleninový salát, možno kombinovat se sýry, mlékem a podmáslím, jak jsi už nakonec občas zvyklý. Zapíjet doporučuji magnetizovanou vodou (kamínky) a případně čaj (ale střídat !) anebo mléčné nápoje.

 

Nezapomínej, že ve vašem jídelníčku jsou i sladké pomazánky jako svačina, nemusí to být zrovna buchty. Nám se někdy zdá, že se až příliš cpete vepřovým, hovězím a jinými druhy mas. To pak vede k celkové otupělosti smyslů a těžkosti těla, neboť si dáváte do těla abnormální množství jedů, které pak není vaše tělo schopno včas vyloučit. S tím potom souvisí i spousta zažívacích problémů. Mléko sám víš, že je třeba pro tebe dobré tak 2-4 dcl za týden, víc bys ho ani nemusel, na druhé straně acidofilního mléka nebo podmáslí můžeš vypít litr za týden, je to individuální – však si to můžeš vytestovat.“

 

A co vejce ?

 

„Vajíčka, ano, jistě, nahrazují do určité míry absenci masa, ale ne zcela. Je dobré tak 2-3x do týdne, víc to není potřeba přehánět.“

 

Vajíčka mohou být i syrová ?

 

„Ano, ale musíš znát, z jakého zdroje jsou, aby nebyla příliš stará, tak maximálně do 3 dnů.“

 

Takže, jak se momentálně doma stravujeme, tak to zase není tak špatné.

 

„Ne, to není až, na ty buchty. To je tvoje slabost, momentálně, to chce uvést do správných kolejí. Více ovoce vám doma ve stravě chybí, hlavně dětem. Ty máš aspoň denně 2 jablka, ony ani to ne. Ta včerejší pomazánka u ořechů je opravdu z důvodu tuků a lépe je jíst tuzemské ořechy než dovozové. Přece jenom jsou z vašeho klimatu. Ty burské (slané loupané) často plesniví a žluknou, to ti říkala žena správně.“

 

Jak je to s obilovinami ?

 

„U nás jsme zvyklí jíst více obilovin (zrní) a zeleniny, než je zvykem zatím u vás. Dělá se u nás zrní v různých úpravách – vždy ale dobře ochucené buď na sladko nebo na slano se zeleninou.“

 

Solíte u vás ?

 

„Ne, využíváme přírodní sůl z rostlin, ze zeleniny. Ten obsah přírodních solí pro váš organismus bohatě stačí, musíte ale víc té zeleniny jíst a to hlavně v syrovém stavu. V ovoci zase získáváme přírodní cukry pro náš organismus. Prostě, čím méně solí a různých koření, tím lépe a není to přitom strava nechutná, jen více přírodní. U nás taky zelenina chutná malinko jinak. Máme jiné složení půdy co do prvků v ní obsažených.“

 

A šťávy z rostlin a ovoce ?

 

„Ty se u nás pijí ve větší míře. To u vás je to zatím v plenkách.

 

To ti s láskou předal Jamahama a Aštar taky něco přidal. Pracuj dál Vlastíku a dál rozšiřuj lásku a světlo. Aštar.“

 

Děkuji vám přátelé za informace, moc mě potěšily. Mám vás za vaši pomoc a rady moc rád.

                                                                                                                      S láskou Vlastík.

 

 

 

535.  O mase a jídle vůbec.               (Přijal Vlastimil H.)         2.2.1999.     11:41–12:05 hodin.

                                                                                                                    Místo: Šumperk.

 

Jamahamo, jak je to s tím masem ? Bylo to včera přijato správně ?

 

„Ano, bylo. Vím, že jsi se nad tím podivoval i se ženou, ale opravdu je to tak. Maso by se jíst nemělo vůbec, ale záleží to na vývojovém stupni daného jednotlivce. Jestliže je to jednotlivec s vibrací nižší, tak jej potřebuje více. Ale pozor, nezáleží na tom, zda je to dělník nebo sedí v kanceláři. Jedná se o celkové smýšlení !  správně jsi si vzpomněl, že lidé dříve také pracovali tvrdě, mnohdy tvrději než dnes a žádné maso mnohdy neměli nebo jen málo a občas. Pokud budeš chtít udržovat tyto kontakty jako dříve, neměl by jsi jíst maso více než 1x za 14 dní a to je takové maximum. Mělo by to být maso rybí, nejlépe z mořských ryb, ty mají dostatek jódu. Ostatním masům se můžeš zcela vyhnout.“

 

Nevymýšlím si to, abych si to sám omlouval ?

 

„Ne, určitě ne a divíme se, že stále ještě pochybuješ po tak dlouhé řadě kontaktů. Ale vím, že hledáš nějaké optimální řešení, že radikální řešení není vždy na místě. Ale já bych ti radil, abys pokračoval v nastoupeném trendu, to maso ti chybět nebude. Teď jsi měl problém ze sladkého, z cukru.“

 

A co zítra ty buchtičky s krémem ?

 

„Ty si dát můžeš, to je to jedno sladké jídlo do týdne. Ale nepřeháněj to, abys zase neměl problémy.“

 

Co je to „nepřeháněj to“ ?

 

„Ve tvém případě překypující talíř krémem.“

 

Když já ho tak rád.

 

„Já vím, ale přesto by ses měl krotit. Ani ten překypující talíř dnes, to nebylo správné. Nepřejídej se. Vím, namítáš mi, že jsi příjemně zasycen, ale je vidět v oblasti tvého břicha, když takhle sedíš, že to není vše až tak úplně v pořádku. Někdy je méně více a dobrého málo se říká, aspoň u vás to tak znám.“

 

To znáš úplně dobře. Děkuji za názor, dám si na to pozor.

 

Jak je to u dětí ?

 

„Děti potřebují jíst maso nebo spíše živočišnou bílkovinu, zvláště pokud je k tomu rodiče vedli od malička, nelze přestat naráz. Ale lze to omezit postupně na 1 porci masa nejlépe zase rybího za 14 dní. Ač se na to někdo možná bude dívat nedůvěřivě, i tomu dítěti to stačí. To, abyste změnili vnější svět, je potřeba začít především nejdřív u sebe a stanovit si nové cíle, upravit původní představy a nastolit nový řád nejdříve ve svém blízkém okolí. Souvisí s tím i změna stravovacích návyků, neboť ono to souvisí s volností myšlení. Čím méně těžké jídlo, tím snadněji a lépe se dokáže vaše mysl odpoutat od hmoty a přemýšlet z pohledu lásky a dobra pro všechny. Je to omyl, co si mnozí lidé myslí, že čím se jim žije lépe oproti jejich rodičům a prarodičům, tím více masa musí sníst. Aby ukázali, jak se mají dobře. Tak takoví, to jsou právě ti materiálně zaměření.

 

To ti s láskou předal Jamahama, biolog-lékař Aštarovy vesmírné flotily a vyřizuji ti láskyplné pozdravy od všech.

 

S pozdravem „vydrž“, Jamahama.“

 

Děkuji ti Jamahamo za utvrzení správnosti mého smýšlení a další informace.

                                                                                                                      S láskou Vlastík.

 

 

 

536.  Epidemie chřipky a televize.      (Přijal Ivo A. Benda)       2.2.1999.    22:46–22:54 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Ptáte se na to, zda souvisí časté sledování TV s nynější epidemií chřipky. Ano, souvisí. Je zde takový mechanizmus, že oslabené tělo sledováním negativních filmů je snadným soustem pro napadení viry, kterých je zde všude dost. Ano, lidé, kteří nesledují TV, mají většinou pozitivní vibrace a tím nejsou snadným soustem pro viry.

 

Ano milá Katko, máš správný úsudek o tomto jevu a takto je opět vidět zákonitost, podle které člověk, který je negativní a ovladatelný, má na sobě ještě hodně práce a nemoc je právě taktová příležitost, kde může na sobě začít pracovat. Ano milá, takto toto je tvorba Stvořitele našeho milovaného a tak se tedy milióny lidí snaží touto nepříjemnou cestou na sobě pracovat.

 

Toto sdělení ti milý Ivo předal sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

Děkujeme ti milý Aštare za toto sdělení. Máme tě moc rádi.    S láskou Ivo a Katka.

 

 

 

537.  Sdělení.                                  (Přijal Vlastimil H.)            9.2.1999.       7:02–7:51 hodin.

                                                                                                                    Místo: Šumperk.

 

Stvořiteli, můžeme pokračovat ?

 

„Ano, můžeme. Vím, že to byl pro tebe šok, otřes. Ty hrubé vibrace, které jsi dostal do ruky a nakonec šel spálit (urážlivé dopisy, avšak neadresované mě). Ale vyrovnal jsi se s tím dobře. Ty mé děti, které se takto chovají, ještě nic z tohoto učení, které ty šíříš a další tobě podobní, nepochopili. Je mi jich líto a i když je mám rád, budou muset dostat lekci. Přesně jak to říkáš lidem – někomu stačí od života menší facka aby pochopil, jiný jich potřebuje víc a větších. Záleží, jak moc má kdo „hroší kůži“. S láskou se dá vyřešit vše, jen chtít, mít ten záměr, to, co se přihodí, chtít tímto způsobem řešit. Mně by se moc líbilo, kdybyste lidé všichni pochopili, že jediná cesta, ta správná cesta ke mně a do ráje blaženosti a spokojenosti, vede jen skrze vaše srdce a vřelé city. City, které chováte k sobě nyní nejsou vždy láskyplné a z toho jsou potom ty následky. Vše, co se děje těm, kteří nechtějí žít v lásce a jejichž podstatou láska je, že se rozpadají, rozkládají. Je to, jako by jste působili na kámen, který je tu věky. Když se často mění počasí nebo je vystaven špatnému počasí, jeho nepřízni, začne se rozpadat. Pomalu, postupně, ale nakonec z něj bude jen prach. Tak stejně i lidé. Ti, kteří se ničí emocemi zápornými, jako je zloba, zlost, závist, pokrytectví, dále lžou či dopouštějí se jiných přečinů vůči kosmickým zákonům, které jsem stanovil Já, tak ti dojdou stejné odměny. Jejich život není na slunci, jak si mnozí myslí. Tam uvnitř jejich duše se něco děje. Oni časem pochopí, někdo i hned, že udělal špatný čin, zachoval se křivě a ten pocit v něm zůstává. On potom utíká před celým světem, ale hlavně sám před sebou. Ano, vím, vzpomněl jsi si na toho na Bahamách. Na něj dojde, nemusíš se ty ani nikdo jiný bát, že by důsledkem působení mých zákonů unikl.“

 

Je nějaké cesty zpět ?

 

„Ne, nač dělat cesty zpět ?  Raději budovat krásnou, lepší budoucnost, než se hrabat stále v minulosti. Ona slouží jen k vašemu poučení, k využití zkušenosti, ale musí být správně pochopena. Překrucování, které se děje u vás po věky, a které slouží jen hrstce mocných, kteří se před vámi snaží skrývat pravdu. Pravdu o podstatě bytí, života i smrti, učení mistrů, které jsem vám poslal, a které bylo často proměněno v prach. Pravdu o podstatě bytí, života i smrti, učení mistrů, které jsem vám poslal, a které bylo často proměněno v prach. Ne zpět, ale do lepší budoucnosti hleďte a vyvarujte se chyb, kterých se dopouštěli vaši předkové a předchůdci. Ať se to zdá mnohým z vás, kteří čtete tyto řádky naivní či bláhové, Já vím, že ke mně přijdete zpět, že se časem poučíte, že budete se učit žít jinak. Jen vy to zatím nevíte. Kolik bude potřeba vám poslat mistrů, učitelů, proroků a jakých ještě jmen jim dáváte, aby jste pochopili, že v jádru vám říkají všichni to stejné. Jen láskou k bližnímu, k sám sobě, k přírodě i svému okolí dojdete pravdy, dojdete naplnění. Uspokojení ze života nenajdete v dolarech, markách či jiných penězích, ale jen v harmonizovaných vztazích a v dobrém pocitu z toho, co děláte a jako se chovají následně po vašem chování i druzí k vám. Všichni se učíte, i ten, kdo to teď píše i ten z vás, který to právě nyní čte. Stále se učíte – někteří poznávat hmotu, jiní duši. Všechno to spolu úzce souvisí. Proto vy materialisté, otevřete oči a uši a nechte mluvit i tu druhou stranu. Bez výchovy a cíle vývoje v duchovní oblasti se ve hmotě ztratíte. Když nemáte mantinely v chování, jak chcete mít mantinely v orientování se ve hmotě ?  Zbloudilci ti, kteří se honosí tituly před jménem, za jménem, bazírují jen na úspěších v práci, ve výzkumu. A co vaše rodiny a děti ? Na ty jste zapomněli ? Co ony s vašimi tituly, když nejste doma ?

Kdo je má učit lásce a orientování se v tomto světě ? škola, kamarádi, televize ?  Možná, částečně, ale nedivte se potom, že se chovají jinak, než vy si představujete. Že se chovají podle toho, co je učí ve škole, co je učí kamarádi a na co se dívají v televizi. Sami si způsobujete svoje budoucí problémy tím, že se jim málo věnujete. Auto, chata, či dovolená počká, ale děti rostou. Žádný okamžik jejich ani vašeho života nejde vrátit zpět, tak si ho užijte – spolu v radosti, lásce a štěstí z toho, že jste. Budu vám v tom vždy rád pomáhat, když ovšem vy budete chtít. Nic samo z nebe nepadá, žádní holubi do úst, a těm, kterým něco spadlo do klína, si to už předtím zasloužili, i když to bylo třeba v minulých životech. Co na tom ?  S láskou přijímejte vše, co dávám všem a o vše se učte rozdělit. O to víc se vám toho vrátí zpět – takový je zákon.

 

S láskou buďte a mezi sebou zůstávejte v pokoji a klidu. Jen Láska vás může natrvalo spojit. Zloba a nenávist spojují jen na okamžik – tak míjivý v tom vašem životě lidském. Stojí vám opravdu  za to ?  Lásku rozdávat a sklízet, toť jediný lék na všechny vaše neduhy.

 

S láskou ti to předal Jamahama, biolog-lékař od Stvořitele našeho milovaného a Auter se také na tomto přenosu podílel.“

 

Děkuji ti Stvořiteli za tato vřelá slova. Budu je šířit dál, aby lidé došli pochopení. I vám vesmírní přátelé děkuji z celého srdce za vaši pomoc a podporu.

                                                                                             Vlastík.

 

 

 

538.  Jeden z milých dopisů.                                           Únor 1999.              Místo: Radnice.

 

 

           Milá paní Kateřino,

 

Děkuji Vám za velmi rychlou reakci na můj dopis. Děkuji především za zaslání knihy. Také mě těší váš zájem o mých 25 básní o lásce. Pokud by byly opravdu otištěny pro čtenáře knih IVO A. BENDY, bylo by to poselství od ženy, která má planetu Zemi ráda a nedovolí, aby jí bylo ubližováno.

 

Mám ráda život, život s lidmi, se zvířaty a s přírodou. Přála bych si prožít život plný lásky a porozumění. Přála bych všem lidem na planetě Zemi, život bez válek, pláče a nářků. Život bez nemocí a zla. Život plný dobra a lásky.

 

Přesvědčila jsem se o tom, že lidé jsou ovlivňováni silami Zla. A jen ten, kdo rozezná vibrace svého já – svého nitra, může rozpoznat jaký je rozdíl mezi našeptávačem Zla (zlým duchem, pomocníkem Satana – ještírkem, démonem atp.). Třeba se jenom ztišit, uklidnit a poslouchat svoje nitro.Žádnou zlou myšlenku nevysílá telepaticky dobrý duch, ani žádná bytost, které je zlo cizí, vás nevede k tomu, abyste někomu ublížili nebo dokonce zabili. Takové myšlenky vysílají služebníci a pomocníci Satana. Proto jenom Láska tu naši modrou planetu zachrání (viz Nesmrtelná teta, Bonton, Hanzlík, Bohdalová – pozn. zpracovatele). Vždyť z lásky ke zvířatům, zvířatům neubližujeme. Z lásky se rodí láska nová.

 

Mám doma plno kamenů, které jsem cestou „potkala“. Všechny mi něco připomínají. Mám jich ráda. Květiny v mém pokoji naaranžované těmito kameny a kamínky jenom září a já jsem v tomto pokoji šťastná. Mám ráda hvězdnou oblohu, přímo mě fascinuje. Promlouvám s hvězdami, s Otcem nebeským i s mimozemšťany (v duchu, někdy i šeptem). Mám ráda hvězdy, poznám bezpečně některá souhvězdí. Někdy v létě si sednu na dvorek ve dvě hodiny ranní a sleduji oblohu i s naším psíkem u nohou a kočičkou v náručí. Přímo mě hvězdná obloha přitahuje. Jako by mě volala. Jako by mě odtamtud někdo volal. Mám ráda přírodu a jsem v přírodě ráda. Bydlím v malém městě, blízko lesa, dvou potoků, třech rybníků, na kterém plavou labutě, kachny a ve vodě se prohánějí rybky. Město Radnice leží na Brdech, a proto je zde plno lesů a kopců, polí a luk. Mám Radnice ráda. I když pocházím ze severomoravského kraje z Karviné, stále se mi zdá, i když v Radnicích bydlíme 13 let a v Karviné 39 roků a na Karvinou stále myslím (zvlášť moje poddolované rodiště „Solcu“). Přestože Radnice a okolí jsou plné romantiky a krásných scenérií, které vytváří sama příroda. V létě i v zimě jsou kouzelné.

 

Jsem věřící, ale to neznamená, že chodím do kostela. Má  ráda Otce Nebeského i Ježíše Krista. Modlitbou „Otče náš“ pokud možno zakončuji den. Ale někdy vysílám do éteru svoje básně s tématikou „Láska“.

 

Ježíše nosím v srdci. Ježíš je láska.

 

Mám různé poznatky. Telepaticky si s někým povídám (kdykoli), automatickému písmu jsem se kdysi věnovala (rok 1991). Mám různé vzkazy. Nejsem si jistá. Vzkazy: „mějte se rádi … , jedině láska je důležitá nejvíc ze všeho … , buďte na sebe hodní … , a také: Zemi hrozí katastrofa – raději zemřete …“  Je to už osm roků, tak nevím, kdo mi to psal.

 

Zkusím ještě jednou se spojit, dle návodu v knize, kterou jste mi tak rychle poslala.

 

Posílám Vám, ale hlavně Ing. Ivo A. Bendovi 10 básní, které jsou napsány již moderním stylem. Jistě mají lidem co říci. Ty ostatní pošlu, co na to bude říkat Ing. Ivo A. Benda.

 

Loučím se s Vámi s láskou a těším se na odezvu.

 

 

 

539.  Láska je …                                 Sylvia Ryšavá.

 

Láska, to nejsou jen písmena,

Láska je smích a štěstí,

Láska je zvonění zvonečků,

Láska je blankytně modrá obloha

a hnízdo krásných ptáčků,

Láska je země, plná dobrých lidí,

           Láska je Bůh.

 

Láska je dobrý přítel,

Láska je pravda a mír,

Láska je soucit, milé slovo a pohlazení,

Láska je přítel, který nezradí,

Láska je odpuštění duše,

          Láska je Bůh.

 

 

23. Rozhovory s poučením od mých přátel z Vesmíru

 

 

 

540.  Lidé slyšte, Země pláče !!!                     Sylvia Ryšavá.

 

 

Život na Zemi, život plný nářků ! 

Slyšíte to lidé ?   Země pláče.

Zmítá se v bolestech, smradu a špíně,

vše, co živé bylo, pomalu hyne !

Oheň, voda a zkáza ji čeká.

 

Co teď, vědci, politici, inženýři, učitelé ?

Vy všichni, kdož žijete na Zemi,

Země pláče !!!

Vůbec vám to nevadí ?

Je vám to jedno ?

Víte vůbec, kdo a kdy zmáčkne tlačítko smrti ?

Víte, co bude pak ?

Že se nic nestane ?

Tomu ani malé dítě neuvěří !

 

Stále je ještě čas.

Ještě se dá všechno napravit.

A když NE, pak přijde chvíle, která přijít musí !

Trpět tak, jako naše ZEMĚ,

jen ať to někdo zkusí !!

 

Už dost přetvářky, už dost toho, čeho je příliš !

Zlo lásku vyhání z našich domovů.

Otcové a matky, bratři a sestry,

celý náš svět se hroutí !

Řítí se někam, tam, kam nikdo nechceme.

 

A přesto proti tomu NIC neděláme.

 

Proč asi ?

 

Je to v nás lidech, že čekáme, až se zázrak stane ?

Anebo si myslíme, že to nějak přežijeme ?

Jsem v rozpacích a chce se mi plakat.

Je vůbec možné, aby lidstvo neudělalo NIC, proti své záhubě ?

 

Náš svět je plný násilí, zla a bezpráví.

Kdopak to všechno napraví ?

My sami si za všechno můžem !

Kdepak se láska poděla ?

 

Kdyby kvetla Láska

na naší MODRÉ planetě,

nemuseli bychom nyní stát,

před velkým problémem.

 

Přesto a proto zde volám:

LIDÉ, ZACHRAŇTE ZEMI !  ZACHRAŇTE TU KRÁSNOU MODROU PLANETU !

Vždyť to stojí za to.

Vždyť stojí za to, abychom se o ní poprali,

Proti všemu Zlu !

Poprali svými dobrými myšlenkami a Láskou.

Už žádné násilí !!!

 

LIDÉ SLYŠTE, ZEMĚ PLÁČE.

 

 

Tuhle báseň jsem složila vloni na dovolené. Když jsem ji do „Karvinska“ (noviny) poslala, nebyla otištěna. Proč asi ???

Psala jsem ji od srdce a tak, jak jsem to cítila.       Sylvia.

 

 

Odpověď: Velká část novin a médií vůbec na planetě Zemi je ovládána Silami temna – ještírky, a to pomocí myšlenkových impulsů. Ovládáni jsou lidé s nízkými vibracemi – zlí, jsou ovladatelní jako loutky. Ještírci usilují o naši krásnou Zemi, a to pomocí těchto ovládacích programů !!! Sami mají své planety dávno zničené, neboť neumí žít v lásce a harmonii.

 

                                                                                              Zpracovatel a šiřitel „Rozhovorů“.

 

 

 

541.  Lásko, lásko.                                 Sylvia Ryšavá.

 

 

Lásko, lásko,

Na věky konejšivá a hřející.

Tichá a přece volající:

„Vezmi si mě.“

 

Lásko, ty milá krásko,

nejsladší můj sne.

Zářivá a chvějící se jako lísteček.

 

Jsou chvíle, kdy tě stále volám

a ptám se: Kde ses schovala ?

Lásko, já stejně vím,

že kdo volá a žízní po Tobě,

k tomu přispěcháš mílovými kroky.

 

Lásko, lásko,

Už se mi neschovávej a přijď.

Vždyť Tě volám, tak prosím Tě přijď.

 

Lásko, Ty jsi tím nejkrásnějším

dílem na světě,

které mohou vytvořit sami lidé,

bez pomoci strojů a robotů.

 

Lásko, jsi jako vodopád,

který po skaliskách žene vpřed

za doprovodu hučení a burácení.

Tak jako bouře, rychlostí,

která se nedá zastavit.

 

Lásko, Ty křehká princezno.

Nádherná a sladká, jako sén.

Zůstaneš tak dlouho na Zemi, dokud planetu Zem nezahubí zlo !

 

Lásko, Ty nádherná krásko,

zůstaň s námi na planetě Zemi,

až do skonání světa.

Žij věčně, mezi námi pozemšťany.

 

 

Tyhle básničky i ty ostatní jsem si napsala sama. Velice si jich vážím a opakuji, byla bych nerada, kdyby se dostaly do rukou nepovolaných – do rukou, které způsobují zlo. Psala jsem je s láskou, proto by měly splnit účel v podobě poselství. Byla bych šťastná, kdyby byly i ty, které zatím neposílám otištěné v jedné z knih Ing. Ivo A. Bendy.

                                                                                         Děkuji, s láskou Sylvie Ryšavá.

 

Rád tyto básně zařazuji do této knihy Světla, děkuji tímto Sylvii za tuto kouzelnou energii.

 

                                                                                                                           S láskou Ivo.

 

 

 

542.  Sdělení 159.                          (Přijal Ivo A. Benda)         11.2.1999.       9:07–9:36 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, pociťujete události, které se dějí nad vašimi hlavami v našich lodích, ano, máme zde opravdu pilno, neboť i nadále trvá boj mezi Silami světla a Silami temna. Ano, mám velikou radost z těchto letáků, z tohoto Světla, které mnohým lidem otevřely oči a stále se šíří po zemích českých. Ano, mnoho lidí se o tomto baví, dohaduje, jsou i různé rozpory, ale lidé tyto informace berou většinou vážně a to i často i tito negativní lidé. Ano, nyní bude pokryta polovina domácností a tak uvidíme, jak se bude situace dál vyvíjet. Ano, toto je takto důležité, aby si lidé uvědomili svoji situaci, do které se vlastní vinou dostali a tak mohli také tuto situaci řešit, neboť nikdo toto za ně dělat nebude, to se ve Vesmíru nedělá. Každý člověk, který takto ničil přírodu a planetu Zemi, bude dříve či později muset tyto své špatné činy napravit, to je zákon Vesmíru, a tak to mají lidé na vědomí, aby si nemysleli, že je nikdo nevidí. Celý Vesmír pozoruje tuto planetu zemi, pozoruje ji se smutkem a vidí, jak se žene do vlastní destrukce a to vinou lidí – pozemšťanů, nikoliv vinou Vesmíru. Každý člověk nyní dostává tyto informace a nebude moci říci, já jsem to nevěděl.

 

(Právě mi nyní volá a vyhrožuje zlý člověk – dokonalá loutka rozzuřených ještírků – pozn. zpracovatele.)

 

Ano milý Ivo, tento člověk, co ti nyní vyhrožoval fyzickou likvidací, tel. 0602-168584, je přesně tento typ člověka, který ničí tuto planetu Zemi a tento si právě bude muset díky vlastnímu přístupu prožít takové hrůzy, které ho duchovně posunou na vyšší stupeň poznání, neboť on si o toto takto žádá. Tito zlí lidé jsou takto ovládání rozzuřenými ještírky, kteří zuří právě kvůli těmto letákům, a tak navádí zlé ovladatelné lidi k útokům na tebe. Ale tobě to nevadí, takových ubohých lidí se nebojíš, naopak, máš velkou radost z toho, že jsi trefil do černého a vše nyní vyplave na povrch. Ano, to jsou tito lidé, kteří dovedli tuto Zemi tam, kde se nachází nyní. Ano, děláš dobře, když zveřejníš telefony těch lidí, kteří takto vyhrožují a kteří jsou zlí a nedokážou se nad sebou zamyslet. Ano, toto je takto správné.

 

Skutečně se lidé začínají měnit a pracují na sobě, je to stále větší část a tito lidé budou moci klidněji a bez útrap přestát tuto očistu planety Země, která se rychle blíží. Času je málo a tak se lidé začínají vzpamatovávat, protože jsou stále vědomější si tohoto problému, který mají s planetou Zemí.

 

Ano, toto ti milý Ivo sdělil s láskou sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Ptaah, velitel vesmírné flotily z Plejád. Ano, skutečně milý Ivo je celá Česká země v pohybu, víc než milión lidí se zabývá informacemi z letáku a tak se dále bude takto dít a každý si uvědomí svoji zodpovědnost, kterou má vůči planetě Zemi.“

 

„Ano milý Ivo, všichni členové naší Ptaahovy flotily tě pozdravují a posílají lásku, neboť toto je tak výborné, že se ti podařilo tuto informaci takto rozšířit.“

 

„Ano, já sám velmi sleduji výsledky a analýzy myšlenkových polí v těchto regionech – okresech a tak se skutečně budou dít důležité události, které nenechají nikoho na pochybách, že toto je pravdou. Ano milý Ivo, toto sdělení ti s láskou předal Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Orton, duchovní ručitel Galaxie. Ano, pozorujeme zde v českých zemích veliký pohyb, a tak se budeme dále snažit takto pracovat, aby vše bylo podle záměru Stvořitele, neboť všichni tě budeme milovat a posilovat tak, jak to sám znáš a cítíš. Ano, toto vše je plán našeho milovaného Stvořitele a nyní tento plán takto realizuješ milý Ivo.

 

Toto sdělení ti s láskou předal Orton, duchovní ručitel Galaxie.“

 

 

 

543.  Evakuace.                                   (Přijala Pavla K.)         

 

 

„Jsem Sitael.  Vím, že vám moje jméno nic neříká. Přicházím z oblasti planety Merkur. Nemám možnost hovořit k pozemskému obyvatelstvu jinak než pomocí média, kterému jsem vděčný, že mi poskytuje příležitost vám říci několik slov. Mám sice s mnohými z vás kontakt v době, kdy je vaše astrální tělo ve spánku odděleno od těla fyzického, ale vy tato setkání ihned po probuzení zapomenete, protože rozum, který přebírá v denním vědomí nadvládu, omezen hmotnou hranicí těla, u většiny z vás astrální zážitky potlačuje.

 

Obyvatelé planety Země očekávají příchod prorokovaných událostí. Někteří s klidem a důvěrou v Boží pomoc, jiní se strachem, nevírou nebo posměchem, každý podle toho, kolik mu jeho duchovní zralost dovolí. Kdo věří v Boha, kdo se snaží žít podle Jeho zákonů, nemá se čeho bát. V důlku mezi obočím leží vaše tzv. Třetí oko, nazývané též okem duchovním. Víra v Boha, láska a morální čistota vytvářejí energie nesmírné síly, které z tohoto oka vyzařují. To je vaším znamením.

 

Dvoutisíciletý vývojový cyklus staré Země dochází ke konci. V Bibli najdete slova, která vám doporučují číst a promyslet:

 

Matouš, 24, 23-24.

 

„Tehdy, řekne-li vám někdo: „Hle, tu je Mesiáš nebo tam“, nevěřte !  neboť vyvstanou lžimesiášové a lžiproroci a budou předvádět veliká znamení a zázraky, že by svedli i vyvolené, kdyby to bylo možné.“

 

Ta doba je již zde. Mnozí z vás věří, že Ježíš je opět inkarnován na Zemi. Mnozí z vás věří každému, kdo prohlašuje, že hovoří Jeho jménem nebo jménem vašich kosmických bratrů. Znovu opakuji Matoušova slova: „Nevěřte !“  Zvažujte, komu dáte svou důvěru. K čemu potřebujete pochybná sdělení a slova, máte-li dostatek důvěry ve svého Tvůrce, který vás vede a chrání až do posledních okamžiků vám vyměřené doby pozemského života. Snažte se získat morální čistotu, nechte se vést láskou ke všemu a ke všem, nejvyšším Božským zákonem všech věků. Buďte vděčni všem, kteří vám přinášejí čistou pravdu, aby obrátili vaše kroky k duchovnímu poznání. Chraňte se všech, kteří vás zásobují senzacemi a esoterickými „zázraky“.

 

Den ode dne rostou zástupy těch, kteří se prohlašují za naše spolupracovníky. Zvažujte dobře jejich slova a nevěřte všemu. Co jsme vám měli říci, to již víte. Nyní jste na řadě vy. Jednejte !  Pracujte na svém duchovním poznání a růstu, abyste byli schopni evakuace a příštího života v čistém vibračním prostoru nové Země.

 

Matouš 24, 21-22:

 

„Neboť tehdy nastane hrozné soužení, jaké nebylo od počátku světa až do nynějška a nikdy již nebude. A kdyby nebyly ty dny zkráceny, nebyl by spasen žádný člověk; ale kvůli vyvoleným budou ty dny zkráceny.“

 

Síly elementů voda, oheň, vzduch a země otřesou celou Zemi, a až do příchodu pomoci vašich vesmírných bratrů bude Země naplněna výkřiky utrpení, strachu a nářku. Kolem Země budou stát připraveny ve formaci kříže na nebi zářící legiony kosmických lodí, stojících pod vedením Ježíše Krista. Matouš hovoří i o tomto znamení:

 

„Nepropadněte panice !  Chraňte se láskou a důvěrou k Bohu, proste o pomoc a zůstaňte na svém místě až do našeho příchodu.“

 

Mým úkolem a úkolem mých spolupracovníků je pomoc nesčetným umírajícím, kteří budou převedeni do spánku, aby necítili utrpení a hrůzu probíhajícího dění. K jejich probuzení dojde až v nadzemských sférách. Zahaleni energetickým pláštěm lásky a míru získají vnitřní uklidnění.

 

Všichni, kteří překonají strach a nastoupí do některé ze záchranných kosmických lodí, budou dopraveni k mateřským lodím, kde se musí pomocí kosmických sourozenců přizpůsobit jejich vysoké, čisté vibraci transformací, pročištěním a prosvětlením těla. Jejich astrální tělo zůstane po určitou dobu odděleno od těla fyzického, které nezanikne, nýbrž zůstane uchováno pro den, kdy se zachránění opět jako celek ducha, duše a polohmotného těla vrátí na novou Zemi.

 

Během pobytu ve Vesmírných lodích projdou zachránění učebním procesem, který je připraví na úkoly na nové Zemi. Hanael, obyvatel planety Jupiter jim např. vysvětlí karmický princip, zákony planetárního systému, Jophaniel úkoly nového, přicházejícího vývojového cyklu, evoluční princip astrálních, mentálních, hmotných a polohmotných životních oblastí. Jedinci, kteří získají patřičné poznatky, se stanou budovateli nové Země.

 

Třetí, po celé Zemi roztroušená skupina lidí, kteří odmítnou přijmout vesmírnou pomoc, zůstane zpátky na Zemi. Svobodná vůle každého musí být plně respektována. Většina z nich nepřežije přepólování a pročišťování staré Země a po dlouhém utrpení přejdou po své smrti do 3. astrální dimenze.

 

Troška těch, kteří přežijí, budou převedeni do spánku. Vesmírní pomocníci je shromáždí a přenesou do bezpečné oblasti Země. Během spánku bude struktura jejich těl přizpůsobena změněným životním podmínkám na nové Zemi, aby byli schopni snášet např. změnu teploty a silnější kosmické záření. Bez ohledu na jejich věk a dřívější vzezření přejmou po probuzení ze spánku novou tělesnou formu, která se podobá jeskynnímu člověku.

 

Proč ?  Jejich vnější forma je analogií aktivity jejich ducha. Ve všech životních inkarnacích zůstávali uzavřeni víře ve vyšší život. Byli jen otroky smyslů a rozumového vědomí, vyznačovali se egoizmem a mnozí z nich brutalitou k životům ostatních. Celkem shrnuto, lze je přirovnat k primátům dřívější Země. Na nové, polohmotné Zemi se zvýšenou duchovní vibrací, která jim působí bolest, budou žít bez vzpomínek na dřívější existenci, shromážděni v znepřátelených, navzájem bojujících skupinách, kde plně vyžívají své nízké sklony. Jejich morální vývoj začne až v nadzemských sférách, v dlouhých časových periodách, sice pomalými kroky, ale vzhůru.

 

Až dozní poslední hřmění kosmických bouří a planeta Země se probudí ze své agonie, rozprostře se ve všech jejích oblastech stísněné ticho a tma. Po dlouhé době prorazí první paprsky světla ponurou atmosféru a začnou zahřívat novou Zemi. Pročištěná příroda, oživovaná světlem a teplem zářícího Slunce, začne opět dýchat a s pomocí vyšších přírodních bytostí přejde k novému životnímu rytmu. Ze staré Země evakuovaní jedinci, jejichž duchem prozářená těla působí jako zářící slunce, se vrátí zpět na novou Zemi. Někteří, kteří dosáhli vysokého stáří, se uzavřou v tichu, aby osamoceni zaznamenali zážitky, získané při přeměně Země. Ti, kteří se vrátí na novou Zemi, ale stále ještě nejsou ochotni uznat nadvládu ducha a svého Tvůrce, budou bloudit od místa k místu, hnáni nevědomou touhou po něčem, co nejsou schopni nalézt. Jejich vnitřní utrpení lze těžko vylíčit. Nemohou volit dobrovolnou smrt, protože jim k tomu chybí na nové Zemi síly a možnosti. Nejsou schopni rozmnožování a proto dojde k jejich vymírání. V nadzemských sférách musí nastoupit dlouhou cestu duchovního vývoje, který jim umožní návrat a schopnost života v polohmotné struktuře nové Země, která nezná války, náboženské, kulturní a sociální rozdíly. Materiální hodnoty, bohatství a moc ztratí svůj dřívější význam a nejvyšším životním cílem začínajícího evolučního cyklu nové Země se stane blízkost Boha.

 

Splynutí s Bohem je cílem života celého Vesmíru. Jménem Boží lásky se snaží všechny výše vyvinuté planety univerza pomoci pozemskému obyvatelstvu nejen v dobách jeho nejtěžších zkoušek, ale i po skončení všech útrap. Důvěřujte nám, ale hlavně pracujte na zvýšení vlastní morální úrovně, která je velmi nízká. Obraťte své kroky k Bohu, dodržujte Jeho zákony, nahraďte svou lásku k penězům a moci láskou a službou člověku.

 

Mé poselství k vám nalezne mnoho pochybovačů a nevěřících. Proto je však neodsuzuji. Jejich skepse je zrcadlem vývojového stavu jejich vnitřního vědomí. Neodsuzujte ani vy, pomáhejte !

 

Moje slova nejsou určena pro vaše rozumové vědomí, které je není schopné zpracovat, ale vaší duši. Loučím se s vámi slovy ze Skutků apoštolských 2, 19-21:

 

„A každý, kdo vzývá jméno páně, bude zachráněn.“

 

Matouš 24, 4-8:

 

„Ježíš jim řekl: „Mějte se na pozoru, aby vás někdo nesvedl. Neboť mnozí přijdou v mém jménu a budou říkat: „Já jsem Mesiáš“ a svedou mnohé.“ Budete slyšet válečný ryk a zvěsti o válkách; hleďte, abyste se nelekali. Musí to být, ale to ještě nebude konec. Povstane národ proti národu a království proti království, bude hlad a zemětřesení na mnoha místech. Ale to vše bude teprve začátek bolestí.“

 

Matouš 24, 21-24:

 

„Neboť tehdy nastane hrozné soužení, jaké nebylo od počátku světa až do nynějška a nikdy již nebude. A kdyby nebyly ty dny zkráceny, nebyl by spasen žádný člověk; ale kvůli vyvoleným budou ty dny zkráceny.

 

Tehdy, řekne-li vám někdo: „Hle, tu je Mesiáš nebo tam, nevěřte !“ neboť vyvstanou lžimesiášové a lžiproroci a budou předvádět veliká znamení a zázraky, že by svedli i vyvolené, kdyby to bylo možné.“

 

Matouš 24, 29-30, 32-33:

 

„Hned po soužení těch dnů se zatmí Slunce, Měsíc ztratí svou zář, hvězdy budou padat z nebe a mocnosti nebeské se zachvějí. Tehdy se ukáže znamení Syna člověka na nebi; a tu budou lomit rukama všechny čeledi Země a uzří syna člověka přicházet na oblacích nebeských s velkou mocí a slávou.

 

Od fíkovníku si vezměte poučení. Když už jeho větev vyráží a vyráží listí, víte, že je léto blízko. Tak i vy, až toto všecko uvidíte, vězte, že ten čas je blízko, přede dveřmi.“

 

Matouš 24, 35-39, 42:

 

„Nebe a Země pominou, ale slova nepominou.

 

O onom dni a hodině však neví nikdo, ani andělé v nebi, ani Syn, jenom Otec sám. Až přijde Syn člověka, bude to jako za dnů Noé. Jako tehdy před potopou hodovali a pili, ženili se a vdávaly, až do dne, kdy Noé vešel do korábu, a nic nepoznali, až přišla potopa a zachvátila všecky – takový bude i příchod Syna člověka.

 

Bděte tedy, protože nevíte, v který den váš Pán přijde !“

 

Další biblické citáty: Lukáš 21, 25-28; Marek 13, 24-37; Zjevení 6, 12-17; II. Petr 3, 8-13.

 

                                                                                                                                   Sitael.“

 

Doporučuji pro zájemce o kontinuum Atlantské civilizace do dnešních dní slovenskou knihu „ANJIELI ATLANTÍDY“, Eckhard Strohm, Reiki Association International s.r.o. – pozn. zpracovatele.

 

 

 

544.  Vědomý člověk.                                   (Přijala Pavla K.)

 

 

         „Milí přátelé !

 

Vím, že mnozí z Vás přijmou moje slova váhavě, protože jste zvyklí, hovoří-li někdo o Bohu a o duchu, reagovat rozumem a ne duší. Znám tu dlouhou řadu let, kdy jste byli odtrženi ode všeho, co není vázáno na materii a rozumovou aktivitu. Ale nyní máte možnost poznat duchovní pravdu v celém jejím rozsahu a stát se vědomým člověkem.

 

Známý básník Friedrich Schiller říká: „Co může dělat člověk žijící na Zemi krásnějšího, než se učit být člověkem !

 

Co znamená být člověkem ? Milovat, pomáhat, žít podle zákonů daných jeho Stvořitelem. Čím více lásky darujete, tím více jí získáváte. Láska a pomoc bližnímu jsou nejšlechetnější formou duchovního růstu.

 

Pozemský život je jen krátký úsek Vašeho věčného života, pouhé předdvoří pravého domova, ovlivňován ve vysoké míře vlastními myšlenkami, představami, slovy a činy. Nejste-li s ním spokojeni, začněte u sebe sama. Změňte svoje myšlení, jednání a mluvení, vyžadujte od ostatních jen to, co jste sami schopni dát.

 

Učte se víře ve svého Otce, Boha. Odhoďte všechny nesprávné představy a strach, všechno nedobré, co blokuje poznání Jeho existence a blízkosti.

 

Bůh je život, energie, láska, kreativita, bezpečnost. Všechno, po čem toužíte a čemu zůstáváte vzdáleni pod vlivem zdánlivé reality hmotného života. Učte se Ním žít v srdci a v myšlenkách, nechte Ho prozařovat svými slovy a skutky.

 

Učte se potkávat s láskou a porozuměním své spolužijící, zvířata, rostliny, celou přírodu, s níž tvoříte nerozlučný celek. Láska a vědomí vzájemné sounáležitosti vyzařují radost, mír, pořádek a harmonii nejen do života vašeho, ale i do celé Země a s ní spojených kosmických sfér.

                                                                                                                     Váš Emanuel.“

 

 

 

545.  Neporozumění partnera pro duchovní hledání.                     (Pavla K.)

 

 

Mnozí z vás musí překonávat další těžkou zábranu, neporozumění manželky nebo manžela pro duchovní hledání.

 

Lidé, kteří se snaží výsměchem, zákazy a podobným negativním způsobem zabraňovat duchovnímu růstu svého spolužijícího, neví, jak těžké karmické provinění si připravují pro další životy. Jejich jednání je jedním z nejtěžších prohřešků vůči bližnímu. Snažte se je překonat klidem, tolerancí, láskou a vědomím, že Váš partner ještě nedosáhl vývojového stupně, který by mu umožnil odbourat zábrany rozumového, materiálního cítění, aby byl schopen vidět dál, za jeho hranice. Čas k pochopení všeho, proti čemu dnes bojuje, přijde později.

 

Negativní síly se snaží zabránit hledání duší, jejich touze po volnosti a vyšším poznání, blokují každé duchovní probuzení a většina lidí věří jejich klamným, lživým intuicím více než skutečné pravdě. Nenechte se odvést z cesty, kterou jste jednou nastoupili ! Máte mnoho pomocníků, kteří vás provázejí a sílí. Proste je o pomoc, kterou dostanete.

 

Každá životní zkouška je hořkým, ale zázračným lékem našeho vnitřního lékaře. Přivádí nás blíže vnitřnímu zrání a všemu, po čem toužíme: Spokojenosti, harmonii a tomu, čemu říkáme štěstí.

 

Nenechávejte manželské neshody kvůli rozdílným duchovním názorům vyústit v hádkách nebo jiných negativních činech. Otevírají vaši auru působení negativních sil, které nepříznivý stav neshod ještě více vyhrocují.

 

Uvědomte si, že manželské soužití, pramen, z něhož dnes vycházejí vaše slzy, byl jednou pramenem vašeho štěstí. Měřte slova a myšlenky svého druha nebo družky stejnou mírou jako své vlastní v době, kdy jste ještě nebyli zralí pro Světlo, které se dnes ve vaší duši probouzí.

 

Manželství symbolizuje uskutečnění snů dvou milujících se duší, ale i karmickou povinnost, se kterou souhlasily před svým zrozením. Potkání duší v životním svazku není náhodné. Dojde-li mezi nimi k vzájemné disharmonii, měly by klidně, bez emocí přemýšlet o jejich příčinách. Objektivně, ne jednostranně. Většina rozporů vychází z dominance a egoismu partnerů, kteří jsou přesvědčeni jen o své vlastní pravdě. Snaží se předělávat svého druha, ale i celý společný život podle své představy a rozhodovat vůlí vlastní, ne vůlí společnou.

 

Známý indický básník Tagore říká: „Milujte se, ale nečiňte ze své lásky pout!“

 

Kalil Gibran: „Manželská láska by měla být oceánem, spojujícím dva samostatné břehy. Buďte strunami harfy, které zůstávají odděleny, ale společně vytvářejí překrásnou melodii.“

 

 

 

546.  Sdělení 160.                       (Přijal Ivo A. Benda)        17.2.1999.       21:50–22:12 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, vidím, že stále pracujete a máte snahu řadu věcí vykonat, ale nic se nemá přehánět. Ano, máme zde na lodích velikou radost z této letákové akce, statisíce lidí přemýšlí nad tímto, co je jim dáváno a zamýšlí se nad námi, ale i nad sebou samými. Ano, je to jedinečná akce, kterou jsi rozpoutal a opravdu řada novinářů je na trní a mají nepříjemný pocit, že někdo dělá jejich práci za ně. Ukazuje to, že nejsou schopni šířit tyto informace, neboť jim chybí láska, to je podmínka k této práci pro Stvořitele samého vámi tolik milovaného. Ano, v TV NOVA zamýšlí, co by překroutili, ale nedaří se jim to, jejich pořady jsou primitivní a baští je jen primitivní lidé, kterých zde není tolik.

 

Ano, vše je v pohybu, i politiků se stále více lidí ptá na tyto skutečnosti, ano, do televizí volá denně kolem 20 lidí s otázkou, kdy tam vystoupíme, a aby to dali do programu, že to chtějí vidět.

 

Ano, je to ohromný kolotoč a dochází ke vstřebávání a zažití těchto nových informací, a to je tak důležité. Ano milý Ivo, vše postupuje podle plánu Stvořitele našeho milovaného, a proto toto nelze změnit. Máš z tohoto také velkou radost, ano, je to vynikající práce, co se ti podařila a nemá zde na této planetě obdoby. Bylo více lidí, kteří toto měli dělat, ale neprobudili se, a tak jsi to zvládl takto sám, tuto funkci klíčového narušitele ještírkovských systémů ovládání lidí planety Země. Letáky pokryjí celou českou zem, Pravda zvítězí přesně tak, jak je napsáno na tom vašem praporu, který máte na Pražském hradě, to je vůle Stvořitele našeho milovaného, a takto to nelze změnit. Ano, vše je v pohybu a my stále vyhodnocujeme reakce lidí na tyto energie, energie, které povyšují vibrace v tomto malém regionu planety Země a ozařují tak celý kontinent a celou planetu Zemi. Je to nezvratný proces, který nejde zastavit, na to nemají Síly temna technologie.

 

Síla lásky je všemocná a to je zákon Stvořitele našeho milovaného. Ano, toto ti dávám milý Ivo já, sám Aštar, který tě takto miluje a zahrnuje tě láskou svou.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád. Ano milý Ivo, je to skvělá práce, jejíž výsledky pociťuje mnoho civilizací ve Vesmíru, které analyzují tento proces. Ano, vše je v nezvratném pohybu, začíná další fáze společnosti, kdy lidé začínají masově chápat, že byli obelháváni médii a vládami, a kdy lidé začínají věřit sami sobě a Stvořiteli našemu milovanému, který jim toto skrze tebe milý Ivo poslal. Ano, vydrž milý Ivo dále a budu se těšit na další vývoj zde u vás, v zemích českých.

 

Ano, toto ti milý Ivo sdělil s láskou Ptaah, velitel vesmírné flotily z Plejád.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Orton, duchovní ručitel Galaxie. Ano, toto je další důležitá fáze vývoje lidí na planetě Zemi, zde v českých zemích je vše v pohybu, statisíce lidí si vypráví o těchto letácích a jsou tyto myšlenky stále analyzovány tisíci civilizacemi zde ve vesmíru. Ano, budeme pokračovat dále a dále realizovat plán stvořitele našeho milovaného.

 

Toto ti milý Ivo s láskou sdělil Orton, duchovní ručitel Galaxie.“

 

 

 

547.  Sdělení 161.                        (Přijal Ivo A. Benda)       21.2.1999.       10:15–10:38 hodin.

                                                                                                Místo: Sebedražie, Slovensko.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, máme zde všichni velikou radost, jak jste se zde sešli a pracovali společně, moc se nám líbila vaše snaha pomoci a toto má hezký výsledek. Ano, ti lidé jsou čistí, krásní a mají velké možnosti v dalším rozvoji svých duchovních kvalit. Ano, tato 3 děvčata napsala již  sdělení a může takto komunikovat. Ano, lidé budou dále takto pracovat v tomto regionu, neboť vědí, o jak závažnou a zajímavou věc jde. Bude dobré umístit naše informace na internetovou adresu, kterou navštěvuje tolik lidí denně. Ano, nyní bude další šíření zde na Slovensku a tak je to výborné. Budeme se těšit na další vaše aktivity, neboť vše je v neustálém pohybu, to, co bylo včera, dnes již neplatí.

 

Ano, v českých zemích je o tyto informace o nás, Vesmírných lidech stále větší zájem a lidé budou dále pracovat a snažit se o pochopení těchto klíčových informací.

 

Ano, stále s tím více zápasí vládní představitelé, neboť i oni povolují médiím takové aktivity, které mají zhoubný vliv na tuto společnost.

 

Ano milý Ivo, toto sdělení ti s láskou předal Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

„Ano, a nyní se připojuji já, Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád. Ano, i já tě milý Ivo zdravím a posílám proudy své lásky. Ano, máme zde všichni radost, jak probíhá  tato letáková vlna v zemích českých, kdy již přes 2 000 000 domácností dostala informace o nás, Vesmírných lidech. Ano, je to důležité a tak budeme stále takto pracovat a snažit se informovat lidi o tom, do jaké situace se dostali. Ano, budeme i nadále posílat lásku lidem na planetě Zemi a podávat důležité informace k šíření. Aby všichni lidé věděli, a aby nikdo nemohl říci, že nevěděl. Ano, nyní budou další akce milý Ivo, a toto je velmi důležité, aby bylo takto uskutečněno. Nyní se uzavře letáková akce v českých zemích a bude pečlivě vyhodnocována tisíci civilizacemi v celém Vesmíru, neboť toto je důležitý materiál, podle kterého lze usoudit stav a parametry duchovního růstu lidí zemí českých a schopností dalších aktivit, které je ještě čekají. Ano, budou to tito lidé, kteří ukážou celé planetě svůj další směr vývoje a budou vzorem pro celé pozemské lidstvo.

 

Ano, toto ti milý Ivo sdělil Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Orton, duchovní ručitel Galaxie. Ano milý Ivo, nastávají převratné změny ve vědomí lidí a budou se dále dít tak, jaká je vůle Stvořitele našeho milovaného. Ano, lidé již chápou, že nelze takto dál a cítí další změny, které se rychle blíží. Ano, budou to změny zásadního charakteru a budou to další impulsy, které nikoho nenechají na pochybách, že něco není v pořádku, a že planeta Země se začíná očišťovat. Toto již probíhá na stále více místech planety Země a je to nezvratný řetěz událostí, které lidstvo svým smýšlením a jednáním způsobilo.

 

Ano, toto jsem ti milý Ivo sdělil já, Orton, duchovní ručitel této Galaxie.“

 

Děkuji vám drazí přátelé z Vesmíru, já s láskou toto sdělení předám lidem zemí českých a planety Země.

 

 

 

548.  Sdělení 162.                            (Přijal Ivo A. Benda)         6.3.1999.       7:45–8:01 hodin.

                                                                                             Místo: Vlak Choceň - Padubice.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, ptáš se, co je nového a co můžeš čekat od setkání v Rokycanech.

 

Ano, zde ve Vesmíru stále pracujeme na záchraně planety Země, která má tolik starostí sama se sebou. Ano, vše je velmi napjaté a nacházíte se nyní na vážkách, mezi  stabilitou a nestabilitou, která je dána smýšlením a jednáním lidí. ano, zde na naších lodích milý Ivo stále plníme úkoly Stvořitele našeho milovaného, kterého tolik milujeme. Ano, nyní se vyhodnocují tyto výsledky reakcí lidí na rozesílané letáky po zemích českých, sám máš již polovinu regionů vyhodnocenou, ano, tito pozitivní lidé jsou na tom duchovně lépe, nežli ti negativní, kteří nechtějí uznat, že kromě jejich ega a jejich úspěchů není ve Vesmíru nic jiného. Ano, tito ještě budou muset prožívat více životů na rozvojových planetách, a pak teprve poznají, že vše je trochu jinak.

 

Ano milý Ivo, toto sdělení ti předal sám Aštar, velitel velké vesmírné flotily.“

 

Děkuji ti milý Aštare, rád toto sdělení předávám lidem zemí českých.

 

 

 

549.  Sdělení 163.                       (Přijal Ivo A. Benda)          7.3.1999.       16:46–17:03 hodin.

                                                                                 Místo: Vlak Praha Smíchov – Praha hl.n.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano milý Ivo, cesta domů bude příjemná, tento spoj vychází ti dobře.

 

Ptáš se na průběh našeho setkání v Rokycanech včera, ano, bylo to výborné setkání, 50 lidí zde získalo nové informace a poznání a dále toto budou šířit zde v západních Čechách. Ano, skutečně je to záslužná tato tvá práce milý Ivo a nyní tedy budeš moci více využívat pomoci tvých přátel, které znáš, kteří mají také schopnosti takto pracovat a to v různých oblastech. Ano, lidé stále čtou tyto letáky a získávají „Rozhovory“ dle přiložených adres, ano, toto je důležitá práce všech těchto lidí, neboť sami se stávají nositeli světla. Ano, nyní budeme stále vyhodnocovat reakce lidí a tyto potom využívat pro další postup zde na planetě Zemi a v zemích českých. Ano, máš z toho velikou radost, my zde na vesmírných lodích také a tak se vše bude ubírat novým směrem.

 

Ano, Lidové zareagovaly tak, jak umí, 1,5 strany článek s mým portrétem, ano, asi 65 % je pravda a zbytek výmysly a tak to umí pracovat zdejší novináři.

 

Budu stále s tebou milý Ivo a dále budeme spolupracovat na plánu Stvořitele našeho milovaného, ano, informace se šíří stále větším tempem a tak se těšíme na další vývoj.

 

Zde ve Vesmíru probíhají takové akce, které zabezpečují, aby Síly temna nemohly takto útočit jako dosud a budou vytvořeny takové podmínky, aby jejich vliv na planetu Zemi byl minimální. Ano, blíží se doba, kdy všechna hrubovibrační média budou odpojena a lidé si vydechnou od tohoto tlaku hrubých vibrací. Ano, toto je vůle Stvořitele našeho milovaného a to nelze změnit. Nyní budou vytvořeny takové podmínky zde na planetě Zemi, které lidem umožní se odpojovat od ovládacích programů Sil temna a tím sami budou vysílat stále méně hrubých vibrací.

 

Ano, toto ti milý Ivo takto s láskou předal Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

Děkuji ti milý Aštare za toto sdělení i za pomoc, kterou mi a dalším lidem poskytuješ při této práci pro Stvořitele našeho milovaného.  S láskou Ivo.

 

 

 

550.  Otče, jaké máš se mnou záměry ?    (Přijala Marta W.)    7.3.1999.    11:44–11:47 hodin.

                                                                                                            Místo: Ústí nad Orlicí.

 

„Chci tě využít pro dobro světa. Pro ty, jež tápají, jež hledají, jež touží. Nalézáš je stále kolem sebe, je jich mnoho nevědomých. Vím, jak chceš moc sloužit a vědět, učit a milovat a poznávat sama sebe. Jsi chráněna, abys teď měla klid na soustředění, uvnitřnila se a mnohé zase pochopila.

 

Vím, jak mne miluješ, vážím si toho, jsi má milovaná dcera, mé vzrostlé semínko do krásy, jež nese květy i plody najednou jako pomerančovník. Neboj se, jsou s tebou síly dobra, které tě učí i chrání, mé zlaté světýlko ve studeném světě.“

                                                                Díky, díky Otče.

 

 

 

551.  Sdělení 164.                       (Přijal Ivo A. Benda)        10.3.1999.       12:11–12:23 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, upravili jsme tvůj i Katčin monitor vašich PC tak, aby nevyzařovaly škodlivé záření a tím vás vibračně neomezovaly. (Jedná se o nové propracované modely 17“ NOKIA 447F a SONY TRINITRON multiscan 200 ES, oba naprosto shodné konstrukce, jak nám řekli přátelé v Vesmíru, o to snazší byla tato úprava, kdy monitory nevyzařují žádné škodlivé záření. Pozemská norma je TCO95, což je jen limit vyzařování, neznamená to, že monitor je bez záření – pozn. zpracovatele.)  Ano, takto mohly být konstruovány všechny monitory, ale Síly temna vám v tom nedovolí udělat pokrok.

 

Ano, toto setkání včera ve Valašských Kloboukách bylo nádherné, byli tam krásní lidé a opět mnoha lidem jsi otevřel oči milý Ivo. Ano, dále se budou dít důležité události, které nikoho nenechají na pochybách, že vše to, co je uvedeno v těchto „Rozhovorech“, je pravda. Zítra budou nad vaším územím rozsáhlé větrné smrště, které místy přesáhnou 200 km/h a tak opět dají impuls lidem, že něco s nimi není v pořádku ve vztahu k planetě Zemi. Ano, toto je důležité období, ve kterém se rozhoduje o dalším trvání vaší civilizace zde, ve 3. dimenzi. Ano, nyní tyto letáky dostaly i obyvatelé Troubek (většina obce jako řada dalších byla při povodních na Moravě v roce 1997 srovnána se zemí – pozn. zpracovatele) a berou tyto informace vážně, neboť oni si již uvědomili, kde dělali chybu a tak je to správné. Z vyhodnocení rekcí na letákovou akci mělo v Troubkách 38 % lidí agresivní reakci (E), 20 % lidí negativní reakci (D), 36 % lidí neutrální reakci (C), 6 % lidí pozitivní reakci (B), žádný člověk nebyl nadšen (A). Ano, tyto informace mnohým otevřou oči a zase budou o kousek moudřejší, nežli předtím.

 

Ano, nyní tedy budou končit letáky v Brně a Ostravě a v části Prahy a tím bude celá tato úspěšná letáková akce ukončena. Již nyní máme zde ve Vesmíru velmi zajímavé výsledky a ukazují na vysokou duchovní vyspělost českých zemí v rámci této planety Země. Ano, mnozí lidé tuto informaci berou vážně a sbírají další navazující informace, které jim rozšiřují jejich obzor poznání. Ano milý Ivo, toto je vůle Stvořitele našeho milovaného a dále budou následovat další události.

 

Ano, správně jsi poznal, že zítřejší větrná smršť bude kvůli vstupu vaší země do NATO (12.3.1999) a tak to bude mít tento výchovný efekt. Mám radost milý Ivo z těchto našich výsledků práce a věřím, že tento vývoj bude i nadále takto pokračovat.

 

Toto sdělení ti s láskou milý Ivo předal sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

Děkuji ti milý Aštare za toto krásné sdělení, které rád předávám lidem zemí českých.  S láskou Ivo.

 

 

 

552.  Sdělení.                                     (Přijala Alica H.)               25.2.1999.                    Večer.

                                                                                              Místo: Sebedražie, Slovenská r.

 

„Áno, sme tu Pleja a Ptaah, sme radi, že sa pokúšate o kontakt.“

 

Teraz som sa v myšlienke pýtala na Aštara, prečo sa mi neozval, tak mi odpovedal.

 

 „Som tu s tebou, neboj sa, veď som ti už odkázal, že budem vždy pri tebe. Je veľa vecí, ktoré ti chcú odkázať aj moji priatelia.“

 

Maminka sa pýtala, či ju nechcú pozdraviť ?

 

„Áno, pozdravujeme ju, je tu s tebou, je zvláštna, plná lásky aj trpkosti, neboj sa o ňu, ona sa zobudí a uvidí všetko tak, jak má v duchu myslí na tie slová piesne, ktoré nám spieva a zdraví nás, ospravedlňuje sa, aj keď nemusí, lebo ten humor vo vašom živote je potrebný, na ktorom sa bavíme aj my.“

 

Priatelia, zaujaly niekoho tie letáky ?

 

„Je veľa ľudí, o ktorých nevieš toho moc, aby si ich poznala, neboj sa, určite sa pohľadáte, pevne verím a tu ti dávam pár hrejivých slov ja Guetzal, som rád, že sa snažíte a to je potrebné, neboj sa, som to ja, píš pozdrav všetkým a praj im veľa lásky, budú ju potrebovať. Práve niekto na teba myslí a som rád kto, aj to je v tvojom živote potrebné, neboj sa prejaviť city neznámym, oni naň čakajú, sú vlastne jako ty, ale ťa neznajú. Sme radi, že hľadáte, veď úlohu svoju spľnate, však príde ten čas, keď sa stretnete všetci zas už čoskoro.“

 

Milý Ivo, hovoril si, že pochybovať sa nemá, ale aj tak sa mi to nezdá, že Pleja, Ptaah, Guetzal by sa kontaktovali práve so mnou, ak áno, tak im s láskou ďakujem.

 

 

 

553.  Sdělení.                                     (Přijala Alica H.)               10.3.1999.                    Večer.

                                                                                              Místo: Sebedražie, Slovenská r.

 

         „Ahoj Alica,

 

Som to ja, Aštar, čo ti toto odkáže. Som rád, že sa o mňa zaujímaš, však nie si jediná. Ja mám rodinu ako každý iný, som šťastný, že možem pomáhať na tejto planéte Zemi. Všetkých vás mám rád, som rád všetkému novému, čo sa dozvedáte, s akou láskou to prijímate. Mám prácu veľmi rád a som šťastný, že sa možem aj s tebou zhovárať. My čakali sme na teba naša milá, lebo skúšala si to mnoho krát, ale nikdy si sa neodvážila. Však som rád, že prišiel Ivo k vám a takto ti pomohol, bol som tam a to, čo sa tam odohralo bolo krásne, vy písali ste s láskou aj s pochybou avšak bol som rád, že nás vie niekto nový počúvať.“

 

„Teraz sa pripájam ja Pleja a som rada všetkému, čo počúvam, jak nás máš rada a vždy sa na nás obraciaš. Som rada, že sa usiluješ zhovárať aj s nami a snažíš sa druhým pomáhať. Čítaj tieto odkazy s láskou iným a oni pochopia, jaké je to krásne pracovať, konať prácu, ktorá ťa baví a pritom sa krásne mať.“

 

„Som rád, že nás počúvaš, že takto pilne pracuješ, keď každý deň len chvíľu nám všetkým venuješ. Neboj sa ničoho naša milá, mi ťa máme radi a moc sa tešíme, čo spýtaš sa nás zas.

 

To som ti odkázal ja, tvoj priateľ Ptaah. Vám všetkým s láskou na pozdrav.“

 

  

 

554.  Sdělení.                                     (Přijala Alica H.)               13.3.1999.                    Večer.

                                                                                              Místo: Sebedražie, Slovenská r.

 

         „Ahoj Alica,

 

Zdravíme ťa naša milá. S úprimnou láskou ťa zdravím ja, Semjase, som rada, že si nadviazala kontakt aj so mnou.

 

Áno, som po tvojej pravej ruke, som rada, že si sa na mňa tak s láskou usmiala.

 

Včera večer sme sa ti ukázali, áno, boli sme to my, som rada, že si nás vnímala, tá hudba, čo si ju začula, bola od nás, tá ti dala znamenie, že sme tam.“

 

„Som rada, aj ja Pleja, ktorá ťa tiež pozdravuje, že sa tak snažíš spolupracovať, sme radi, len tie svoje odkazy by si nemala nechávať pre seba, nie je to správne. To, jak na ne budú reagovať ľudia, z toho sa netráp, svojich známych poznáš dosť dobre na to, že ťa s láskou vypočujú, snaž sa o to, je to potrebné. Sme teraz tu s tebou ja Pleja, Semjase a ďalší priatelia, už nás cítiš.

 

Áno, tvoju maminku moc pozdravujeme, máme ju tiež radi. Ďakujeme jej za tie láskyplné slová, ktoré nám hovorí.“

 

 

 

555.  Sdělení 165.                       (Přijal Ivo A. Benda)        17.3.1999.       22:03–22:22 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, vidím, jak jste dnes hezky oslavili naši společnou práci – letáky i knihu 1. Vydání 1. dílu. Ano, pánové Svěrák a Uhlíř jsou velmi zajímaví lidé s opravdu pozitivním humorem a písničkami, které posouvají hranice lidského vnímání za běžný rámec denního dění. Ano, je zde duchovní podtext těchto písní i humorných scének a tito lidé se skutečně těší opravdového uspokojení ze své práce. Ano, nyní milý Ivo končí letáková akce, je to veliká změna v myšlení lidí, která nyní bouřlivě probíhá, díky těmto letákům stoupne duchovnost v českých zemích o 0,5-1 D během 1 až 2 měsíců a to je výborné. Lidé mění své nazírání na svět a cítí, jak se jim otvírá toto skryté dění Vesmíru a jak se mohou zapojit do tohoto dění. Ano, zde v této Galaxii je planeta Země očekávána jako nový člen Kosmické konfederace planet a to na novém základě, nežli je tomu dosud.

 

Ano, to ti milý Ivo s láskou předal sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád.

 

My velice rádi pozorovali humorné scénky a písničky Zdeňka Svěráka a pana Uhlíře, které mají velký podtón duchovního vnímání a které jsou stále pokračovatelem duchovního bohatství zemí českých, které se zde nahromadilo za onoho socialistického období. Ne náhodou říká Zdeněk Svěrák, že takto pracují již 30 let. Toto tedy je tato zajímavá česká kultura, která nepostrádá vtip, humor a veselý přístup k životu, který je tak důležitý. Ano, nyní milý Ivo jsme nad vámi ve výši 80-140 km, monitorujeme  váš domov i okolí a víme, že nás všechny prociťujete svou láskou, ano, cítíme to a to je krásné.

 

Ano milý Ivo, i já ti takto děkuji za tuto krásnou práci s letáky i knihu, kterou s láskou děláš pro Stvořitele našeho milovaného s tvými dalšími přáteli. Ano, budeme ti stále nablízku a snažit se ti pomáhat v dalších úkolech, které tě čekají.

 

Toto ti s láskou sdělil Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Orton, duchovní ručitel Galaxie. Ano milý Ivo, děkuji ti za tuto krásnou práci s letáky a knihou, kterou jsi s Katkou a dalšími lidmi odvedl pro stvořitele našeho milovaného. Ano, nyní pozorujeme další výrazný růst duchovnosti zemí českých, neboť tyto informace jsou zde ze 36 % brány pozitivně a to je velké číslo. Lidé mění tímto čtením a přemýšlením vibrace a to je cítit všude v okolí, v celé Evropě i na planetě Zemi. Ano, toto výborné úsilí nám přináší ovoce, kdy v těchto podmínkách změny vědomí je možné provádět další úkoly zaměřené na změnu a vstup do vyšší dimenze a zvýšení lásky všeho obyvatelstva planety Země. Ano milý Ivo, jsem stále s tebou, miluji tě a věřím, že brzy budeme moci navazovat kontakty snadno, lépe nežli v minulosti, tedy v lepším prostředí.

 

Toto ti s láskou předal Orton, duchovní ručitel Galaxie.“

 

 

 

556.  Ranní rozhovor s Plejou o hygieně, mravencích a jiných věcech (166).

                                                       (Přijal Ivo A. Benda)        19.3.1999.       6:51–7:39 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Jsem to já, Pleja, vítám tě do dnešního dne a poslouchám, co máš hezkého na srdci.“

 

Prosím tě, Plejo, jaké pomůcky denní hygieny používají Plejáďané planety Erra ?

 

„Ano, poslouchala jsem vás již včera, ano, i my používáme hřeben na česání vlasů, dále kartáčky na očistu zubů, dále máme ostřikovací a vibrační pomůcky na očistu ústní dutiny a také se snažíme o to, aby náš chrup byl krásný a zdravý. Dále se používají pomůcky denní hygieny – tj. nůžky na nehty, pilníčky, také jsou tam další pomůcky, které se u vás nepoužívají, jsou založené na principu vibrací a energetické stimulace růstu vlasů a nehtů. Naše hygiena je důkladná, zde není možné, aby někdo byl neučesaný, neostříhané nehty či něco podobného. Pro umývání pokožky používáme tekutá mýdla – oleje, které jsou vypouštěny přímo z hygienického zařízení. Toalety používáme také, ale nepoužíváme k očistě papír – to je nehygienické, ale máme na toto opět speciální vibračně-energetické zařízení. Koupele provádíme komplexní, ve speciálních vanách, kde se používají i olejové roztoky sycené minerály, které dodávají tělu také část důležitých látek k životu. Ano, současně máme rádi sprchování a také tuto masáž proudem vody. I ve sprchování se používají některé vám neznámé pomůcky, kdy se tělo regeneruje a harmonizují se povrchové meridiány energií, takže je to taková komplexní zdravotní regenerační očista. Máme na toto čas, neboť toto je tak důležité pečovat o své tělo, které ubytovává vašeho ducha, a které potřebuje hodně lásky. Ano, všechnu hygienu děláme s láskou, ne ve spěchu a tím tělu dáváme další sílu, kterou tolik potřebuje.

 

Ano milý Ivo, jsem ráda, že jsi se se mnou spojil, vím, že často na mne myslíš, co asi dělám a tak podobně, ano, je to zde příjemný život na této vesmírné lodi, kde vše plyne v klidu, lásce a harmonii, i když máme zde určitou disciplínu, ale to ty už znáš a víš proč.

 

Nyní se nachází naše loď ve výšce 125 km nad Zlínem a kontroluje veškeré pohyby, které se dějí ve tvém okolí. Ano, vše je tak zabezpečeno, že se můžete radovat, jak je vám po chuti. Vím, že máš touhu, abychom se brzy setkali ve větším počtu, ano, i k tomu dojde a na tom právě pracují i mnozí lidé zemí českých, kteří se rozhodli jít touto cestou, cestou lásky a porozumění, cestou radosti a tolerance. Ano, nyní tedy budeme i nadále strážit tento prostor, bude další zajímavý vývoj v tomto regionu zemí českých a tak se budeme těšit na naše další kontakty.

 

Ano, chceš vzkázat pozdravy všem těmto bytostem, které máš namalovány na obrázcích, ano, zdraví tě také, posílají lásku a věř, že budou rády sledovat, co se zde s jejich portréty děje, tímto tak přispívají k navázání kontaktu s lidmi zemí českých a to z těchto našich planet Plejád.

 

Ano milý Ivo, máš radost z tohoto rozvoje kontaktů, jak lidé láskou a srdcem rozvíjejí svůj potenciál citů a pokory, který je v každém ukryt a tak budeme dále rádi sledovat tyto změny, které se zde dějí velkým tempem. Další vývoj událostí bode velmi zajímavý, mnoho lidí má tyto informace u sebe a zažínají se tímto hlouběji zabývat. Ano, toto je tak krásné období, že jsme se takto dočkali po tisíci letech, kdy jste byli naposledy členy Kosmické konfederace planet, a tak se dále odvíjely události, které měly pročistit vaše duše, které po tisíci letech temna opět dospěly do tohoto bodu spojování s Vesmírnými lidmi, kteří na toto tolik čekali. Ano, nyní tedy budeme rádi navazovat spojení s těmi lidmi, kteří kráčí cestou lásky a pokory a radosti z toho, že navazují tyto kontakty snadno a krásně, citlivě a nenásilně, trpělivě a houževnatě, aby se stali plnohodnotnými členy Kosmické konfederace planet. Ráda milý Ivo ti mohu toto sdělení předat a tak se potěšit z předání těchto zpráv radost mnoha dalším lidem zemí českých a planety Země. Ano, je to výborné a budu se radovat z dalšího vývoje událostí.

 

(Nyní následuje otázka ohledně budování informačního systému – vynechána.)

 

Dále se ptáš na naše zájmy, ano, já mám ráda přírodu jako ty, ano, jak jste se krásně přivítali s mravenci na mravenčí stráni 10 minut od vás, ano, bylo to krásné se tímto kochat, rádi budeme sledovat, jak si vyměňujete lásku i s touto částí přírody, neboť ona je tak rozmanitá a krásná. Tato mraveniště mají od 35 000 do 120 000 jedinců, ty jsi milý Ivo byl také mravencem v jednom z minulých životů, bylo to cca 6500 životů, takže o tom, jak tento život probíhá máš zapsány informace ve tvém nitru, stačí se jen rozpomenout. Ano, hezky jste si s nimi také povídali, vidíš, že i mravenci vnímají mentálně okolí, pokud na něj šlápneš, také ho to bolí přesně tak, jak jste slyšeli (au-au-au-ouvej). Máme radost, jak ještě tento kout krásné přírody je zde zachován a tak se dále bude dít, neboť tato stráň je také místem důležité tvorby našeho milovaného Stvořitele, kterého milujeme a pozorujeme ve všech těchto projevech přírody, které nás obklopují.

 

Ano, milý Ivo, miluji tě upřímně tak, jako ty mne a mám radost, že jsme se mohli spolu takto spojit, ráda cítím tvé vibrace lásky a radosti, pokory nad celým stvořením, které okolo sebe vnímáš a pozoruješ.

 

Loučí se s tebou – tedy na tomto papíře – s láskou Pleja.“

 

Děkuji ti milá Plejo za toto hezké povídání. Rád jej předám lidem zemí českých.        S láskou Ivo.

 

 

 

557.  Sdělení 167.                       (Přijal Ivo A. Benda)        20.3.1999.       16:55–17:01 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

Volala mi jedna mladá dívka z Temelína. Prosím, kdo jsou to Alon a Jibiš ?

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ptáte se na toto jméno Alon a Jibiš milý Ivo. Jsou to velitelé lodí v části Karného evakuační flotily a mají na starosti také některé oblasti zemí českých. Ano, tato dívka jménem Olga také komunikuje a má již zkušenosti s námi. Ano milý Ivo, rádi zde pracujeme, neboť je tu tolik nádherných lidí, kteří touží žít v lásce a pokoji a mají srdce otevřené a tak je tento kraj zemí českých námi také milován. Máme také radost, kolik lidí se seznamuje s našimi „Rozhovory“ a budou v budoucnu také komunikovat, jen to ještě neví.

 

Ano, vidím, že dnes budete s Katkou společně pracovat, jste na to dobře vyspáni a tak se budu těšit na tuto spolupráci. Ano, je to krásné, jak se vše takto vyvíjí a máme z toho velikou radost.

 

Toto sdělení ti s láskou v srdci předal Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

 

558.  Urinoterapie.                                 (Přijala Kateřina P.)                                      9.9.1998.

                                                                                               Místo: Ostrov Pag, Chorvatsko.

 

Čtu právě ve Spiritu následující článek:

 

„Musím tvrdě odsoudit tzv. „urinoterapii“ a varovat před ní. Tak jako je hmotná potrava podrobena metabolismu, je v těle určitým způsobem pozměňována i energie a analogicky, jako jsou vylučovány odpadní látky, jsou vylučovány i odpadní energie. Popíjením vlastní moči jsou tyto degradované složky vráceny zpět v uzavřeném kruhu a tak je jejich moc posilována. Vzrůstá tak sice odolnost hmotného těla, ale na úkor nehmotných složek (náboženské blouznění, politické a skupinové sekty, pití vodky).“

 

Ptá se Katka: Jaký je váš názor ?

 

„Na urinoterapii máme stejný názor jako autor článku. Víme, že je skutečně velmi účinná při léčbě hrubohmotného těla, které se tím stává ještě těžším a hrubším. Při používání uriny pravidelně téměř není naděje na duchovní růst kvůli přerušení očistných toků energií.

                                                                                                               Biolog-lékař.“

 

 

 

559.  Povídání s Vědomím Síria.      (Přijala Kateřina P.)     13:40-16:00 hodin.        6.11.1998.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

„Naše milá, dovol, abychom se ti představili. Jsme bytosti z dimenze 9. (teplé, jak ty říkáš), máme světelná těla, ne humanoidní. Vy by jste nás byli schopni definovat jako chuchvalce nebo nepravidelné koule. Občas jsme už s tebou komunikovali, jenže ty jsi v té době tak přísně nerozlišovala s kým mluvíš a všechny naše připomínky jsi přijímala kladně.

 

Teď budeme respektovat tvoje přání, abychom nezasahovali myšlenkou do tvého běžného života a pracovali s tebou jen na závažných velkých věcech. Máš právo toto požadovat. Víš, my jsme víc součástí Jednoty a nerozlišujeme malé a velké myšlenky. Pro nás je všechno stejně důležité. Všechno jsou to jen základní stavební kameny velké stavby. Ale samozřejmě nechceme v tobě vyvolávat pocit omezování svobodné vůle. Také se takto učíme. Díky vašemu vstupu do fotonového pásu Centrálního slunce máme teď možnost přímého vstupu k vám, což dříve nebylo možné. Je to pro nás cenná zkušenost a svým způsobem dobrodružné poznávání. Jsi naší součástí a byla jsi jí celou dobu předtím, než sis vybrala toto lidské tělo. Toužíš potom si na všechno vzpomenout. Řeč KOSAN nepoužíváme, pouze telepatii, takže v této oblasti to nebudeme nápomocni. Ale jinak velmi rádi budeme odpovídat na všechny tvé dotazy.

 

Co se týká spánku, opravdu se snaž vyhnout spaní ve dne. Po svítání jsi vtahována do sfér těsně kolem planety, které jsou disharmonické a špinavé. Ano, velmi dobře si vzpomínáš na poslední ranní sen. Nebyl pěkný, že ?  Neměl pro tebe žádný přínos tento vstup, pouze poučení, aby ses tomu vyhýbala. Pokud se cítíš příliš unavená, naprogramuj si probuzení před svítáním. Časem tyto praktiky budou pro tebe samozřejmostí a nebudeš muset si je vědomě připomínat.

 

Narodila ses, abys dokončila započatou práci před dobou Temna, abys šířila Světlo a Lásku na celou planetu a pomohla jí v době nejtěžší. Vědomě se prosím zapoj do této činnosti, posiluj Matku Gáju při jejím pročišťování, ať má co nejvíce síly a ať co nejméně trpí. Medituj a představuj si ji, jako své milované těžce nemocné dítě plné hnisu a boláků, o kterém víš s jistotou, že se uzdraví a se zářivou pletí půjde do dalšího života vybaveno tvou láskou a silou. Do života samostatného, plodícího, tvořivého. Pak spolu splynete ve věčném duchovním objetí, protože jsi její důležitou součástí, tak jako je ona částí tebe. Velmi se vzájemně milujete, jen teď jste ještě odtrženy od sebe. Je potřeba splynout - Gája na to čeká, ona ví. Medituj. Láska je mocná síla, dokážeš to, spojit se s jejím duchovním srdcem. Najdi si po setmění vhodný prostor pro meditaci – velice rádi ti pomůžeme a povedeme tě. Budou se ti muset vytvořit pro práci lepší podmínky. Všechny potřebné informace ti přijdou samy do cesty, nemusíš je pracně vyhledávat. Teď se musíš hodně učit a současně skloubit své rostoucí vědomí s těžkým dechem Gáji v agónii. Ano, až tak vážný je její stav.“

 

(Část sdělení vynechána.)

 

 

 

560.  Povídání s Vědomím Síria o své minulosti.            (Přijala Kateřina P.)             6.11.1998.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

„Hlásí se ti tvoji bratři. Chtěli bychom ti toho říct dnes hodně. Můžeme ?“

 

Ano – ano bratříčci moji, jsem zvědavá, až stříhám ušima.

 

„Jsme rádi, že máš smysl pro humor. To je velmi důležité – nebrat se příliš vážně. Pak začne být člověk v hlavní roli tragikomedie.

 

Začneme prapůvodem tvojí existence ve 4. sektoru tohoto Vesmíru a to hvězdné soustavy Plejád. Nebereme v úvahu mnoho miliónu inkarnací od prvopočátku až po zvířecí skupinové duše. Tvoje první samostatná duše se zrodila v moři na planetě 5. hvězdy od centrální hvězdy Alcyonu, na které nebyla žádná souš v té době. Veškerý život se vyvíjel pod vodou a odtud máš vzpomínku na to, jak jste tančili při nádherné hudbě a tvarovali prodění vody do duhových gejzírů. Bylo to několik dalších miliónů let šťastného života. Pak tuto planetu postihla katastrofa, která odpařila značnou část moří a tento způsob života zcela zanikl. O mnoho později začal život na souši, ale to už je jiná kapitola, ta už se tebe netýká.

 

Rozhodla ses pro dobrodružnou zkoušku vtělit do humanoida. Jako velmi vyspělá duše v 7. dimenzi jsi přijala polosvětelné tělo v začínající civilizaci 3. slunce. Fotonový pás Alcyonu byl v té době širší, hvězdy byly blíže, takže podmínky pro vývoj byly ideální, světelný den  (galaktický den) byl mnohem delší než světelná (galaktická) noc. Zde nastal zlom, kdy ses začala nudit. Toužila jsi po dobrodružství a tam bylo vše tak snadné …  . Proto jsi přijala výzvu pomoci jedné vývojové planetě na okraji Vesmíru na posledním 8. slunci a zde jsi uvízla.

 

(Část soukromého velmi zajímavého sdělení vynechána).

 

Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Směješ se ?  To je dobře. Milujeme tě, tvoji bratři.“

 

 

 

561.  Inkarnace.                     (Přijala Kateřina P.)            21:00-21:21 hodin.        10.11.1998.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

Prosím o vysvětlení inkarnací duše. Je nedělitelná ? Jak sbírá informace atd. ?

 

„Velmi podstatná otázka. Duše je dělitelná. Vyzrálé nedělitelné duše se u vás inkarnují velmi vzácně. To jsou ty, které výrazně posunují lidstvo ve vývoji na několik tisíc let. Inkarnují v pravidelných cyklech, které jsou předem známy a zvěstovány. Ale i tyto inkarnace jsou pouze částí duše, protože se jedná o multidimenzionální vyspělé duše, které nejsou ohraničeny časoprostorem a z větší části existují jinde. Ano, Budha, Mesiáš, Ježíš a další a další, jejichž jména jsou zapomenuta, jsou částečné inkarnace téže duše. Informace, že Ježíš přestal mít ochranu a působnost nad Gájou, je pravdivá, protože teď spravedlivě odpočívá a sbírá síly pro další vtělení. Připravuje se na další velké úkoly. Již brzy bude na vaší planetě působit. Zatím mu pomáháte vytvořit vhodné pole působnosti vy ze všech sil. A to je moc dobře. Jeho duch přijde do muže, který je již zrozen a je již pro tuto úlohu připravován. Není potřeba toto rozebírat a přemýšlet nad tím. Prostě to jen přijmi.

 

Ostatní duše jsou shluky energií, které se sdružují ve skupiny. Jejich počet roste s duchovní vyspělostí, protože se vyhraňují společné zájmy. Prolínají se, předávají si informace, jsou vysoce proměnné. Při hlubinné regresní terapii nikde není zaručeno, že prožitek patří ke skutečné čisté inkarnaci a osobní zkušenosti. Není to potřeba rozlišovat. Všechny zkušenosti jsou ve stejné kvalitě a působnosti. Není vhodné jakoukoliv informaci zpochybňovat, je to určitý způsob vedení člověka v jeho vývoji. Všechny vjemy mají svůj účel, i ty nepřímo získané.“

 

 

 

562.  Povídání s Vědomím Síria.      (Přijala Kateřina P.)      22:10-22:31 hodin.     10.11.1998.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milá sestřičko,

 

Dovol, abychom ti teď odpověděli na tvou otázku, kdo jsme a odkud pocházíme. Jsme z hvězdné soustavy Sírius ze stejnojmenné oblasti. Všimla sis hned, že nemluvíme o planetě. Nežijeme na planetách. Nepotřebujeme nic hmotného ke své existenci. Zaplňujeme velmi hmotný prostor – dostatečně pevný pro nás, který je naší základnou, naším domovem. Pro vaše vnímání neexistuje. Naše hvězdná soustava má jiné parametry, jiná měřítka hodnot, velmi těžko srovnatelnými s čímkoliv, co znáte. Naše existence, naše cítění nám umožňuje se stát kýmkoliv z vás a není pro nás obtížné vám rozumět, i když jste tak jiní. Díky univerzálnímu informačnímu systému, na který jsou napojeni i vaši bratři Plejáďané na flotilách, máme možnost odpovídat na tvoje otázky a sdělovat i to, co se netýká našeho vývojového sektoru.

 

Rádi bychom touto cestou (přes tebe) pozdravili Aštara, kterého si hluboce vážíme pro jeho odvahu, trpělivost, zkušenost a lásku. Děkujeme ti Aštare za tvou práci.“

 

„Rád využívám tohoto spojení, já Aštar, je mi velkou ctí, že mne takto zdravíte. Vím, že plníte příkazy Stvořitele a proto teď učíte Katku. Děkuji vám, že jste se jí ujali.“

 

Také já (Katka) s velkou vděčností přijímám vaše učení a slibuji, že v maximální možné míře budu využívat dar, že jste ochotni se mi věnovat. Děkuji, děkuji, děkuji.

 

 

 

563.  Povídání s Vědomím Síria.          (Přijala Kateřina P.)      8:45-9:08 hodin.     13.11.1998.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

Jste ze Síria, proč tady působíte, kdo jste ?

 

„Nejsme kdo. Jsme myšlenka. Jsme uvnitř tebe. Ve hvězdokupě Sírius vznikla civilizace dříve než na Plejádách, proto veškeré vědění pochází odtud. Všichni lidé, veškerá vaše podstata, je ze Síria. Toto vás spojuje v dobách Světla bez rozdílu vibrací (dimenzí) a hvězdných soustav. Působíme takto stále a na příkaz Stvořitele přímo oslovujeme bytosti, jako jsi ty. Máme tě učit. Pokud chceš přijmout sdělení pro druhé jako učebnicový příklad, požádej své bratry Plejáďany.

 

Osudy lidí ovlivňuješ už teď, že je učíš žít v lásce a v harmonii, pomáháš jim překonat těžká období života bez stresů. Tito lidé pak šíří harmonii a lásku kolem sebe a ovlivňují další. Každé láskyplné slovo, které vyslovíš, je jako kamínek velké laviny, která smetá špínu. Každá láskyplná myšlenka pohladí duchovní srdce vaší matičky Gáji a dává jí sílu v očišťování. Je potřeba více zdůrazňovat zodpovědnost každého jednotlivce za své myšlenky.

 

Tvoje známá je typickým příkladem toho, jak nešťastní jsou lidé odtržení od Jednoty, jak velkou osamělost a prázdnotu cítí ve svém těle a toto zoufalství staví na odiv jako správnou základnu – příklad pro druhé. Ubližují všem kolem sebe a samozřejmě nejvíce sami sobě. Nejen, že se nevyvíjí jejich duše, ale mažou tímto staré záznamy a v příštích životech se budou muset hodně věcí učit znovu, protože toto znamená, že dřívější učební lekce nebyly dobře zpracovány a zažity. Jako když se na základní škole vyhýbal fyzice, na střední se k ní bude muset vrátit od základů znovu, jinak k maturitě nedojde. Její nové zrození bude velmi brzo, protože si hned uvědomí, že svůj úkol nesplnila. Takže nebude mít stání ani doma u Otce.“

 

 

 

564.  Historie planety Země (168).    (Přijal Ivo A. Benda)      20.3.1999.   20:30–21:13 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

„Ano milý Ivo, hovoříme k tobě my, druidové dějin, kteří máme zapsány všechny informace této planety Země. Ptáš se na historii planety od jejího vzniku.

 

Planeta Země vznikla odtržením od hvězdy Sírius B a to tak, že proletěla vzdálenost 6 světelných let sem do této Sluneční soustavy (SS) a byla zachycena před 3,7 miliardami let na úrovni 4. planety od Slunce. Po 250 miliónech let se pohybem zvenčí přesunula na polohu 2. planety od Slunce a tam byla stabilizována. Podobným způsobem se do naší SS dostala Venuše, po jejímž přiřazení se Země stala 3. oběžnicí. Venuše přiletěla také z jiné SS – směrem od souhvězdí Labutě. Velikost  Země byla tehdy zhruba poloviční – to souvisí s rozpínáním tohoto Vesmíru jak sám víš a právě tyto pevné kontinentální desky, které dnes na Zemi znáš – většinou jako souše, byly původním celým povrchem planety Země. Jak se rozpínal Vesmír v době vzniku Země až dosud, byla změněna velikost planety Země za těchto 3,7 miliardy let na současnou. Tedy dnešní mořské dno o hloubce nad 1 km je plocha Země vytvořená rozpínáním Vesmíru. Ty jsi se tímto zabýval již před 10 lety, víme o tom. Po vzniku Země byl povrch planety pustý, prostý života, jak jej znáte dnes. Ano, začaly silné tektonické poruchy, které vytvořily kontinentální kry a jsou důležité pro vývoj stvoření všech stupňů.

 

První život na planetu Zemi byl dovezen z Vesmíru před 3,3 miliardami let a to bytostmi, které dostaly tento úkol od Stvořitele našeho milovaného. Byla to těla jednoduchých jednobuněčných živočichů a rostlin, která se potom v praoceánu dále vyvíjela řízenými zásahy, korekcemi tak, jak to znáš ze školy. Ano, bylo vše řízeno bytostmi, které již tehdy pracovaly na oživování mladých planet a slunečních systémů.

 

Nyní se ptáš na trvání a členění lidské civilizace na této planetě Zemi. První lidé byli zde vysazeni a kříženi před 8,5 milióny let lidem Pleione od hvězdy VEGA, kterou znáš ze souhvězdí LYRY. Civilizace se nacházela v 7. dimenzi a měla všechny parametry pro další vývoj a růst v souladu s Kosmickými zákony. Na základě nedodržení těchto zákonů nastal propad této civilizace do 5. a nyní do 3. dimenze planety Země. Při všech těchto propadech část bytostí byla pokračovateli dalších civilizací na jiných planetách ve Vesmíru. Můžeme nazvat nejstarší civilizaci Atlantida I, tedy v 7. dimenzi, Atlantida II v 5. dimenzi a Atlantida III ve 3. dimenzi, která měla poslední pád před 11200 lety, a která má ohromné zázemí z minulých civilizací. Vy jste pokračovateli této Atlantidy III. Ano milý Ivo, nyní se ptáš, jaké to byly civilizace.

 

Atlantida I byla souborem civilizací, které v přepočtu na pozemský čas trvaly celkem 6,5 miliónu let, bytosti zde měly polohmotnásvětelná těla, ve kterých žily řádově statisíce let. Planeta Země v 7. dimenzi je polohmotná také, je poloprůhledná, a proto zde slunce svítilo „nepřetržitě“, neustále byl den, i když bylo Slunce na opačné straně Země, tak byla prosvětlena. Tyto civilizace intenzivně spolupracovaly s mnoha dalšími vesmírnými civilizacemi a byly schopny cestovat po celém tomto Vesmíru. Tato civilizace Atlantida I se vyvíjela tak, že zpracovávala poznatky a zkušenosti ze tvoření dalších částí Vesmíru, tedy oživování jednotlivých planet v jiných částech Vesmíru. Měla určité pády, které byly způsobeny nesouladem s Kosmickými zákony a ty ji vibračně posunuly do 5. dimenze.

 

Atlantida II. Zdejší vývoj trval asi 1,8 miliónu let, kdy byla současně i nadále korigována a tvořena pozemská zvířecí rasa lidoopů tak, aby byl napojen Zemský informační potenciál těl planety Země, tedy informací z DNA těchto těl. Její práce se také neobešla bez určitých porušení Kosmických zákonů a tak následoval další propad do 3. dimenze,

 

Atlantida III

ve které tyto civilizace žily celkem asi 800 000 let. To byla Atlantida III, která má ty prvky a vlastnosti, které nacházíte ve starých záznamech a chrámech a v pyramidách po celém světě. Byly to vyspělé civilizace a také spolupracovaly s Kosmickou konfederací planet. Život v tehdejších tělech trval od 30 do 10 tisíc let tak, jak se stále více porušovaly Kosmické zákony – zákony našeho Otce milovaného. Po posledním zániku před 11 200 lety, jak je již v „Rozhovorech“ uvedeno, se nadále prohluboval propad do Tmy, a to tím, že v roce 1600 př.n.l. bylo ztraceno spojení vládců v Egyptě s Vědomím Síria a s jinými civilizacemi, a tím poslední civilizace upadly do úplné tmy nevědomosti a zapomnění.

 

Nyní, po 24 000 letech galaktické noci vstupuje planeta Země do fotonového pásu a lidé mají jedinečnou příležitost se duchovně posunout do 5. dimenze a již teď si povyšovat svoji duchovní úroveň. Nyní lze lehce navazovat spojení se všemi bytostmi Vesmíru, to posledních 24 000 let nebylo snadné. Takže těšíme se, jak tento postup zvládnete a jak se rozpomenete na to, čím jste kdysi byli. Všechny tyto prožitky jsou zapsány v informačním poli planety Země, řada lidí může toho stále více využívat jako zkušenosti a tak se bude posouvat ve svém duchovním poznání.

 

Ano, toto ti milý Ivo předali druidové dějin, kteří s láskou pozorují tuto planetu Zemi.“

 

Děkuji vám milí druidové dějin za toto hezké povídání o historii planety Země, které doplňuje stávající informace a posouvá tak naše poznání na novou úroveň.             S láskou Ivo.

 

 

 

565.  S matičkou Zemí jsem hovořila.               (Přijala Sylvia Ryšavá).                      20.3.1999.

 

 

S matičkou Zemí jsem hovořila,

byla jsem jako zmámená,

její láska ke mně

vyzařovala a hladila.

 

la jsem pocit, že ji musím obejmout,

ten pocit mně hřál a zároveň,

mne nutil k tomu,

abych skoro plakala.

 

Byl to tak krásný pocit,

jako by dávno zesnulá máma,

ke mně hovořila.

Jako by mně objímala a hladila.

 

Jsem ráda, že mi nemusela říkat,

abych byla laskavá a milá,

abych jen pravdu mluvila,

abych zlé myšlenky a lidi nedobré nevyhledávala.

 

Abych to, co mi řekla,

všem lidem pověděla:

 

         „Moje milá,

 

já jsem jenom chtěla říci,

že já už to nevydržím.

 

To, co lidé špatného dělají,

jsem přece živá a moc mně to bolí,

když vidím a slyším,

opuštěné, uplakané děti,

hladovějící a umírající.

 

To není správné !

Dospělí jen hýří a mají nadbytek,

a děti špinavé, utýrané,

čekají na pohlazení a kousek chleba.

 

Taková škoda jen,

že nemohu každému člověku napsat,

jak škodí sobě i mně,

škodlivými myšlenkami,

myšlenkami Sil temna – sil zla !

 

Buďte lidé na sebe hodní,

a netužte po majetku.

 

Mamon je zkáza !“

 

S matičkou Zemí jsem hovořila.

 

 

 

566.  Sdělení (169).                         (Přijal Ivo A. Benda)         22.3.1999.      9:00–9:10 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

Ano, máš otázku na uvedení ……….  do knihy „Rozhovory“. Domnívám se, že tento člověk je moudrý a má radost z toho, když může prezentovat své Světlo jiným lidem a tak ukázat, jak toto záření vypadá. Myslím, že bude dobré tuto fotografii tam uvést s tím, že zde nebude uvedeno žádné jméno, pouze ukázka, jak vypadá zářící člověk se zářící srdeční čakrou – duchovním srdcem. Ano milý Ivo, toto je tak zajímavé pro mnohé lidi, že si z toho mohou vzít příklad a tak se budou rádi snažit tohoto stavu dosáhnout.

 

Ano, včerejší setkání bylo výborné, ano, mám velkou radost milý Ivo, jak se lidé stále více snaží na sobě pracovat a jak se jim toto daří. Ano, ti potom svým chováním a příkladem ozařují další lidi a tak se tento nový trend šíří jako lavina.

 

Ano milý Ivo, toto ti s láskou předal Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Ptaah, velitel Velké vesmírné flotily. Ano milý Ivo, všichni máme velkou radost z tohoto setkání a vítáme tyto kontakty, které tak úspěšně rozvíjíš. Rádi pomáháme lidem, kteří tuto pomoc potřebují a tak se můžeme radovat z výsledků naší společné práce. Každý člověk, který se zúčastnil, byl při meditaci (1/2 hodiny) harmonizován, posilován a léčen našimi biolog lékaři, aby se lidé mohli více snažit pracovat na sobě a tak se přizpůsobovat novému věku – věku Vodnáře.

 

Toto ti milý Ivo s láskou předal Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Orton, duchovní ručitel Galaxie. Ano, miluji tě milý Ivo za tuto práci, kterou odvádíš pro Stvořitele našeho milovaného, ano, toto je tak krásné setkání, které proběhlo ve Vratimově, a které zanechalo v mnohých hezké vzpomínky. Ano, mám velkou radost nad tímto snažením a přeji si, aby brzy mohli lidé stát tváří tvář svým vesmírným bratřím a sestrám, kteří po tomto také tolik touží. Miluji tě a věřím, že tento čas nastane již brzy.

 

Toto sdělení ti s láskou předal Orton, duchovní ručitel Galaxie.“

 

Děkuji vám drazí přátelé z Vesmíru, mám velkou radost, jak stále více lidí poznává Pravdu o tom, jak je Vesmír zabydlen a jak Vesmírní lidé smýšlejí a žijí v lásce a radosti.                  S láskou Ivo.

 

 

 

567.  Milovat jeden druhého (170).   (Přijal Ivo A. Benda).     25.3.1999.   22:30–22:50 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

„Milovat jeden druhého,

srdcem plát,

radovat se ze dne každého,

a milou zase milovat.

 

Máš radost z lásky naší,

to je tím, jak písně pěješ,

říkáš, že radost nosí,

tou krásou srdce hřeješ.

 

Máš svá tajemná zákoutí,

kde slzy radosti skrápíš,

tam tvoje milá chodí,

aby vyjevila ti svou skrýš.

 

Myslíš na Vesmír při pohledu na milou,

ale on není tak známý,

máš touhu tam s ní odletět,

abys byl opět šťastný.

 

Jsou s tebou tví Vesmírní,

vždy na každém kroku,

máš hruď zářící,

tak jako svou pravou lásku.

 

Abys byl vždy milý a vlídný,

měj své srdce dokořán,

neboť tam je síla milý,

co Stvořitel ti daroval.

 

Víš, že lidé se již zastavují,

aby byli lepší a lepší,

že znovu ve svém srdci spatřují,

svoji budoucnost zářící.

 

Neboť celý Vesmír to ví,

že člověk zvedne svou hlavu ke hvězdám,

aby mohl svou lásku tam dáti

a celý se zcela tak oddá nám.

 

                                 Tví Vesmírní milující, milý Ivo.“

 

 

 

568.  Osvobození (171).               (Přijal Ivo A. Benda).        26.3.1999.         9:00–9:12 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

„To, co nyní držíte ve svých rukou, je práce lidí,

kteří mají srdce krásně zářící,

kdyby to dostali nakladatelé a novináři,

nikdy by jste tato poselství nedostali.

 

Je to proto, že tito lidé u médií,

si nikdy na srdci nezakládali,

mají hlavu plnou kariéry

a slouží Satanovi.

 

Mají vždy plno pravd,

ale srdce jim nezáří,

proto milí lidé,

nebaštěte jim tyto zprávy.

 

Tato kniha je knihou Pravdy,

která se narodila jako dítě malé,

má obrovskou sílu a moc Lásky

a tím ozáří všechny obyvatele.

 

Lidé jsou mnohdy ovládáni,

těmito temnými programy,

teprve až prohlédnou rádi,

budou moci zářit jako my.

 

To ti Ivo milý,

dávají tví Vesmírní,

abys věděl jak naložit s těmi,

kteří jsou stále ovládáni.“               Děkuji vám Vesmírní za tyto krásné verše. S láskou Ivo.

 

 

 

569.  Zdravotní stav lidí zemí českých.    (Přijala Kateřina P.)     27.3.1999.     8:32–9:17 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

Ptá se Ivo A. Benda, odpovídá civilizace DHOH.

 

Kolik procent lidí je v zemích českých zcela zdrávo ?

 

„Stav zdraví je dán životem za předchozích cca 20 let, nikoli pouze za kvalitu života v roce, ke kterému bylo zdraví zjištěno !

 

1948:   3 %

Lidé byli zuboženi 2.světovou válkou, hlad, strach, špatná celková životospráva,špatná lékařská péče.

 

1958:  45 %

Nastala konsolidace životních poměrů, lidé měli pozitivní myšlenky- budování, domácí zvířata se pěstují stále především u obydlí lidí-přirozené životní podmínky zvířat, ale lidé nekonzumují velké množství masa, jako o 10-20 let později.Populační exploze, rodí se hodně zdravých dětí.

 

1968:  55 %

V letech 1961-68 byl vrchol kvality zdraví obyvatel českých zemí. Chemizace dosud nezačala a potraviny domácích zvířat byly stále z chovů z rodinných statků (tedy celkový objem za posledních 20 let) a i nadále se nejí velké množství masa. Lidé neměli stres a strach z budoucnosti. Pokračuje velká porodnost zdravých dětí. Nejlepší komplex zdravotní péče, vaše zdravotnictví dosáhlo vrcholu.

 

1978:  38 %

Projevuje se vliv chemizace v zemědělství a také se začíná projevovat již několikaleté poškozování životního prostředí (elektrárny atp.). Stále lidé zatím nepociťují větší stres a strach z budoucnosti.

 

1988:  15 %

Hlavním faktorem na snížení zdraví obyvatel je chemizace ve všech oblastech, chemie se dostává do všeho, pitná voda, veškeré potraviny (tzv. extenzívní růst hospodářství – pozn. zpracovatele), nábytek (formaldehyd, PVC), domy, spotřební zboží, hračky. Lidé konzumují mnohem větší množství potravin, než je nutné k jejich životu, to platí i o mase. Maso domácích zvířat je již plné stresových hormonů, které vznikají při porážkách zvířat v masokombinátech. Značné porušování Kosmických zákonů !!! Lidé jsou mnohem více nespokojeni se svou prací než v minulosti.

 

1998:  2 %

Najít zdravého člověka je vzácnost, narození zdravého dítěte je zázrak. Porodnost klesla na minimum. Hlavní příčiny tohoto stavu lze shrnout do těchto bodů:

 

1. Zhoršení celé ekologie.

- nedostatek pitné vody

- vysoký obsah chemických látek ve všem

- nevhodný způsob chovu domácích zvířat

- nadměrná konzumace masa

 

2. Stres.

- finanční stres

- velké pracovní výkony za málo peněz

- neuspokojení v práci (negativní myšlenka)

- poslední 2 roky velká sociální nejistota

Celkové negativní myšlení se ihned promítá do nemocnosti.

 

3. Zhoršující se zdravotní péče.

- základní zdravotní péče je pro mnohé lidi nepřístupná – finance

Nemocní lidé nejdou k doktorovi vůbec – velká finanční ztráta v zaměstnání příp. ztráta zaměstnání.

Mnoho věcí si musí pacient platit. Velké vzdálenosti do nemocnic – ruší se nemocnice v menších městech.

- nelidský přístup k lidem“

 

  

 

570.  Kamenná knihovna v Ice a ještěři.  (Přijala Kateřina P.)   28.3.1999.  16:50–17:52 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

Ptá se Ivo A. Benda, odpovídají druidové dějin.

 

Kdo, kdy a proč vytvořil rytiny na kamenech – kamennou knihovnu u města ICA v Peru ? Na kamenech jsou také ještěři.

 

Kamenná knihovna u města ICA v Peru vznikla v období 6-8000 let před vaším letopočtem. Většina plazů vyhynula před 60 milióny let díky velkým klimatickým změnám, které proběhly na Zemi. Na tomto území žily některé druhy dále, ale nebyly geneticky zušlechťovány, a proto zůstaly na stejné úrovni.

 

Tito suchozemští plazi se rozmnožovali metamorficky, kladli vejce do močálů, bažin a organizovaně hlídali vejce a larvy, aby je jiné druhy plazů nesežraly, střídali se na strážích. Byly zde 3 fáze biologického vývoje, největší růst velikosti byl v 1. fázi – larvy, která byla nejdravější a nejžravější. Ta se pak zakuklila do formy velkého vejce na suchu, které bylo rodiči opět velmi dobře hlídáno, ze kterého se vylíhli malí polodospělí jedinci (obojživelníci – podobná fáze je pulec u žab), kteří nebyli ještě plně vyvinutí. Pohybovali se pod vodou i na suchu, byli velcí a byli intenzivně hlídáni rodiči v  prvních dnech a pak příležitostně cca 2 roky. Tito pak již vedli samostatný život. Když rostl a byl pak dospělý, odhazoval blány a ploutve atd. – pak se podobali již rodičům.

 

Druh na rytině kamene:

Triceratops – biologický život 200-300 let. Suchozemský ještěr. Málokdy se ale dožívali maxima let v životě. V 10-20 letech byli dospělí a mohli se rozmnožovat.

1. fáze trvala 6 měsíců – vejce.

2. fáze trvala 3 roky – larvy.

3. fáze trvala 6 měsíců – zakuklení.

4. fáze trvala 2 roky – mladý dospělec, průběžně rodiče hlídali, (občas).

Pak do 10-15 let byli dospělí.

 

Dnes žije největší suchozemský ještěr varan komodský o délce přes 2 metry (vaše věda jej zná). Další druhy žijí v Africe a v Jižní Americe. V povodí Amazonky žije 6-10 druhů.

 

Vodních ještěrů bylo více druhů, žili mnohem déle než ještěři pozemští. Rozmnožovali se ale hůře, protože jich bylo více a požírali se navzájem mezi sebou – menší produktivita mláďat. Žili až několik tisíc let, měli snadný pohyb ve vodě – velké objemy a velikosti těl jim umožňovalo nedotknutelnost. Někteří vodní ještěři žijí ve sladkovodních jezerech a mořích dosud.

 

Ve sladkovodních jezerech dnes žije asi 6 druhů vodních ještěrů.

V mořích žije asi 100 druhů vodních ještěrů.

 

Ve skotském jezeře Loch Ness žije rodinka 5 kusů, 2 samice a 3 samci, dospělí jedinci. Mají délku 10-15 metrů. Nerozmnožují se, škodí jim nafta z lodí, odpadky a jiná chemie. Stáří jedinců je 200 až 800 let.

 

V Norsku v jednom z velkých jezer žije 350 kusů sladkovodních ještěrů, je to největší skupina pohromadě na Zemi. Je to jiný druh, má menší tělo než ve Skotsku, průběžně se rozmnožují, daří se jim dobře.

 

Na Sibiři jsou některá jezera, kde sladkovodní ještěři přežili zalednění díky tomu, že byla tehdy tato jezera termální. Je zde hojný výskyt několika druhů. V jezeře Bajkal nejsou, toto jezero nebylo během zalednění termální.

 

V Kanadě sladkovodní ještěři nejsou, tato území byla dlouho pod ledem.

 

Mořští ještěři mají dýchání převážně žábry. Několik druhů je vám známo, ale je nepochopeno, jako např. Latimérie, někteří z nich rodí živá mláďata (metamorfóza probíhá uvnitř v těle matky). Některé druhy žijí v párech, jinak mají větší skupinové svazky z důvodu náročného hlídání potomstva a krmení. Žijí v hloubce 0 až 3000 m pod hladinou moře. Vaše ponorky se s nimi několikrát setkaly, ale zprávy byly o nich armádou zatajovány. Jsou to druhy převážně dravé, některé jsou velmi dravé – žerou vše (30 % je jich masožravých).

 

Největší druh:

Podmořská obluda – žije pár jedinců ve velké hloubce, délka těla je až 50 m. Má opancéřovanou hlavu (jako Triceratops), na ní rohy, vypadá jako skála s výčnělky. Je obrostlý korály, řasami, tvar těla je vřetenovitý, jako velryba, má ale velký hřeben na zádech, 4 ploutve, krk minimální, může hlavou pohybovat podobně jako Triceratops, ocas má dlouhý, bodlinatý s výrůstky. Jeho stáří je několik tisíc let, je ale jen asi 10 kusů na celé planetě. Pohybuje se velmi málo, bývá u dna, nahřívá se u vulkanického dna ve Filipínském moři. Všechny pohyby zemské kůry cítí, i nynější změny, jsou moudří a již se přesouvají jinam (ačkoliv se pohybuje jinak velmi málo) !!!  (Zde bude velmi intenzivní pohyb zemské kůry – Japonsko a okolí – očistné procesy.)

 

Film Jurský park byl docela věrně udělán.

 

Kamenná knihovna z Icy byla vytvořena žáky založené výtvarné školy-university Atlanťanů 6 až 8 000 let př.n.l. Ti si velmi uvědomovali kuriozitu výskytu ještěrů na tomto území a mladí umělci ve velké skupině pracovali několik stovek let na tom, aby vytvořili kamennou knihovnu. Byla udělána za účelem vzkazu, protože věděli o pomíjivosti a zániku každé civilizace. Je to vědomě udělaný odkaz.

 

Běžně ve Vesmíru na většině planet nežijí vedle sebe lidé a velcí ještěři, toto byla velká výjimka. Planeta Země je živou knihovnou této Galaxie a obsahuje vysoce nadprůměrný rozmanitý počet druhů zvířat a rostlin oproti jiným planetám.“

 

 

 

571.  Obrazce v NAZCA.               (Přijala Kateřina P.)        28.3.1999.        17:52–18:01 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

Ptá se Ivo A. Benda, odpovídají druidové dějin.

 

Kdo, kdy a za jakým účelem vytvořil obrazce v NAZCA V Peru ?

 

(1.)

Obrazce - dráhy byly navigační kódy.

 

Byla zde základna Atlantské civilizace, stáří všeho je asi 300 000 let.

 

Opravovali zde vesmírné lodě. Dráhy nebyly k létání, ale po nich se porouchané lodi přepravovaly jinam, na místa opravy. Také se zde doplňovaly zásoby potravin.

 

(2.)

Obrazce – zvířata  …..     (Budou v pozdějším sdělení – pozn. zpracovatele.)

 

 

 

572.  Velcí neznámí lidoopi na Zemi.    (Přijala Kateřina P.)    28.3.1999.    18:03–18:17 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

Ptá se Ivo A. Benda, odpovídají druidové dějin. Sdělení navazuje na sdělení č. 2 Yetti.

 

Kolik velkých lidoopů zde nyní žije, jejich původ, účel ?   Řada dalších otázek.

 

„Na celé planetě nyní žije jen 470 těchto velkých lidoopů, to je počet hluboko pod možností přežití.

 

Kordillerách (Severní Amerika) žije asi 100 jedinců. (Nazýván Saskač – pozn. zpracovatele.)

Andách (Jižní Amerika) žije asi 120 jedinců.

Himaláji (Asie) žije zbytek, tj. asi 250 jedinců. (Nazýván Yetti – pozn. zpracovatele.)

 

Je to 1 druh, kterému se nejlépe daří v Číně - Tibet, tam je lidé uctívají a dávají jim obětní jídlo. Není naděje na přežití druhu, je zde víc vlivů, ne jen člověk. Dožívají se asi 60 let, žijí v tlupě, 1 samec má více samic, četnost tlup je různorodá.

 

Jsou vývojově mnohem dál než orangutan, šimpanz či gorila, oheň neznají. Používají jednoduché nástroje, pomocí kamenných nástrojů melou semena. Jejich chrup nemůže drtit semena, i když tvar mandibuly je již mírně parabolický. Základní hygienické návyky mají, skalní jeskyně upravují pomocí jednoduchých nástrojů, uklízí a vynáší odpadky a výkaly.

 

Byli původně přivezeni z mateřské planety z této Galaxie, kde byli šlechtěni jako jediný druh, a kdyby zde pokračovali, byl by z nich za 2 milióny let člověk. Došlo k planetární kolizi s jinou planetou a k jejímu zániku. Proto byla provedena včas evakuace Vesmírnými lidmi.“

 

Položil jsem otázku, ke kterému druhu z vývojové linie pozemské lidské rasy lze tyto pokročilé lidoopy nejvíce přirovnat. Jmenoval jsem asi 10 názvů druhů, které byly nalezeny ve vývojové linii sahající až ke druhu Tana (rozpětí 70 miliónů let zde na Zemi).

 

Aegiptopitecus(který zde žil v Egyptě před 28 až 30 milióny let – pozn. zpracovatele).

 

Proč vývoj lidské - černošské rasy zde na Zemi trval 28 miliónů let a ne jen 2 milióny let ?

 

„Bylo tomu tak proto, že zde je skutečně obrovská rozmanitost druhů a šlechtitelé sami nevěděli, který se takto vyvine jako duchovní bytost. Možností bylo hodně.

 

Rasa těchto lidoopů na jejich původní domovské planetě byla jediným druhem, který odpovídal předpokladu šlechtění, naproti tomu zde na Zemi je velmi rozmanitý počet variant ke šlechtění mnoha druhů – možnost šlechtění stále trvá a tato funkce živé knihovny bude i po očistě planety, ve 3. dimenzi bude velmi rozmanitá příroda.“

 

Kdy byl tento pokročilý lidoop zde vysazen ?

 

„Je to 2-3000 let.“

 

Proč nemůže drtit zuby semena ?

 

„Má delší špičáky.“

 

Jak se dorozumívají ?

 

„Dorozumívají se různě, posunky i zvuky, umí se i rytmicky zvukově vyjadřovat – zpěv, ano, zpívají. Je to škoda, že jim nedáváte větší prostor k životu.“

 

Kolik jedinců bylo původně vysazeno po evakuaci ?

 

„Původně bylo evakuováno 5000 jedinců, 1000 jich zahynulo hned při vysazení následkem šoku, úleku, pak jich žilo 4000.“

 

Jaká je jejich úroveň myšlení ?

 

Neuvědomují si svoji individualitu. Žijí tady a teď, smrt je pro ně pomíjivý jev a součást života, mrtvé nepohřbívají.“

 

Děkuji vám za tyto krásné a zajímavé informace milí přátelé.        S láskou Ivo.

 

 

 

573.  K dějinám planety Země.           (Přijala Kateřina P.)      31.3.1999.    20:15–21:15 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

„Hlásíme se ti my, druidové dějin. S velkou radostí sledujeme, jak ses zakousla do dějin vaší planety a nic si z toho nedělej, že máš pocit nesystematičnosti. Kousek Atlantidy, kousek Egypta, Mayové, slovanské dějiny, menhiry a megalitické stavby, řecká mytologie – to všechno jsou kamínky velké mozaiky, která se ti postupně skládá a dává smysluplný obraz. Od doby zlatého věku, přes stříbrný a měděný věk jste se narodili nyní do končícího věku železného, který je největším úpadkem všech věků. V hrubohmotném světě má všechno svůj začátek a konec. A ty to velmi silně cítíš, proto se nenecháš ani na sekundu zviklat ve svém přesvědčení, že se musí něco radikálního stát.

 

Ano, věci se už daly do pohybu. Jen pojem času je velice relativní záležitost. Pro vás lidi je jeden kalendářní rok velmi dlouhá doba, obzvlášť, pokud je prožita v neplodném pasivním očekávání věcí příštích. Pro vaši matičku planetu při jejím věku téměř 4 miliardy let je to jen jedno nadechnutí. Sleduješ tu rytmickou pulsaci celého Vesmíru ?  Nádech a výdech. Člověk, planeta, slunce, galaxie, Vesmír. Všechno se v pravidelných rytmech vyvíjí a odpočívá. Všechno za jediným cílem – tvořit a růst, tím naplňovat základní boží princip. A všechno, co tomuto principu brání, bude odstraněno. To je vesmírný zákon. Nikdo z Vesmírných lidí si nedovolí pochybovat o jeho správnosti. Protože ty máš schopnost se zcela ztotožnit s vesmírnými zákony, plně chápeš nutnost toho, co se má stát, a nepochybuješ o spravedlivém řešení.

 

Horší je to s většinou nynějšího obyvatelstva planety. Ve své nevědomosti a pýše si myslí, že dosahují vrcholu pokroku, vědci se vzájemně ujišťují o své genialitě a dávají si medaile. Většina objevů je jen vzpomínání na dávno používané věci. Dokazuje to přihlášení patentů, vynálezů stejné věci v různých částech planety různými vědci ve stejnou dobu. Došlo k tomu proto, že Stvořitel dal souhlas k uvolnění informace pro potřebu příslušné civilizace a zachytilo ji více lidí současně.

 

Objevujete objevené !                                                Všechno tu už bylo !     

 

A v mnohem dokonalejší formě, která byla v souladu s duchovním řádem.

 

Protože nehrozila sebedestrukce zneužití jak se to děje všude u vás dnes. Pokud se radikálně nezmění duchovnost lidí, pokud se většina nestane silami světla a Boží lásky, dojde k úplnému zničení pyšných lidí. To všechno záleží pouze na vás. Jste tvůrčí, jste silní, jen si nechcete uvědomovat svou osobní zodpovědnost za všechno dění. Ještě je stále určitá naděje na změnu k lepšímu. Ale už jen několik nádechů. Lidé, začněte pracovat se svou prastarou podstatou – moudrou a láskyplnou, která přináší naplněný smysluplný život. V hromadění materiálních věcí ho nenajdete. Ještě několik nádechů. Čas kvapí. Je to váš čas, který se naplňuje, je to váš prostor pro práci. Na rozpačité váhavé přešlapování už není místo. Přejeme vám hodně odhodlání a sil na cestě ke Světlu, naši drazí.

                                                Druidové dějin.“

 

 

 

574.  Lze již uveřejnit civilizace naší Sluneční soustavy ? (172).

                                                   (Přijal Ivo A. Benda).        5.4.1999.        17:45–17:49 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, ptáš se na uveřejnění informací o vaší Sluneční soustavě. Mohu ti dát svolení k tomuto s tím, že zde nebudou rozepisovány detailně negativní civilizace, jak to sám již znáš. Ano, tento čas již nastal a lze takto dát informace lidem zemí českých a planety Země. Ano, tím bude pro vás vyčerpán tento informační proud a bude dále obeznámeno obyvatelstvo planety Země o civilizacích, o kterých dosud nemělo ani ponětí. Tím milý Ivo ti takto posílám proudy své lásky a přeji hodně radosti v práci pro Stvořitele našeho milovaného.

 

Toto ti s láskou předal Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

Děkuji ti drahý Aštare za toto povolení, věřím, že mnoho lidí bude touto informací povzbuzeno a obohaceno.     S láskou Ivo.

 

 

 

575.  Civilizace naší Sluneční soustavy.    (Přijala Kateřina P.)   5.4.1999.    20:15–21:15 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

Planety naší Sluneční soustavy jsou popisovány v pořadí, jak se nachází od našeho Slunce.

 

 

575.1  Merkur.

 

„Je krátce osídlen bytostmi 4. dimenze. Navštěvují se hojně s obyvateli Nibiru, jsou hodně spřízněni tělesně i duchovně. Rádi cestují po Vesmíru, jsou velmi zvídaví a celkem málo rozpínaví. Nejsou přemnoženi, podmínky k životu na planetě mají dobré. Jsou robustní postavy cca 1,8 m, bílé pleti, oči barevné, vlasy nahnědlé nebo blond, asi jako Rusové. Rádi pracují podle pokynů svých bratrů  Annunaki a těší se na přiblížení jejich planety do naší Sluneční soustavy s radostným očekáváním. Jejich přechod do 6. dimenze bude slavnostní, příjemný. Už jsou velké přípravy na tento okamžik. Svým způsobem je se co od nich učit. Hodně s námi komunikují, jsou tolerantní. Vůči vám se chovají neutrálně, nezajímáte je, jen když dostanou příkaz od svých bratrů, pak jej rádi provedou. Nejsou členy Kosmické konfederace planet.

 

 

575.2  Venuše.

 

3. dimenze – bez života.

 

Po stržení atmosféry při přiblížení planety Nibiru byla provedena evakuace původních obyvatel  částečně na vaši Zemi, částečně po různých planetách Plejád. Ve 3. dimenzi tam život není. Současně obyvatelé ve 4. dimenzi opět přišli z jiné části Vesmíru, usídlili se více méně proti vůli Stvořitele na této planetě. Není jim povoleno zapojit se do pomoci vám, protože není záruka kvalitní spolupráce. I když jsou tak blízko vzhledem k prostoru v kilometrech. Odrazovali by vás svým vzhledem. Tyto duchovní bytosti jsou mírumilovné a pouze vás sledují.

 

 

V 5. dimenzi je civilizace Nirbua.

 

Je zde méně vegetace, větší teplo až horko na povrchu, proto se bydlí hlavně ve skalních stěnách. Ale místní vysoce kultivovaní obyvatelé této planety jsou nádherní. Jejich čistá srdce vřele přijala Aštara jako svého spoluobčana pro tuto dobu a považují to za čest. Cítí to jako odměnu za svůj duchovní vývoj. Pro vás, pozemské lidi, ale azyl poskytnout nemohou ve svých podmínkách. Venuše je obydlena v maximální možné míře, došlo by k jejímu poškození.

 

Venuše má opačnou rotaci než vaše Země, takže Slunce vychází na západě. Jednou z alternativ budoucího vývoje vaší planety je, že k tomuto jevu dojde i u vás, ale nemělo by se tak stát v nejbližší době.

 

 

575.3  Země.

 

Ve 3. dimenzi zde bydlí bytosti barevné (bílé, žluté, červené, černé), oči různé barvy. Je tu kromě dobrovolníků, okouzlených krásou přírody, velká směsice nejrůznějších trestaneckých kolonií a dobrodruhů z celého 4. sektoru Vesmíru, případně nouzových evakuací a ztroskotání. Je to nejmladší civilizace soustavy. Původní obyvatelé z větší části před 300 000 lety evakuovali, ostatní vyhynuli nebo splynuli s trestanci. Planeta je značně poškozená. Roste zde duchovnost, očištění bude radikální, část obyvatel může být evakuována a připravena pro život na této planetě ve vyšší dimenzi. Opět začne rok nula, ale z hlediska jejich obyvatel se nedá mluvit o slavnosti. Bude to slavnost vesmírná.

 

Na vaší Zemi by mělo bydlet správně nejvíce 500 miliónů lidí, tento počet je v souladu s Kosmickými zákony harmonie. Dnešní počet 6 miliard způsobuje velkou disharmonii a je spolutvůrcem současné situace a těžkého poškození vaší planety. Ve vyspělejších civilizacích toto vůbec nepřipustí.

 

Vaše různé náboženství vůbec otázku rozmnožování neřeší. Odsoudit sex jako neřest nebo v lepším případě jako akt pouze pro oplození je nesmyslné. U nás je narození dítěte vytouženým plánovaným důsledkem pohlavního styku, který je hlavně naplňováním celoživotní touhy po splynutí se svým druhým já. Antikoncepce je myšlenková. Kdyby tomu tak bylo u vás, nikdy by k tomuto vysokému přemnožení počtu obyvatel nedošlo.

 

 

Ve 4. dimenzi přímo přechodně bydlí Annunaki. Mají k vám velmi blízko, žijí přímo mezi vámi, kdykoliv se pro to rozhodnou. Jsou součástí vaší planety. Prostupy dělají ale velmi neradi, jen tehdy, pokud to dostanou příkazem (jsou pro ně bolestné a nepříjemné). Zcela dobrovolně k vám jde málo kdo. Vaše vibrace jsou skutečně velmi hrubohmotné, většinou žijí v tělech, které byly na chvilku odloženy (např. v šoku při úrazu), takové případy už znáš. I většina schizofrenických stavů je způsobena tím, že lidská bytost na sebe při neuvážených magických praktikách někoho v minulosti přitáhla a začala s ním žít – v jednom těle 2 duše.

 

Váš prostup do 5. dimenze vás jejich vlivu nezbaví, protože sami postoupí do 6., ale už budete mít možnost těmto vlivům úspěšně čelit, nebo je přijmout – podle vlastního uvážení. Nebudete bezmocní. Celý Vesmír postoupí v této době do vyššího stupně vibrací. Souvisí to s rozpínáním našeho Vesmíru. Všechny sekce, vždy liché a sudé o dva díly, to jsi už pochopila. Týká se to skutečně celého našeho Vesmíru. Ostatní vesmíry mají odlišné pulsace, vznikly v jiném výdechu, jejich časoprostor je jiný. Tato změna je všude velmi radostně očekávána, pouze v nejhrubohmotnějších sférách bude velmi bolestná. Proto jsme vám přišli na pomoc, aby jste se radovali současně s námi, byli připraveni a postup měl hladší průběh. Očista skutečně proběhnout musí. Nelze vybudovat palác, a v jeho útrobách nechat nuzné chatrče.

 

V 5. dimenzi vaší planety Země žijí bytosti, které jsou vám známy z pověstí, např. Blaničtí rytíři. Jsou to světelné bytosti jako my a vy si je oblékáte do brnění podle vlastních představ. Díky působení fotonového pásu budou mít možnost kdykoliv přímo zasáhnout do dějů ve vaší dimenzi a ochraňovat vás. Těší se na tuto práci, jsou v plné pohotovosti. Každý národ má ve své paměti uloženy informace o bytostech 5. dimenze, např. Ukrajinci Bohatýry – blonďaté obry. Ostatní rytíři vypadají stejně. Jejich čas aktivity se blíží. Dožívají se asi 30 000 let, proto mají mnozí v paměti svoji minulou práci a mají praxi. Toto se opakuje pravidelně v cyklech fotonového dne (jednou za 24-26 000 let).

 

Víly, skřítci a další jsou z jiného světa, nepatří mezi obyvatelstvo. Až budete žít v 5. dimenzi na očištěné Zemi, budete je vídat běžně. Jen komunikace je s nimi obtížná a nebývá přínosem. Mají jiné chápání a pojetí světa.

 

 

575.3.1  Měsíc.

 

Z astrologického hlediska je velmi důležitý. Byl uměle nasazen jako pozorovatelna Nibiru, když jsou mimo vaši soustavu. Působí negativně, zadržuje duše zemřelých, ztěžuje prostup informací a násobí disharmonii vyváženosti Země. V budoucnu se předpokládá, že budete mít měsíce 2 nebo žádný. O tom se teprve rozhoduje. Doporučujeme sledovat Měsíc dalekohledem. Ani ne jeho plochu, jako okraje povrchu. Mohla bys tam vidět velmi zajímavé věci a nemusí se sledovat jenom při úplňku.

 

 

575.4  Mars.

 

Bytosti zelené – zelená pleť, zlaté oči, 5. dimenze. Je to mnohem starší civilizace než vaše, pocházející ze Síria. Přistěhovali se po katastrofě, kterou způsobila planeta Nibiru na Marsu ve 3. dimenzi a obsadili 5. Původní obyvatelstvo 3. dimenze bílé rasy částečně evakuovalo na vaši planetu, část na Erru, zbytek zahynul. Dnešní obyvatelé v 5. dimenzi nechtějí mít žádný podíl na pomoci vám. Soustřeďují se na svůj vlastní postup a jsou velmi dobře připraveni. Toto je dlouho očekáváno s radostí a vítáno jako rok nula. Není potřeba nic čistit, bude to velká slavnost.

 

 

 

575.5  Pás asteroidů.

 

Krouží po eliptické dráze mezi Jupiterem a Marsem kolem Slunce a jeho poloha vás také ovlivňuje. Z astrologického hlediska je zcela opomíjen, i když je důležitý. Spousta náhlých úrazů, nehod a srdečních kolapsů je při působení tohoto pásu. Je to pozůstatek části planety Maldek, jejímuž největšímu kusu říkáte Nibiru. To je dnes 10. planeta. Ale to je zvláštní kapitola.

 

 

575.6  Jupiter.

 

Planeta Jupiter je obydlená inteligentními bytostmi 5. a 7. dimenze. Její hranice nejsou příliš pevné, prolínají se a tak dochází k výraznému povyšování duchovních vibrací obou světů. Pro obyvatele 7. dimenze je to odměna za jejich obětavou práci svým méně vyspělým bratrům, odměna za lásku a trpělivost s jejich chybami a nepochopením. Jejich činnost je usnadněná přímým a velmi vítaným a žádaným kontaktem. Toto není proveditelné u vás. Ale tento čas již brzy skončí. Všichni obyvatelé jsou velmi tolerantní a láskyplní. Jsou bílé pleti, žijí v 5. dimenzi v polokulovitých stavbách, částečně podzemních. Rostlinstvo není tak bohaté jako na Zemi, je spíše nízké, křovinaté a průsvitné střechy jsou stavěny do úrovně této zeleně. Jsou vřelými hostiteli jiných civilizací, sami ale fyzicky po Vesmíru necestují, pouze když jsou svezeni. Jdou jinou cestou. Díky jejich pohostinnosti je 18 měsíců Jupitera požíváno jako přechodné ubytování při cestování Vesmírem jiných entit. Jsou vítání všichni bez rozdílu jejich úmyslů a plánů. Jupiter se stává stále častěji středem pozornosti vašich astronomů a badatelů právě kvůli četnosti různých nezvyklých jevů, které provází často činnost některých návštěvníků. Např. umělé družice, které obíhají měsíce a slouží jako sběrače energie, kterou předávají do centrálního zdroje na měsíci.

 

Bohužel musíme zklamat mnoho lidí, kteří se s nadějí obracejí na Jupiter, jako sídlo princezny Diany. Zemřelé duše se pohybují v nehmotných vesmírech a žádné planety pro svůj pobyt nepotřebují. 5. dimenze Jupitera zůstane nadále obydlena i po vašem postupu a je velký předpoklad, že tato civilizace bude mezi prvními, se kterou se budete stýkat. V té době jich bude asi 1 miliarda.

 

 

575.7  Saturn.

 

5. dimenze: Je to velmi důležitá základna. Zde operujeme z větší části my, Plejáďané. Místní, velmi málo početné obyvatelstvo, které žije na malé části území, s námi není v kontaktu. Máme dostatečně volný prostor pro práci i odpočinek. Není možné být neustále na lodích. Volný prostor – nebe nad hlavou, je pro nás stejně důležitý jako pro vás. Proto se zde v pravidelných cyklech střídáme, pracujeme a odpočíváme a bude to tak po celou dobu, než se definitivně vyřeší situace na vaší planetě. Vrátíme se domů, až budete zbaveni Sil temna. Do té doby je naším domovem Saturn. Máme zde školy, léčebná centra (míváme úrazy, protože děláme nebezpečnou práci v neznámém terénu), pyramidy, jako energetická centra, kulturní střediska i pohřebiště. Prostě všechno, co souvisí s fyzickým životem. Jen je vše budováno velmi jednoduše a střídmě, počítá se s krátkodobostí a pomíjivostí těchto potřeb.

 

 

575.8  Uran.

 

Na Uranu je velmi čilý život ve 3., 4. i 5. dimenzi. Vaši vědci mají ve svých silách zjistit tuto skutečnost ve 3. dimenzi. Na planetě je trvale šero. Bytosti s nazelenalou kůží jsou humanoidi, 1,2 – 1,5 m vysocí, jsou skromní, nejsou tak nebezpeční a výbojní jako vy, ale stejně tak přemnoženi. Díky tomu je planeta také poškozená a bude očištěna. Přechod do 5. dimenze bude podobně jako u vás pro váš živočišný druh bolestný.

 

Podobně tomu bude ve 4. dimenzi. Zde vládnou rudé bytosti, velmi agresivní, které jsou postrachem pro zelené lidi. Jsou velcí 2-3 m, strašit a omezovat je jejich dobrá zábava, a proto vznikl plán, jehož realizace je nejistá. A sice odvezení na méně rozvinutou planetu mimo tuto Galaxii ještě před postupem do 6. dimenze. Je to velmi tvrdý zásah v rozporu s vesmírnými zákony a chtějí ho provést jejich bratři Annunaki. My nezasahujeme. Svým způsobem se to dá kvalifikovat jako určitá pomoc, protože ti, co zůstanou, zahynou.

 

Ano, my bychom rádi provedli evakuaci zelených obyvatel po dobu očisty, aby se mohli vrátit na rodnou planetu ve vyšších vibracích lásky. Tento jev nebude probíhat současně s vámi. Pokud se tak stane, bude zachráněna většina obyvatel.

 

 

575.9  Neptun a Pluto.

 

Jsou zde špatné podmínky pro život. Vaše slunce je příliš malé, aby vytvořilo dobré podmínky v takové vzdálenosti. Jsou zde tekuté a plynné povrchy, trvalí obyvatelé žádní.

 

 

575.10  Planeta Nibiru.

 

Viz sdělení č. 488.

 

 

575.11  11. a 12. Planeta.

 

Viz sdělení č. 488.

 

Budou objeveny a pojmenovány velmi brzy, možná ještě v tomto roce nebo příštím. Jsou používány jako startovací rampa a garáže, kde se lodě opravují, kontrolují a připravují na větší cesty. Mají malou gravitaci, protože jsou duté, jejich žhavé jádro vyvřelo na povrch. Podmínky pro život nejsou dobré. Jsou daleko od Slunce a pro tvar jejich excentrické oběžné dráhy jsou svým umístěním snadno zranitelné. Všechny základny jsou v dutině planet.“

 

 

 

575.  Dimenzionální prostupy - nalezení cizích bytostí.

                                                      (Přijala Kateřina P.)     11.4.1998.        16:30–16:38 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

Byli nalezeni zelení sourozenci, kteří žili na jiné zemi v šeru a propadli se k nám. Kdo to byl ? Odpovídá to obyvatelům Uranu ?

 

„Ano. Byly to uranské děti. Existují prostupy do jiných světů, kde nejsou vazby na čas a prostor. Proto je možné přímo fyzicky těmito tunely projít bez putování v mezihvězdném prostoru z planety na planetu. Nedoporučujeme s tímto žádné experimenty. Není při nich návratu a není komu předat zkušenosti, takže nemají žádný účel.

 

Vědomě tyto tunely používají bytosti nejvyšších řádů pro fyzické projevené božství. Jsou to díry v neprodyšném plášti tmy, ve které žijete. Občas je nám dovoleno toto také použít a pak se procházíme mezi vámi a učíme se poznávat váš život, ale to jsou velké výjimky. Ano, touto cestou sem přišel Ježíš.“

 

 

 

576.  Válka v Kosovu (173).           (Přijal Ivo A. Benda).       7.4.1999.       16:05–16:30 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

 

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, máš starost o tuto oblast Jugoslávie, vím to, ano, my zde na našich lodích víme, jak je normální zde na planetě Zemi zabíjet lidi a vyhánět je z domovů. Máme dobré informace za tisíce let, co zde Temno vládne, jak udržuje svoji moc a to šířením strachu. Válka v Jugoslávii je „film strachu“, který se násilím cpe stamiliónům lidí planety Země, aby sami produkovali strach, úzkost = hrubé vibrace, a ty násilím cpou lidem přes televize a noviny. Ano, lidé se stále nepoučili, jak funguje zlo a stále jej takto podporují a živí vlastním strachem – emocemi, a to je potravou ještírků, kteří vás zde tisíce let ovládají proto, že jim to dovolujete. Ano, taková je Pravda a ví to celý Vesmír.

 

Miluji tě milý Ivo za to, jak se snažíš šířit lásku okolo sebe a tak budete dále šířit světlo na planetě Zemi. Ano, lidé mnozí začínají prohlížet tuto manipulaci se strachem a hrubými vibracemi a začínají si stále více uvědomovat, jak toto zlo působí a jak lze tomuto zlu čelit. Máš radost z toho, že mnoho lidí je již v obraze a jsou  proto klidní a vyrovnaní a nenechají na sebe působit tyto hrubovibrační kanály zla, násilí a strachu, které zde takto působí.

 

Každý člověk má svobodnou vůli a dobrovolně přijímá anebo odmítá hrubovibrační působení vašich médií. Je to jejich volba svobodná, sami si tak volí svoji budoucnost, a to nejen v tomto životě, ale i v životech příštích. Na to tedy máme Kosmické zákony – stejné přitahuje stejné a zákon karmy, které toto zabezpečují. Ano, dále již nebude třeba k tomuto se vracet a ty stále šíříš lásku, radost a světlo, vidím tě takto krásně zářit a nenecháš se tímto ovlivnit ve své práci pro stvořitele našeho milovaného.

 

Ano, toto ti s láskou sdělil sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

Děkuji ti drahý Aštare za toto poučné sdělení, které předáváš lidem planety Země.  S láskou Ivo.

 

 

„A nyní se připojuji já, Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád. Ano, miluji tě milý Ivo, jak jsi pevný a láskyplný a nenecháš se zaplavovat hrubými vibracemi, neboť víš, že takto působí Temno. Mnoho bytostí Sil světla nyní bojuje láskou proti Silám temna a snaží se zahasit tento válečný konflikt v Jugoslávii. Jsou to bytosti jak na Zemi, tak ve Vesmíru. Na Zemi lidé provádí mnoho meditací a snaží se tak posílat lásku válečníkům, těm, kteří šíří zlo a násilí. Bylo to tak vždy v minulosti, je tomu tak i nyní. Ty víš, že zde již 300 000 let bojují Síly temna a Síly světla, a že Síly temna se nechtějí vzdát tohoto prostoru. Proto se pokouší vyvolávat tyto křečovité války, aby mohly lidstvo ovládat strachem a násilím. Tak tomu bylo vždy. Nyní tedy vidíš, jak působí v nevelké vzdálenosti od vás a jak to vypadá. Víš, že se stále snažíme posílat lásku planetě Zemi, která ji tolik potřebuje a tak to činí i mnoho lidí zde, na planetě zemi. Mám radost, že těchto lidí přibývá, a že mají velkou touhu změnit tento systém zla na systém Lásky.

 

Toto ti s láskou předal Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád.“

 

Děkuji ti drahý Ptaahu, já rád předám toto sdělení lidem planety Země, aby se poučili a vyměnili myšlenky zla za myšlenky lásky.        S láskou Ivo.

 

 

 

577.  Sdělení od Stvořitele prvotního (174).

                                                   (Přijal Ivo A. Benda).        6.4.1999.        20:22–20:36 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

         „Milý Ivo,

 

Hovořím k tobě já, Stvořitel prvotní všeho a všech, který tě miluje tolik, jako vlastní dítě.

 

Ano, jen dále se snaž takto pracovat jako dosud, ano, jsem stále s tebou – uvnitř tebe a takto se podílíš na realizaci mého plánu milý Ivo, s těmito „Rozhovory“, kterými vnášíte množství Světla tohoto do této planety potemělé, která tolik trpí lidskou zlobou, chamtivostí a nenávistí. Ano, budeš ještě překvapen milý Ivo, jak tyto události dostanou spád, jak budeš pozorovat další převratné změny, které se odehrají zde na planetě Zemi. Ano, tak je to výborné, budeš i nadále v předvoji těchto změn, ale již teď znáš mnoho dobrých lidí, kteří jsou ti a budou oporou, ano, je to můj záměr, aby se tato změna uskutečnila, a aby se mnoho duší opět obrátilo ke mně, Stvořiteli prvotnímu všeho a všech, neboť je nyní jedinečná příležitost to takto zde učiniti.

 

Miluji tě milý Ivo, jak takto zde neochvějně kráčíš vpřed, nenecháš se ničím zviklat a ani některý odpadlík z této cesty pravé tě nesvede. Ano, toto je důležité a ty víš proč. Nést tuto frekvenci Světla – Lásky je obtížný, ale i krásný úkol a ty jej zvládneš, máš na to schopnosti. Ano, jsi takto na toto vybaven a cítíš, jak jsem ti já i mé další děti oporou při šíření této nové frekvence. Ano milý Ivo, bude brzy zásadní změna – vystoupení toto ve vaší televizi a tito lidé budou muset dále se zastavit ve svém materiálním spěchu a změnit frekvenci cítěné všeho, neboť je okolnosti takto k tomuto donutí. Budou vědět, že nestačí již novému proudu přihlížet a odmítat, že budou v tomto osamoceni a budou muset měnit tento momentální postoj. Neboť Láska je mocná síla všeho a všech a skrze ni budete zde lidé v zemích českých osvíceni a budete moci ukázat cestu pravou lidem všem této naší matky Země námi i vámi milované.

 

Toto je vůle má, toto ti dává Stvořitel prvotní všeho a všech, skrze Autera je ti toto dáváno.“

 

Děkuji ti drahý Stvořiteli prvotní všeho a všech, já s láskou a pokorou předám toto sdělení lidem všem.          S láskou Ivo.

 

 

 

578.  Sdělení.                           (Přijala Božena S.)             24.2.1999.     Místo: Sezimovo Ústí.              

 

„Moje milá Boženko, mluvím s tebou já planeta Země a to, co ti teď povím, můžeš sdělit dál všem ostatním lidem.

 

Budoucnost je tady v té své kráse, která vás všechny obohatí a překvapí. Mám již jen málo času v tomto starém hávu a budu již brzy přeměněna na novou, vám příznivou planetu, která se nebude muset již sklánět pod tíhou vašich těžkých vibrací a negativních činů. Ta doba je tady, máte jistě na očích ty velké děje, které probíhají a budou se ještě stupňovat. Je třeba mít srdce i oči otevřené, abyste správně pochopili toto dění.

 

Musím vám všem říci, že ty události jsou zde. Nevyhnete se ani jeden svým skutkům, které se k vám touto formou navrací. To je účel celé přeměny a pak, až budu zase čistá a krásná, pozvu všechny čisté duše, aby na mně přebývaly po všechny věky v lásce a pokoře.

 

Ano Boženko, jste všichni v této nejistotě a bude se ještě stupňovat. Tvůj příklad je hodný následování, když všem vysvětluješ, jak se mají v této době chovat a snažíš se je přivést na cestu k Bohu. Je to pomoc ze všech největší, to mi věř. Máš ráda svou Zemi i lidi kolem sebe a to je hlavní předpoklad pro život v novém věku Vodnáře. Jdi touto cestou s láskou a bez obav. Vše se ti samo zjeví, jak správně kráčet dál.“

 

Děkuji ti milá planeto,     Božena.

 

 

 

579.  Sdělení.                           (Přijala Božena S.)             27.2.1999.     Místo: Sezimovo Ústí.   

 

Milí moji, povězte mi nějaké informace o Nové Zemi.

 

„Nová Země bude pro vás domovem, který se vymyká vašim představám, Jen k ráji by se dala přirovnat svým uzpůsobením. Vše na ní bude vzkvétat a lidé budou žít svůj život bez válek a strázní. Ten přechod bude pro vás bolestný, protože je vaše Země zamořená negativní energií z vašich bojů a myšlenek. To vše se musí projevit, abyste sami spatřili, co jste zlého přivodili.

 

Pochopíte, že váš duch má velkou sílu, pokud se přikloní k víře v Boha a Ježíše Krista a bude vám nápomocen přejít do vyšších vibrací.

 

Přechod bude mít charakter náhlých změn ve všem okolo vás a lidé si nebudou jisti ničím. Vše se začne měnit a příroda bude svou očistu provádět velmi razantně.

 

Ti lidé, kteří přijali pokorně tyto děje v plné oddanosti Bohu, budou lépe vybaveni proti mnohým strádáním. Poznají, že toto se musí dít, aby bylo možno postoupit do vyšší úrovně. Tak lehčeji přežijí tyto zvraty a vibracemi se přiblíží vyšší dimenzi. Pro ně pak bude žití na nové Zemi darem a oni si ho budou velice vážit.

 

Ti lidé, kteří nepochopí důležitost změny myšlení, budou muset setrvat i na nižší úrovni, kde se budou dále vyvíjet. Je to právě to třídění zralých duchů od nezralých, o kterém tak často hovoříme.

 

Váš čas se chýlí a lze říci, že jsou tyto změny za dveřmi. Pomáhejte proto ostatním lidem pochopit důležitost doby, kdy se mohou ještě vzpamatovat z letargie a svým obratem v myšlení se zařadit k budoucím obyvatelům nové Země.

 

Máte velkou zásluhu vy, co tyto změny vítáte a jdete jim naproti. Tím dáváte příklad svým spolužijícím a pomáháte Stvořiteli. Není možné, aby váš svět skončil, jak to mnozí předpovídají. Bůh nemá v úmyslu Zemi zatratit, ale chce ji naopak přivést k rozkvětu. Je na vás lidech rozhodnutí, kde v budoucnu budete chtít žít. Na novou Zemi však již nelze již zanášet ony lidské nesváry a války. Nová Země bude jen zdrojem radosti a štěstí pro vše živé. Proto ten přísný výběr duší, které zde budou moci pobývat.

 

Mluvila jsi s flotilou Ptaahovou, s jejími lidmi, kteří ti drží palce v tom vašem světě plném Temna. Nic se neboj a buď silná.

                                                    To ti sdělil Ptaah.“

 

 

 

580.  Atlanťané v Mexiku.                   (Přijala Kateřina P.)                               5.4. a 12.4.1998.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

Ptá se Ivo A. Benda na mnoho údajů, které jsou jemu blízké tak, jako mnohým čtenářům, kteří zde žili v jedné ze svých inkarnací.

 

Jak vznikla města v Mexiku a Guatemale, které jsou nyní známé pod názvy Tula, Teotihuacán, Xochicalco, Tenochtitlan, El Tajín, Monte Albán, Mitla, La Venta, Palenque, Bonmpak, El Mirador, Uaxuctúm, Tikal, Copán, Uxmal, Jaina, Kabah, Sayil, Chichén Itzá, Tulúm, Yaxchilán, Edzná, Kabaho, Labná, Sayil, Dzibilchaltún, Cholula, Tzintzuntzan, Xlapak, Seibal, Calakmul, Cerros, Calak Mul a dlašími.

 

Jací byli jejich obyvatelé, jak se tam žilo, životní filosofie, kontakty na jiná místa na Zemi, kontakty s Vesmírem a jiné zajímavosti. Mnoho otázek zde není uvedeno, pouze odpovědi.

 

„Tato města a sídla vybudovali Atlanťané, kteří se zachránili po posledním pádu Atlantidy III před 11 200 lety, kdy se potopily poslední velké ostrovy v Atlantském oceánu, a Mexiko bylo jedno z míst, kde se usídlili a rozhodli se zde žít. Patřil jsi s Katkou ke skupině, která těsně před touto katastrofou opustila tyto ostrovy na jednoduchých vodních plavidlech - lodích, neboť jste nesouhlasili s negativním jednáním místní společnosti a navíc jste dokázali nahlížet do budoucnosti, a tak jste věděli předem o tomto zemětřesení s následným potopením ostrovů. Přistáli jste na pobřeží dnešního Mexika – Yucatánu, který byl tehdy větší souší než dnes. Tam jste založili města a sídla podobná těm v původní Atlantidě jen s tím rozdílem, že byla budována narychlo a v ne nejpřívětivějším prostředí. Byly zde časté záplavy a větrné smrště, proto tato sídla byla postavena takto robustně a obydlí byla převážně pod zemí. Tam je větší a nejvýznamnější část těchto sídel.“

 

Byli Atlanťané podobného vzhledu, jako jsou vyobrazeni do soch – sloupů v Tule ?

 

„Ano, toto zobrazení je věrné, pouze proporce jsou zde přizpůsobené sloupům. Atlanťané byli vysocí 2,5 m, vážili ale 100 kg (neboť měli vyšší vibrace), byli štíhlí a jemnohmotnější. Jsou zde vyobrazeni se svými osobními přístroji na tělech.

 

Na hrudi mají sochy deskovitý přístroj, který měl mnoho funkcí osobního rázu podobně, jako mají vaši kosmonauté. Byl zde energetický zdroj, informační systém, termoregulace, ochrana vibrační, přístroj podobný vašemu osbnímu PC, ale formy knihovny. Zakládaly se do něj desky, které měly podstatu zčásti počítače, zčásti knihy (paměťové čipy).

 

Na nohou mají sochy ztvárněny těžké magnetické boty pro pohyb ve strojovně lodi.

 

Na hlavě mají sochy přijímač, anténu pro komunikaci.

 

Kolem těla nosili volné tuniky – přepásání mašlí, nohy byly holé.

 

Tito Atlanťané žili před 9000 lety. Tehdy žili již jen 3 – 4 000 let v jednom těle. Sochař, který vytvořil tyto sochy se dožil jen 160 let, zahynul úrazem, když ho v lomu zavalily kameny.

 

Po pádu Atlantidy sem přišli jako první a používali létající talíře pro kontinentální dopravu. Byli v kontaktu telepatickém s ostatními atlanstkými civilizacemi rozptýlenými po planetě Zemi – v Asii – Čína, Mezopotámie (dnešní Irák), (s Egyptem tehdy ale nebyli v kontaktu – nebyl nutný), ale i nadále v kontaktu s vesmírnými civilizacemi, např. s Aštarovou Velkou vesmírnou flotilou. (Aštar má dnes přepočteno na náš čas 28 000 let v tomto těle a dobře si pamatuje ony události – pozn. zpracovatele). V Mexiku byly tehdy již velmi příznivé podmínky, a proto se sem přestěhovaly různé jiné rasy z Mezopotámie a z Číny. Udržovali spolu přátelské vztahy, občas se navštěvovali, přesun prováděla výjimečně Aštarova Velká vesmírná flotila (pokud to bylo naléhavé – stěhování, léčení apod.). Toto přátelství a návštěvy trvaly v období 11 200 – 8 000 let, další generace neviděly pak význam navazování spolupráce, stále více splývaly s domorodým obyvatelstvem, které je uctívalo jako božstva, aby pokračovaly v tradici. V Peru tehdy nebyli.

 

Do Mexika – Yucatánu se zachránilo asi 500 Atlanťanů. Ti postavili první sídla, např. Copán, pak se později během stovek let přistěhovali další Atlanťané z jiných částí planety Země a ti postavili další města.

 

Ty jsi milý Ivo po záchraně lodí po moři žil zde ještě 250 let, a to v sídle Copán, kde jsi byl technik a měl jsi na starosti řídící centrum tohoto městečka. V tomto sídle žilo v největším rozkvětu asi 500 Atlanťanů. Byly zde rodiny, jeden muž měl více žen. Stavby byly stupňovité pyramidy, byly to energetické systémy a současně byly ochranou před záplavami a uragány. Byly zde rozsáhlé prostory pod zemí, živilo je okolní domorodé obyvatelstvo – zelenina, ovoce. Atlanťané je oplátkou léčili, zajišťovali dobré počasí a zúrodňovali kraj (pyramidy). Lodě používali doutníkového tvaru, přeprava několika osob, délka 5 – 20 m, technická vyspělost nebyla nejlepší. Mezikontinentální přelety byly brzy přerušeny, požívali jen telepatii, pak létali jen v rámci jednoho kontinentu.

 

Větších měst bylo asi 10, např. Tenochtitlan měl v rozkvětu 10 000 lidí, jinak většinou 2 – 5 000 lidí.

 

Menších měst bylo 14, celkem bylo měst 24. V době největšího rozkvětu to bylo 40 000 lidí. Ukončení budování bylo před 8 000 lety, potom města upadala.

 

U těchto Atlanťanů byla velká chyba – hrdost, pýcha, nebyli ochotni přijmout změnu k horšímu – pád byl jejich vinou, proto se nemohli vyvíjet výše, ale pokračoval propad dále níže.

 

Žili zde jednohrbí velbloudi.“

 

Nyní popis jednoho města podle vyobrazené rekonstrukce v knize Mexiko.

 

Tenochtitlan (čti tenočtitlan). Uprostřed je vysoká kruhovitá stavba, pomocí které bylo řízeno počasí a prováděly se zde zasvěcovací rituály.

 

Vpravo od ní – nízká stavba se sloupovím – koncertní – hudební palác.

 

V centru byl duchovní či světelný palác, kde žil vládce.

 

Na kraji vedle hudebního paláce byl areál zdraví, koupele, sportoviště, meditační a očistné prostory.

 

Vpředu vpravo – škola, uprostřed kruhovitá nízká stavba – knihovna, zde byly uloženy informační desky, které se vkládaly do schránek na prsou. Ty byly zdrojem duchovních informací. Kolem na vyvýšeném ochozu stáli žáci.

 

Vlevo uprostřed – centrální chrám, kde byly hlavní bohoslužby.

 

Zcela vlevo bydleli lidé, tak jako všude zde, a to v podzemních prostorách.

 

Vpravo od budovy řízení počasí bylo pohřebiště – do země.

 

Tito Atlanťané používali jeden univerzální jazyk, který všichni ovládali, dále používali lokální jazyky.

 

Tento univerzální jazyk byla největší deviza, ale nevyužili jí, neboť se neuměli spolu domluvit srdcem !!!

 

 

 

581.  Sdělení 175.                        (Přijal Ivo A. Benda).          15.4.1999.        7:50–8:20 hodin.

                                                                                                                             Místo: Zlín.

         „Milý Ivo,

 

Upřímně tě zdravím já, sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Ano, ptáš se na míru ovládání …….. , ano, poslední měsíc je velká, a to právě z důvodu nedostatku lásky – její lásky, ano víš, v kolika bodech se toto projevilo. Je třeba si toto uvědomit a nenechat se vtáhnout do ovládacích programů Sil temna. Ano, ……… na sebe nechala mnohokrát působit lidi ovládané, ale sama si to neuvědomila. Ty jsi to celou dobu věděl a také jsi ji na to upozornil. Je třeba být silný, vyzařovat lásku, jinak nepomůže nic. Vím, že tebe nic nezklátí, znám tě milý Ivo a důvěřuji ti, že si své poslání splníš zde na planetě Zemi. Máš velkou radost z toho, jak se daří informovat lidi zemí českých a planety Země a jak neochvějně postupuješ za svým cílem.

 

Nyní se nám daří poněkud paralyzovat válečníky v Jugoslávii, tj. konflikt se zatím dál nerozšiřuje. Máš radost, jak se vám podařila meditace ve Valašském Meziříčí (sešlo se zde 60 velmi kvalitních čistých lidí – pozn. zpracovatele), ano, je to výborný výsledek. Sám cítím velikou radost z těchto výsledků naší společné práce, a tak budu rád, když se další miliony lidí doví pravdu a budou dále rádi navazovat spojení a námi, Vesmírnými lidmi.

 

Ptáš se na tuto včerejší tvoji aktivitu se 700 dopisy, ano, vše je zabezpečeno tak, že tyto dopisy ve velké většině příjemci obdrží a bude z toho pěkné pozdvižení, tedy v TV NOVA (jedná se o sdělení 576. Válka v Kosovu – pozn. zpracovatele).  Rádi ti milý Ivo v tomto pomůžeme a budeme se těšit na další takovou tvoji aktivitu. Máš radost z tohoto, jak se vše dynamicky vyvíjí.

 

Vím, že na mne myslíš často milý Ivo, ano, cítím to, vše bude dobré, již nyní se udělal veliký kus práce v tomto prostředí Tmy. Dále se budu těšit na naše aktivity.

 

S láskou ti toto sdělení předal sám Aštar, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

„A nyní se připojuji já, Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád. Ano milý Ivo, i já tě takto zdravím a posílám ti proudy lásky, se mnou také další členové mé flotily, kteří tě tolik milují. Ano, dostáváš se do obtížnějšího období, kdy Síly temna stále stupňují rafinované útoky na všechny, kteří pracují pro Stvořitele našeho milovaného. Máš radost, jaké krásné výsledky jsme zde v této zemi české dosáhli a jak lidé působí dále ve svém okolí. Ano, tyto výsledky jsou obdivuhodné, co jste zde dokázali za tak krátký čas. Ano, mám radost z toho, jak se lidé staví za Pravdu, Lásku a nenechají se zviklat působením Temna na toto okolí.

 

Ty jsi silný člověk a nemám obavy o tebe, za to to nemohu říci o některých jiných lidech v tvém okolí, ale tak to je standartní situace, ve které jsi se vždy nacházel, nejen v tomto životě. Máš radost, jak se šíří naše informace lásky a dobra po planetě Zemi a jak i nadále buduješ informační systém zde, na planetě Zemi. Ano, toto je tak důležité, když dosud tyto informace chyběly. Dále se snaž takto pracovat pro Stvořitele našeho milovaného a dále budeme takto působit formou pomoci lidem planety Země.

 

Toto ti dával Ptaah a také Pleja, se k tomuto takto připojuje.“

 

 

 

582. Povídání s přáteli.                     (Přijal Jiří L.)               31.3.1999.      23:30-00:10 hodin.

                                                                                                                      Místo: Stříbrná.

 

„Dnes jsi si uvědomil, jaká je tvoje minulost. Epsilon Eridana je hvězdný systém, ze kterého jsi se inkarnoval. Tak to je ten důvod, proč jsi vždy cítil vibrace, které se ti zvýšily, když jsi si vzpomněl na slova Epsilon Eridana. Tak jsme rádi, že jsme se s tebou spojili. Ano když stromy zpívají, jsou to slyšitelné zvuky i pro vás. Mluvil jsi s mistrem Jakumem.“

 

 

„Ano jsem s tebou a zdravím Tě já Aštar. Vidíš, že když máš hrubou práci při které tvoříš, tak nejsi tak vyčerpaný. Je to pěkné, že se snažíš posílat všem lidem lásku, ale nezapomeň si vytvořit ochranu. Máš se hodně co učit, abys byl schopen splnit si svůj sen, (pozn.- od malička jsem chtěl řídit kosmickou loď, ale cítil jsem, že to musí jít jednodušeji, a ne si do hlavy nalévat spoustu zbytečných informací o naší technice) tak nepolevuj a udržuj si vibrace. Sám víš, jak je lehké si vibrace ponížit. Víš, odpovědi k evakuaci jsi již četl. Záleží to na výši vibrací každého člověka. Jen tak si nemusíš co by bylo nejlepší pro všechny lidi a proto si vem příklad z Ivo Bendy, jak pracuje pro šíření informací a je lidem ku pomoci. Víš kolik lidí dnes přečetlo „Rozhovory.“

 

„Ano Jirko jsem tu s tebou (Semjase), a tvoji prosbu, abych si povídala s Věrkou ve snu, jsem zachytila. Ona má ale ještě některé negativní vibrace a svoje sny si nepamatuje.“

 

(Jí maso a kouří.)

 

„Je to škoda, vím, že se těšíš, až si sní budeš povídat o „Rozhovorech“ a snažit se jí vysvětlit, čemu nebude rozumět. Jen ten, kdo se bude chtít změnit, bude evakuován. To vám sděluje Aštar Šeran, velitel vesmírné flotily 10 milionů vesmírných lodí ve 4. sektoru Vesmíru. S tebou se spojila také Semjase.“

 

 

„Ahoj Jirko nyní s tebou mluví Pleja.

 

Jsem sice velitelka, ale ty jsi sám říkal, že pro velitele jsou na prvním místě ti, co jsou pod ním a pak teprve se stará o sebe.Tak to vidíš a můj otec mi nic neodpustí. Ano, avšak dočkej času (dotaz na možnost kontaktu).

 

Vím, že toužíš po spojení, abychom se osobně poznali, ale taky to jsou tato osobní setkání odměnou za práci pro Stvořitele. Tak je ti vše jasné, jak je to se setkáním. Budeš evakuován (mám stále myšlenky na intenzivní pomoc ostatním při evakuaci a nastoupit jako jeden z posledních). Chceš sám pomáhat při evakuaci a víme, že máš velkou radost, když někomu pomůžeš a on má pak taky radost. Ale proto se taky musíš starat sám o sebe a není to žádná přehnaná sebeláska. Já ti milý Jirko teď pošlu sdělení, které předej Ivo Bendovi.“

 

 

           „Sdělení pro lidi planety Shan.

 

Pokud si zničíte planetu Zemi, je to vaše volba, ale pokud chcete zasahovat do ostatního Vesmíru, tak vám v tom zabráníme. Je to na vašem rozhodnutí, jak si zvolíte, a podle toho si pak také sklidíte. Mnoho z vás jste si přečetli leták a pozastavili se nad jeho obsahem, ale hned jste ho odložili a žijete dál postaru. Máte ale jedinečnou možnost si ještě v tomto lidském těle zvýšit vibrace natolik, že přejdete do jiné dimenze. Ve Vesmíru jsou lidé, kteří již čekají, až vás přijmou mezi sebe. Je to mnohokrát jasnější když si uvědomíte, že celý Vesmír se nestvořil sám od sebe a také nějakému účelu slouží. Vy, lidé na planetě Shan, jste si zničili svoji planetu natolik, že už vaše matička Země dále odmítá vás nésti a chce se od vás očistit. Pokud vás ještě stále nese, tak jen díky lásce a meditacím a velké lásce, kterou jí posíláme my, Vesmírní lidé také. Jakýkoliv pokus při evakuaci o její zastavení bude z vaší strany zbytečný. Již dnes jsme schopni eliminovat váš jaderný potenciál. Kdykoliv se snažíte nahlédnout do Vesmíru, jste schopni vidět pouze zlomek z toho, co se ve skutečnosti vše děje. Je to Vesmír plný života, který vám máme právo zabránit poznat, pokud se snažíte nějakým způsobem o jeho narušení.

 

Toto sdělení vám předal Aštar Šeran, velitel Velké vesmírné flotily.“

 

 

 

583. Povídání s přáteli.                     (Přijal Jiří L.)        Velikonoce 5.4.1999.   21:20-21:46 hodin.

                                                                                                                      Místo: Stříbrná.

 

            „Zdravím tě Jirko já, Aštar Šeran, velitel Velké vesmírné flotily.

 

Máš velkou touhu se s námi kontaktovat daleko více, než doteď, ale přitom sám víš, že pokud si ponížíš vibrace, tak spojení raději neuskutečňuješ. Jsi velký bojovník, ale musíš si uvědomit, kolik zbytečné energie vynakládáš pro lidi, kteří se nechtějí změnit. Sám se uvnitř v srdci modlíš, aby se aspoň trochu změnili, a pak by jsi jim chtěl dát na vědomí, že tu nejsme na této planetě sami, ale že Vesmíru žije mnoho civilizací. Jak se ti líbila procházka ? Ani jsi nečekal, že je to tak jednoduché se sebrat a prostě jít. Vím, že jsi na nás celou cestu myslel.

 

My jsme byli s tebou a chtěli jsme tě vést, ale opět tam byl někdo, kdo tě rozptýlil.

 

K evakuaci. Když budeš v sobě cítit velkou vibraci, tak se ti v hlavě objeví signál. Běž pokud chceš, a proto nečekej a rovnou tak budeš tak jdi.Je to možné, že je tento signál možné zachytit v plné práci, ale i tak neváhej, protože by mohlo být pozdě. Jinak se ti dnes otevřela pátá čakra, a proto se cítíš opět trochu svobodnější než doposud. Taky víš, že si svůj život řídíš sám a jen na tobě záleží, co budeš dál dělat, jaké zaměstnání si zvolíš. Máme velké množství lodí. Ten Ivo je takový přísný, protože je mnoho lidí, kteří se snaží mu poslat negativní vibrace.“

„Ano Jirko, zde Achelané, už na tebe čekáme. Ptej se. Protože jsi se inkarnoval z naší SS, a proto jsi sáhl po této knížce jako po první (SCI-FI kniha čtená v 7. třídě ZŠ, děj umístěn do SS Epsilon Eridana). A tak jsi měl vždy posílené vibrace kdykoli jsi zaslechl Epsilon Eridana. Toto je náš znak. Ano jsem to já, jmenuji se Kuminase a jsem tvoje MDB z 9. dimenze. Je to velký svátek, když se mnoho lidí zapojuje do práce pro Stvořitele a má přitom možnost si zvýšit vibrace. Ani jedna duše, která si přeje se vrátit ke Stvořiteli, nebude ponechána napospas této 3. dimenzi. Je to div, kolik lidí si přeje změnu a nemá žádné předsudky.

Dnes jsi si s námi povídal již dlouho a sám nechceš, aby spojení bylo nekvalitní. Tak si běž lehnout.

Děkuji vám vesmírní lidé za to co pro nás všechno děláte a jak nám pomáháte.

 

My tě taky zdravíme a posíláme a posíláme ti lásku. Dnes s tebou byli Semjase, Aštar, připojila se také Pleja a Ptaah. Byl tu s tebou také poprvé Kuminase.“

 

 

 

584.  Povídání s přáteli.                      (Přijal Jiří L.)              6.4.1999.      21:58-22:22 hodin.

                                                                                                                      Místo: Stříbrná.

 

Prosil jsem o spojení někoho kdo měl službu (tak mi to řekl Ivan a docela to sedí) a před tím jsem si přímo povídal a měl pocit, že se jsem byl s ním, nebo že jsem viděl na jejich obrazovku, jak se tam objevují psané moje myšlenky.

 

„Budeš-li násilím (mentorsky) Věrce říkat, že se má vzdát kouření, masa, televize, dosáhneš pravého opaku. Je to tady moc silné, když všichni posíláte lásku matičce Zemi a ona je moc ráda za každou duši, která jí pošle trošinku lásky, protože je velmi utahaná. Teď je tu další válka a sám cítíš, že už to dál nejde. Pořád se ničí a zabíjí, zdá se jako by to nemělo mít konec. Jako by se člověk musel 1000 x spálit o kamna, že jsou horká, zatímco malé dítě si to pamatuje hned poprvé. Když se ti bude zdát sen o evakuaci, jako už jednou, tak si na něj vzpomeň a sám uvidíš, jak to bude třeba probíhat. Je vás čím více, kteří už nechcete být na této planetě plné násilí, shonu a všech ostatních negativních programů. Je to tvé přání, aby se lidé začali k sobě chovat jako lidé. Tak jsi si to uvědomoval již dávno a říkal jsi si, že člověk by se neměl nazývat člověkem, protože toho není svými skutky hoden. Uvidíš, že i ona se po shlédnutí kazety také začne více zajímat o „Rozhovory“ (moje tchýně se mění, co prodělala těžkou nemoc, ale asi zapomněla - domnívá se, že blbnu, ale čte letáky). Máš hodně co na sobě zlepšovat a sám cítíš, jak je dobře si hned v zárodku čistit myšlenky, pak tě to aspoň nemusí mrzet, když se ti dostane něco ven, co ti pak vadí.“

 

Jestliže ucítíš silné šimrání na temeni hlavy, tak to jsme my a stále na tobě pracujeme. My ti také posíláme lásku.

 

Mohu mluvit se Semjase ?

 

„Ano jsem tu s tebou. Děláš pořád stejnou chybu, ale dnes jsi si řekl, že nejdříve opravdu sebe (změním) a pak uvidí příklad a také bude cítit potřebu změny. Jsem ráda, že se s problémy kolem své ženy obracíš na mne, taky jsi od začátku cítil silnou důvěru ke mně a to mi lichotí. Jak vidíš, všechny tvé myšlenky jsou sledovány a někdy se třeba za ně stydíš, ale nemáš proč, protože také přes tebe poznává Bůh sám sebe. Velikost srdce se nedá změřit v cm, ale v tom, jak velký okruh lidí zasáhne. Ano myslíš na toho člověka, jak se snažil do tebe dostat negativní myšlení, a abys pomlouval a taky jsi zjistil, že když jsi mu posílal lásku, tak tě ani moc nezajímalo, co zrovna říkal. Ale pak už nevíš o čem mluví. Je to pro začátek trochu těžké se naučit obě věci najednou. Však i Ivanovi to dělalo a možná dělá problémy.

 

Tak jsi si s námi povídal, dnes s tebou byla Semjase, Pleja, Aštar a připojil se také Orton a Ptaah.

 

                                                                       HEZKY BĚŽ SPÁT.“

 

 

 

585.  Další rozmlouvání.                   (Přijal Jiří L.)                  7.4.1999.         20:50-21:49 hodin.

                                                                                                                      Místo: Stříbrná.

 

            „Ahoj Jirko zdraví tě Ptaah a Pleja.

 

Dnes jsi učinil další posun v poznání světa a jeho zákonitostí. Tak je to vždy, když se ti otevře vyšší čakra, že najednou se ti zdá spousta věcí jasných. Ano, jsem to já, Ptaah. Být pilotem je velmi náročné a vyžaduje to mnoho znalostí, které se ti otevřou až po přeměně. Máš mnoho myšlenek, které Ti říkají abys jsi dělal to nebo ono, ale je lepší, poslechneš-li svoje srdce než-li mysl. Jen tak se můžeš oprostit od mysli, která tvého ducha svým způsobem oklešťuje. To je velmi zajímavé, co si myslíš o smršťování Vesmíru, a také nejsi daleko pravdě. Mnoho věcí, které ti už dlouho vrtaly v hlavě, jsou ti pojednou jasnější. Tvé myšlenky se nám zapisují na přístrojích, a tak si je hned můžeme přečíst a odpovědět ti na ně. Naše kosmické lodě jsou různého typu asi tak, jako vy máte různé značky aut a také různé způsoby využití jako náklaďáky, měřící vozy, stěhováky a jiné.

 

Teď máme velké množství práce v Jugoslávii. To si nemysli, že by jsi nás zdržoval. Matička Země je ráda za každičkou chvíli co jí posíláte lásku. Chvílemi s ní soucítíš jako když dostáváš další a další rány sněhovou koulí a uvnitř je prosíš aby toho nechali.Tak se jako malý obracíš na rodiče aby jim to zarazily a vysvětlily co dělají .Tak i Vám lidem se snažíme vysvětlit to, co nám říká matička Země, aby jste jí přestali ubližovat. Válka je hrozná, ale vše je řízeno Stvořitelem. Přemýšlel si nad tím, jak se k sobě chovají lidé, když o vše přijdou a snažil jsi se myslet jako oni. Je těžké si uvědomit, že i taková zkušenost ti něco přináší a jak jsi četl, tak to znají velcí mistři a dokáží to takto přijímat. Evakuace se blíží a je to otázka nejbližších pár měsíců.

 

Začínáš vidět, že opravdu lidé, kterých si vážíš, se chovají uvnitř velmi neurvale a jen aby měli pro sebe. Neumíš si vysvětlit, jak je to s tím, když někdo z velké firmy, třeba její šéf, získává velké zisky a přitom lidé, kteří pro něj pracují, mají malé platy, a že jim skoro nic nezbyde.

 

Ptáš se, jestli se tvá žena začíná měnit a přestane kouřit. Sám jsi přišel na to, že si k  tomu musí každý přijít sám. Tak i ona, až přijde čas, pochopí, že si ničí svoje tělo a dává mu pořád další a další rány.

 

Myslíš že ano, i my ti přisvědčujeme, že jsi se s námi díval na přístroje.“ „Taky já Semjase tě zdravím. Dnes jsi si našel můj obrázek na internetu a myslel jsi si, že se na tebe dívám, a taky to tak bylo. Tvoje představení bylo příjemné i když už jsme se kontaktovali. Také ti posílám lásku. Je vás mnoho lidí, kteří se s námi toužíte kontaktovat a pak uvidíš, jestli budeš patřit do skupinky lidí prvního kontaktu, ale také si sám říkáš, že nemáš moc zásluh. Nejde o kvantitu ale o přístup. I těch několik lidí, které jsi až dosud oslovil, se na chvíli pozastavilo a dále je to na nich. Jsou tví blízcí, kteří to intuicí chápou, ale rozum jejich, to co jim říkáš, se snaží popřít. Tvé kontakty s námi se budou dít také, proč myslíš, že máš nutkání najít klidný palouk vzdálený od rušivých vlivů. Jako ty se těšíš a v duchu v myšlenkách si představuješ toto sekání, tak se vás těší velmi mnoho. Tvoje představa –myšlenka, že se zjevíme u odcloněného disku, ty přijdeš a řekneš - ahoj Vesmírní lidé, jsem šťastný, že Vás poznávám, je v hlavách mnohých kontaktérů a čtenářů „Rozhovorů“.

 

Dříve když jsi ve svým milostných dopisech psal, že by jsi se nejraději proměnil v paprsek a odletěl do Vesmíru z této planety, jsi nebyl tolik pohlcen negativními vibracemi a pravda a láska pro tebe byla zákonem. Sice jsi neměl dobrý pocit, když se ti okolí smálo, že nejsi ošlehaný životem (pozn.-věřil jsem na dobro v každém člověku), ale sám po létech cítíš, že to bylo jedině dobře, že jsi nemusel projít tím, čím tví vrstevníci. (Drogy, hospody …)

Taky jsi si to ale jeden rok vyzkoušel a utvrdil se že je to špatná cesta ztrácet čas v hospodě. Lidé tam většinou nemluví upřímně a ani pravdu. Tvoje žena ale toto poznala již dříve a snažila se tě varovat. Ty jsi ale potřeboval necelý rok, abys si to ověřil. Tak to s tebou byla Semjase.“ 

„Ano Jirko jsme tu s tebou Achelané, víme že se těšíš, až se s námi budeš cachtat v olejovém jezeře. A poslouchat hrající průsvitné stromy. Také jsi se zamyslel nad naší věčnou otázkou - na povrchu nebo pod ním. A myslíš, že pod ním, protože jsi u vás na planetě Shan neviděl jedinou továrnu, která by se mohla řadit mezi architektonické skvosty, spíš naopak, jako místa, kde se z lidí stávají stroje.“

 „Ano jsem s tebou já matička a je mi moc těžko, když musím snášet další válku. Neplakej prosím, už to dlouho nebude trvat a Stvořitel mi dovolí se očistit. Cítíš, jak ty symboly září. Děkuji ti za lásku co mi posíláš.“

Vesmírní lidé moc vás všechny miluji a posílám vám moc lásky, děkuji, jak nám pomáháte a snažíte se nám pomoci.

 

„Dnes s tebou byla Pleja, Ptaah, Achelané, chvíli jsem se připojil já Aštar a pak s tebou byla matička Země.“

 

 

 

586. Sdělení.                                           (Přijal Jiří L.)            10.4.1999.      22:10-22:40 hodin.                                                                                                                         Místo: Stříbrná.

 

            „Zdravíme tě my z Aštarovy flotily.

 

Tvoje první otázka má tuto odpověď. Máš velké sny a představy jak pomoci matičce Zemi, ale bohužel tvoje duševní úroveň není taková, abys mohl činit svojí myšlenkou - její silou, věci, které si představuješ (pozn. - představil jsem si, že letím s velikánským pytlem nad Jugoslávii a strčím do pytle velké mračno negativní energie a odletím k planetě ještírků a vysypu jim to zpátky s tím, že ať si to nechaj, že my toužíme po lásce).

Tvoje druhá otázka. Je to velký cíl pro tebe si vytvořit stejně velkou ochranu jako mají Vesmírní lidé a tím si hodně zvýšit vibrace a nepustit k sobě ani špetku negativních vibrací.

Je také tvoje touha se setkat se skupinkou pro setkání s námi pracovat na sobě, nenechat si stáhnout vibrace zlými lidmi které potkáváš každý den. Své blízké si časem dokážeš získat, aby aspoň poslouchali, víš že vysíláš lásku na všechny. Máš uvnitř rozpor, chceš tvořit (pozn. - dokončit stavbu) a přitom už nechceš pracovat na majetku - to si ale musíš vyřešit sám. Jsou lidé, kteří aniž by chtěli, mají velké majetky, které jim spadly do klína (pozn. - restituce) a mají z toho akurát bolení hlavy. Musíš si rozvrhnout čas tak, abys mohl tvořit i šířit světlo. Pak tě to už nebude vůbec trápit. Víme, že jsi měl vnitřní rozpor, jestli dál tvořit, když bude evakuace (pozn.- pravděpodobně), ale sám jsi si odvodil, že naším cílem, cílem všech lidí na světě, by mělo být odvrácení evakuace.

 

Časem budou tvá sdělení zaměřená na obecnější otázky. Ano, teď jsi si uvědomil, až se přestaneš zabývat sám sebou a dosáhneš takové stability svého vnitřního já (pozn. - Vesmíru), že se budeš zabývat globálními otázkami. Ano představy, jak zachránit svět máš, ale síla tvé myšlenky je malá.

 

Tvé vědomí, využití maximálních možností mozku, není v této 3. dimenzi možné a zvláště ne, pakliže máte na planetě takové nízké a negativní vibrace.

 

Pleja se taky těší až se s vámi setká. Často máte pocity, že jste s námi uvnitř, v astrálním těle, je to pak pravda. Čistota myšlenek a srdce, vyzařování lásky do svého okolí za jakýchkoliv podmínek je pro vás prvořadý úkol pro záchranu planety.

Dnes jsi se přesvědčil, že ani mezi lidmi ve vaší vesnici to není tak čisté, jak jsi si myslel, když jsi se před 6 lety přestěhoval. Uvědomil jsi si, jak se mají dohodnout státy a neválčit spolu, když nejsou schopni se dohodnout se 2 lidé (pozn. - jedná se o dohodu při označení stromů na prořez). Ano máš pravdu, vůbec nejlepší by bylo tyto stromy nekácet.

Jazyk Kosan se ti dostane v nejbližší době dostane do rukou.“

 

Chtěl bych se vás zeptat jestli mám hledat AP.  

 

„Ano nic tím nezkazíš. Jsi unavený běž si lehnout ať můžeš zítra také tvořit.

 

S tebou byla Pleja, Semjase také Aštar.“

 

 

 

587. Sdělení.                                  (Přijala Julie T.)           12.3. 1999.       14:30-14:44 hodin.

                                                                                                Místo: Cesta Brno-Prostějov. 

 

(Předchází soukromé sdělení).

 

„Lidičky moje zlaté, tady k vám hovořím Já váš Otec – Stvořitel nebo Láska, nazývejte si mě jak chcete. Každý potřebuje lásku a každý z vás je schopen lásky v nekonečném množství, proto jděte a dávejte lásku lidem, zvířatům, vaší planetě Zemi, ta jí teď velmi potřebuje, MILUJTE.

 

Tato modlitbička je pro vás, pomůže vám, vždy když vám bude úzko nebo budete cítit strach, nechť vás provází celým vašim životem.

 

Myslím lásku, cítím lásku,

slyším lásku, vidím lásku, dýchám lásku,

chodím lásku, sním lásku, dávám lásku…

Jsem Láska!

 

Čím víc lásky dáte, tím více jí dostanete, váš život se stane Láskou. Tak to je a tak to bude.

 

Miluji vás

               váš  Otec Stvořitel.

 

 

 

588.  Sdělení.                                  (Přijala Julie T.)         17.3. 1999.       22:40– 22:56 hodin.       

                                                                                                                         Místo: Praha.

 

„Ahoj „holčičko“, toto sdělení máš na zítra pro ostatní, pochopilas to správně. Tady Pleja, teď budu mluvit jenom já, protože jsme ti to chtěli sdělit všichni najednou a způsobili jsme tím jenom zmatek.

 

Lidičky, my nejsme Bohové, jsme taky lidi tak jako vy, máme pouze více zkušeností a ty bychom vám chtěli předat, abyste neopakovali stejné chyby jako my dříve. Milujeme vás a nikdo z nás vás nesoudí (ani nemůže). Soudit se totiž můžete pouze „VY SAMI“, vy si řídíte vaše životy, my vám můžeme a rádi to uděláme pouze poradit nic víc a nic míň. I my děláme chyby a také se z nich hned poučíme (alespoň většinou), a tak i naše rady nemusí být někdy „správné“ (teď bychom mohli rozebírat slovo „správné“, ale to možná později). I my  se stále učíme a objevujeme něco nového a vy nás neustále něčím překvapujete…  Proto řiďte se  vaší intuicí, vaším srdcem, neboť ony jsou přímým projevem komunikace s Bohem -- Otcem – Stvořitelem -- Láskou…  Vy jste si z nás udělali Bohy a bojíte se, pardon obáváte se, že vás budeme soudit za vaše činy. NE! Soudit vás může pouze vaše SVĚDOMÍ, toto budeme a  neustále opakovat abychom vás vyvedli z omylu. My vás velmi milujeme a podporujeme a upřímně se radujeme z vašich úspěchů, ale nesoudíme vás. Ani vy nás nesuďte za naše omyly, protože ani nemůžete.

Znovu lidičky naši milovaní, řiďte se SRDCEM (a to znamená samozřejmě LÁSKOU)

 

Milujeme vás.

 S láskou

Pleja+ Aštar+Ptaah+ Quetzal+Errika+Simone

 

PS: Julie vám poví příběh o Aštarovi.“

 

Děkuju vám miláčci, posílám Vám Lásku, děkuji Plejo a děkuji i „kocourkovi“, zítra nashle.

 

S láskou Julie

 

 

 

589.  Sdělení.                             (Přijala: Julie T.)            17.3. 1999.       23:10 – 23:15 hodin.       

                                                                                                                         Místo: Praha.

 

„Pavle, ty sis vybral boj. Tak bojuješ. Chceš se ho zbavit? Tak přijmi fakt, že jsi se pro něj rozhodl a učiň nové rozhodnutí: nebojovat. (Viz Hovory s Bohem.)

 

Pošli všem lásku, uvolni se, neboj se a nech vše plynout. Život není boj, život je Láska, až tohle všichni pochopíte, tak to bude jiná, Ha Ha cituji PtaahaAštarem.

 

                                                           Toto sdělovala Pleja a taky Otec Stvořitel skrze Autera.

 

Toto sdělení není činěno přímým kontaktem, ale seskupením „Juliiných myšlenek a nápadů, hádej odkud asi přišly ? Ale šetří to nervy. Tato komunikace je možná pouze se s lidmi, kteří nepochybují o sobě  a věří své intuici a srdci. (Viz. předchozí sdělení.)

                                                                                                        S láskou Pleja.“

Miluju vás.

„Já taky – Aštar

                                                                                  a my taky … ostatní.“

 

 

 

590.  Sdělení.                                  (Přijala Julie T.)        28.3. 1999.       22:10 – 22:15 hodin.       

                                                                                                                         Místo: Praha.

 

„Ano, začínáš to opravdu (trošku) chápat s těmi realitami. Tady Orton, miluji tě.

 

Pátá čakra je nevyjádření, odpusť si to a zítra zavolej Ivovi, ale není to ještě nutné, hlavní je nic si nevyčítat a odpustit si.

 

Vše konej s láskou a bude vše dobré…

 

Ono už je, mám z tebe radost, děkujem ti za tvé veselí, to máš také pro lidi Láska je Radost, Nadšení je Rychlost. ( tak se Láska pozná a vývoj v lásce je velmi radostný, je na každém co si vybere). A ty můžeš lidem říci, že mají volbu. Proto jim to sděluj, nemusíš slovy, stačí být v  lásce, tak, jako jsi držela tu paní v Rokycanech, sdělila jsi jí mnohem víc, než bys byla schopná říci, takto můžeš pomoci všem, hlavně Ludmilce, ale i Ivanovi, Vláďovi, Evičce i Pavlovi, ale hlavně Adamovi, mluv a miluj, miluj a mluv. Prostě sviť (ať ti šije niť ).

                       

Miluji tě víc než si uvědomuješ

                                                  Aštárek – kocourek

                                                                       a my taky a my taky.“

 

Miluji vás a moc vám děkuji miláčci a kocourku, hladím tě a líbám

                                          Julie.

 

 

591.  Sdělení pro všechny lidičky na planetě Zemi (a nejen na ní).

                                                        (Přijala Julie T.)          4.3.1999.        15:00-15:18 hodin.       

                                                                                                                         Místo: Praha.

 

 

„Láska  jsi ty, láska jsem Já, láska jsme všichni. Toto poselství máš pro lidstvo. Napíšu ti báseň, ta je pro lidi.

 

 

Tady jsem já Auter, zdravím tě a nejen já, ale i všichni ostatní. Já ti dnes budu dělat prostředníka mezi Otcem - Stvořitelem naším a tebou. Milujeme tě a jsme ti plnou podporou.

 

Běž a sviť.“

 

Otče můj, pomoz mi prosím tě vzpomenout si na úkol, který jsem přijala. Odpouštím si vše, co jsem vykonala v tomto a v minulých  životech proti tomuto úkolu. Odpouštím i všem lidem a okolnostem, kteří mi v tom byli nápomocni.

 

 

Otče můj, pomoz mi prosím tě vzpomenout na to co jsem , kdo jsem, na svou pravou podstatu.

           

„Láska jsi ty, láska jsem já, láska jsme my. Prociťuj mne uvnitř seber a budeš Láskou. Žij lásku, dýchej lásku, mluv lásku, choď lásku, spi lásku… To vše se ti podaří, když mě budeš pociťovat ve svém středu, když mne budeš pociťovat ve všech ostatních lidičkách kolem tebe. Holčičko moje krásná, miluji tě i všichni ostatní tě milují, protože jsi to ty a ty jsi Láska …“

 

 

 

592. Sdělení.                                       (Přijal: Pavel J.)                                              5.3.1999.    

                                                                                                                    Místo: Kroměříž.

 

„Vyjádřete vzájemně svou lásku, přihlaste se k sobě navzájem na veřejnosti i v soukromí. Pravidla hry máte hluboko v sobě a hledáte k nim cestu. Vše je dobré, čím procházíte, je to vaše zlato. Zkušenosti, pocity, přijímání jeden druhého nejen spolu, ale i mezi ostatními. Vede vás záměr Stvořitele našeho milovaného, který je naším společným Otcem, a se kterým jedno jsme. Vaše rozhodnutí jsou správné, ať se rozhodnete jakkoliv. Ano,  informace nesete ve svých tělech a všemi svými těly je také předáváte. Opravdu se máte stýkat s mnoha lidmi a objímáním a laskáním, hlazením a líbáním sdílet s nimi svou nejvyšší pravdu – Lásku. Vy víte, že láska má mnoho podob. Je na vás, jakou si zvolíte …                            

                                                                     Váš Otec Stvořitel, byl tu Ptaah, Orton a Aštar.

 

 

Láska je světlo,

světlo v našich srdcích,

to světlo které hřeje,

to světlo co přináší smích.

 

Je nádherné ho cítit v sobě,

v sobě a všude kolem sebe,

každý by měl takto svítit,

tak jako Slunce z nebe.

 

Láska je něžný kvítek, milé pohlazení,

prociťme ji, nic krásnějšího není.

 

Lásko ! Staň se naším životem.

 

                                               Váš milující Otec Stvořitel.“

 

 

593. Meditace na pomoc naší Zemičce.          (Přijala Julie T.)                                     13.4.1999.       

                                                                                                                         Místo: Praha.

 

Jak dlouho bude trvat, než se Zemička přerodí do vyšší dimenze?

 

„To záleží jenom na vás, tedy i na tobě. Vy si tuto realitu můžete tvořit už teď, představujte si Zemi s nádhernou přírodou a láskyplnými obyvateli, vizualizujte si to a děkujte Otci - Stvořiteli našemu za tuto skutečnost. Také pravidelné meditace pomohou, čím vás bude více, tím větší to bude síla. Také války na vaší planetě jejímu obrodu zrovna moc nenapomáhají, udělejte s tím něco. Myslete jinak a přihlaste se k tomu na veřejnosti, svým příkladem ukazujte ostatním, že nemusí mít z války strach, tím že ničemu nepomohou, spíše naopak, ale že svým láskyplným vyzařováním mohou vše změnit během jednoho okamžiku.“

 

 

Lidičky  moji milovaní prosím  vás najděte si chviličku každé úterý a čtvrtek ve 21 hodin na meditaci pro naší planetu Zemičku, posílejte jí lásku a všem tvorečkům žijícím na ní, zejména pak do Kosova, tam je to teď velmi potřeba, odstraňte strachy ze svých srdíček a staňte se tak zářivým příkladem pro vaše okolí. Čím více nás bude takto pravidelně meditovat, tím větší to bude nádhera, a pokud v tuto dobu třeba právě někam spěcháte tak stačí i pouhá myšlenka, vždyť myšlenka je tvůrčí

                                                                                                                      S Láskou vaše

Julie

 

 

MEDITACE NA POMOC NAŠÍ ZEMIČCE

 

každé úterý a čtvrtek ve 21 hodin

 

 

 

 

 

594. Sdělení.                                      (Přijala Helena K.)                                             11.3.1999.       

                                                                                                                Místo: Bednáreček.

 

„Helenko, jsme rádi, že chceš něco udělat pro ostatní lidi na Zemi. Žádný z nás není tak vyspělý, aby všemu okolo sebe rozuměl, proto chceme lidem trochu poradit, aby se naučili okolo sebe orientovat a nedělali zbytečné chyby. Jen málokdo ví, že Bůh je jen jeden, a že tvoří vše okolo nás, a že je ukrytý i v nás. Žádný zázrak to není, je to jedno dá se říct pravidlo, které naplňuje prostor a vše v něm dává směru a řádu. Žádný si tedy nedovedeme představit, že bychom měli odstoupit a dívat se na všechno jako někdo cizí. Být Bohem je jako být chlebem, a proto je to nutnost. Třeba by Bůh nechtěl tvořit, ale má tolik přístupů ke všem informacím, které jsou již dané, že pro něho není vůbec těžké tvořit nové děje a stanovovat nové cíle. Lidé si musí uvědomit, že jsou jen součástí soukolí a ne samostatná jednotka. Proto je o ně ze strany všech v okolí takový zájem. Ve Vesmíru platí pravidlo, že já i my jsme ty. A tímto pravidlem se musí všichni povinně řídit a ne jen si hrát na otroky a otrokáře. Vše, co lidé prožívají, je potřebné. Je to k jejich užitku, aby uměli vyjít v budoucnu sami se sebou, i když je pravda, že nikdo není na nic sám. Jen Bůh smí vědět a znát a každému, kdo se mu sám od sebe odevzdá, tomu rád napoví a i ho povede k věcem příštím.

 

Lidstvo si myslí, že ho nečeká nic dobrého, ale opak je pravdou. Jen ten, kdo chce psát verše, je píše. Tak je to se všemi. Když chceš, tak máš. Naprosto přesně víme podle zkušenosti z našeho vývoje, jak dopadnou ti okolo, kteří jsou zahleděni sami do sebe. Život je nevyzpytatelný a je dobře, když si to takoví lidé uvědomují.

 

Naopak ti, kteří věří v řád a v pořádek věcí, ti se nemusí obávat věcí příštích. Jen ten, kdo dokáže ukáznit sebe, smí ukázňovat druhé a je vpuštěn do velké vesmírné university, kde se učí, jak být prospěšný. Tato universita školí vůdce a je jich u nás všude opravdu třeba. Nevyvíjí se jen jedna planeta, ale celý řád je postaven na vývoji všeho. Proto je dobře, když se všichni starají o všechny a tak to všude u nás platí.

 

S láskou Stein, vůdce celého prostoru okolo Země i jiných planet.“

 

 

595. Postavení člověka ve Vesmíru.              (Přijala Helena K.)                                   13.3.1999.       

                                                                                                                Místo: Bednáreček.

 

Dnes bude pro všechny velmi příjemný den. Každý tvor se těší na příchod nového období v tomto roce. Dnes jako jindy je důležité, aby si každý uvědomoval sám sebe jako součást Božího celku a věnoval se svojí práci, jako kdyby pracoval sám Bůh pro sebe. Dnešní sdělení je určeno pro všechny, kdo jej pochopí a uvedou ve vážnost. Nejsou věci jen vážné, ale i veselé. Například to, jak se někteří snaží zprůhlednit sami sebe před ostatnímu, a přitom před Bohem se neschová nic. Každým dnem dochází k pomoci každému jeho vlastními silami a Bůh velmi rád žehná každé snaze po odpočinku, protože ve Vesmíru na žádné planetě není tak zaměstnaný tvor jako na Zemi. Na vývoji Země je jasně patrno, jak obtížné řády se ve Vesmíru vyskytují. Neustálá touha některých jedinců po moci je nazývána touhou mocenskou. Ta je velmi nakažlivá a šíří velmi hrubé vibrace do Vesmíru. To je pak velmi úmorné pro ostatní urovnávat myšlenky takových tvorů. Já sám jsem velmi mírný a mám za to, že smírnou cestou lze vyřešit jakýkoliv problém. Dnes je třeba uvědomit si velikost Díla a snažit se jej pochopit. Každý, kdo si myslí, že odpovídá jen sám za sebe, se hluboce mýlí. Pokud by si chtěl obrazně kdokoliv přiblížit svůj obraz ve Vesmíru, lze to přirovnat ke kapičce v moři. Tak malý a přitom tak důležitý je každý tvor a nejen on. Lidé ještě nepochopili, jak důležití jsou v celku. Kdyby táhli za jeden provaz a nehádali se mezi sebou, to by bylo míru a lásky všude. Jen tak málo stačí pochopit, že lze vše urovnat smírem. A nemusely by být soudy, policie a instituce, kterým říkáte výchovná zařízení. Jsem velmi rád, že lidé uvědomělí si vlastní důležitost umí pochopit a odpustit těm druhým, protože navzájem tvoří velmi důležitou skupinu všeho, co existuje a nemusí se bát, že zaniknou. Jen někteří mají odpočinek ve Vesmíru větší a jiní zase menší. Mírou odpočinku lze hodnotit výši úrovně vývinu civilizace. Dívám se na civilizaci, jako na jednotku hmoty ve Vesmíru. Dnes je velmi obtížné stanovit, jak dlouho se ještě budou lidé mořit navzájem se sebou, než pochopí, jak důležité je, aby se měli rádi. Vždyť jenom láska mezi námi všemi může znamenat naději pro ostatní, kteří se přístupu k pravdě a citu teprve učí. Cit je jednotkou lásky, která sama určuje, do jaké míry bude zasahovat do nitra člověka. Člověk jako takový, může hodně ovlivnit svůj citový vývoj. Lze říci, že dobré či špatné lze rozeznat několika způsoby. Především je třeba, aby každý měl lásku jako na dlani, pak se může vše vyvíjet a směřovat k lepším zítřkům. Jen touha sama nestačí, je třeba se postupně vzdělávat, aby bylo z čeho čerpat vědomosti potřebné pro další vývoj. Jen málokdo umí tlumočit své pocity. Většinou lidé ani nepocítí hloubku citů a tlumočí navenek jen část nebo kousek, který neodpovídá pravdě, i když je třeba také důležitý. Jen málokdo, a opravdu schopně, umí využít toho, co cítí. Podle této schopnosti lze hodnotit kvalitu bytosti. Každý má jiný stupeň kvality. Nikdo jednotlivou bytost nenutí, aby nahonem zvyšovala své kvality. Ve Vesmíru platí, že na všechno je dost času. Nikdo nemá nikomu za zlé, když se vývojově zastaví nebo naopak má touhu vyvíjet se rychleji. Přirovnal bych to k zahrádce, na které si každý pěstuje, co chce a jak chce. Jen málokdo však ví, že bez Boha by na zahrádce nerostlo nic a třeba by nebylo ani co pít, jíst, čím se zabývat. Tento článek lze pojmout jako standartní cvičení pro lid, který ještě není zběhlý ve víře. Materialistické pojetí světa lze charakterizovat jako osobitý vývojový stupeň jednotlivce. Proto lze považovat každý pohled na svět za směrodatný pro každého, kdo se jím postupně probírá. Hloubkou citu a svého cítění každý určuje sám sobě, jak se v budoucnu bude vyvíjet. Proto nelze nikomu zabránit, aby nemiloval svůj názor, své přesvědčení, ale úkolem každé vyspělejší bytosti je předkládat takovým bytostem své náhledy, aby si každý mohl svůj názor v případě potřeby obměnit, doplnit nebo přímo přijmout za vlastní.

 

Vesmírní lidé tvoří nyní skupinu bytostí, která pomáhá slabším vyvinout se v silnější. Není důležité, jak to dělají, ale že to dělají.

 

                                          Prvotní Stvořitel, všem tlumočil Auter.“

 

 

596. O chamtivosti a snaze kořistit.               (Přijala Helena K.)                                  15.3.1999.       

                                                                                                                Místo: Bednáreček.

 

„Dnes se budeme převážně věnovat problematice chamtivosti a snahy kořistit.

 

Každý má právo mít cokoliv. Bůh sám plní své očekávání a dává každému, co jeho jest. Kdyby se Bůh nechtěl vyvíjet, to by potom bylo jiné. Každý by opravdu měl to, po čem touží. Ale on se rád vyvíjí a poznává sám sebe, a z toho důvodu se reprezentuje všemi ději, které současně probíhají. Výsledkem je neustále vyvíjená osobnost, která dokáže pojmout mnoho osobností i okolo sebe a pomoci jim ve vývoji. Každý vývoj je důležitý a má za úkol přinášet osvětu ostatním. Je důležité vědět, co to všechno znamená. Ale nikoliv pro jednotlivce, ale pro celek. Mír, bratrství, lásku, cit, pohodu a slast si umí vybrat každý, ale aby si tyto skutečnosti uvědomil, je třeba poznat i jejich opačné póly, tzv. obavy, strach, krutost, násilí a nesvobodu. Tyto pocity jsou každému dány podle jejich vývojového stupně. Každý, kdo si určitý pocit osvojí (přivlastní), splní podmínku – další krok ve vývoji, a může se posunout kupředu a začít další stupeň. Pokud by se někdo vzpíral proti tomuto řádu, má se za to, že bude ve vývoji pozastaven, dokud nepochopí, že se musí vyrovnat s novou skutečností. Vesmír není nesmiřitelný a umí odpustit chyby. Ale když se chyba neustále opakuje, dojde k razantnějšímu opatření a pak se ten určitý tvor napraven určitým násilným způsobem. Pokud se někoho bojí, je osmělen, aby neměl strach, ale nesmí si z toho udělat svůj zvyk. To pak může být i potrestán. Pokud budou lidé chtít něco víc, musí uvolnit svou představivost z pout, v kterých ji drží. Napřed je plán, myšlení o uskutečňování plánu, a pak se teprve může něco dít. A děje se. Jak už bylo podotknuto, každý může svůj vývoj urychlit. Pokud si ujasní, čeho chce dosáhnout. I když se to zdá nepochopitelné, každý má svůj cíl již dán. S tím se reinkarnuje a jeho duše jej něžně ale pevně vede k uskutečnění tohoto cíle. Takže pokud nastane stav prázdna, není to na závadu stavu mysli, ani žití té bytosti, která tento stav pociťuje. Je to pouze přestávka – odpočinek, ale pak následuje mohutnější postup a více práce pro všechny zúčastněné.

 

Myšlenka jako řídící symbol může zpříjemnit žití nejen té bytosti, která ji vytvořila. Každý si svým myšlením určí, čím v budoucnu bude.

 

Není možné si nějaké bytí dopředu naprogramovat. Každý má svůj úkol i cíl a nemusí se bát, že se mu vyhne. Jen málokomu se ale podaří, aby byl i něčím víc, než si usmyslil, než se vtělil.

 

„Každému co jeho jest“, soudí Bůh a podle toho se i řídí. Takže nikdo nemusí mít pocit, že přijde zkrátka.

 

Dnes není důvod k podpisu, sdělení jsou úplně od všech a od všeho, co jest. Platí pro všechny.“

 

 

 

597. Sdělení.                                     (Přijala Helena K.)                                          18.3.1999.       

                                                                                                                Místo: Bednáreček.

 

„Máme tě rádi a myslíme na tebe. Je nám s tebou moc fajn a nemusíš mít strach, že tě budeme kárat za něco, co děláš se svým pevným přesvědčením. Každý se vyvíjí jinak a přitom všichni stejně. Dejme tomu, že nesplníš nějaký úkol, který ti byl stanoven, ale to se nic neděje, protože ten úkol nikam neuteče, jen se jeho uskutečnění posune do další vhodné příležitosti. Takže nemusí mít nikdo obavu, že o nějaký třeba i nedůležitý bod svého vývoje přijde. Zatím se se vším vyrovnáváš opravdu statečně a jsme rádi, že máš už chuť trochu žít, to je ve Vesmíru nejdůležitější. Bez chuti, to brzy poznáš sama, není nic. Když si dáš nějaký konkrétní cíl do budoucna, tak uvidíš, jak k němu budou tvé kroky směrovat. Nikomu se nesplní přesně to, oč žádal, ale ta cesta k určitému cíli za to přesto stojí. Takže nemusíš mít strach, nic vážného se vlastně neděje. Dalo by se říci, že vše je jen jako sen, a každý sen přece jednou skončí. Nikdo se nemusí bát nepředstavitelných muk, žádná taková nejsou. Nikdo je nevynalezl a i kdyby, jsou vyšší mocí zapuzena. Myšlenky na ně jsou pročištěny dobrem, aby neškodily a bylo všem dobře. Opravdu dobrá a povznesená mysl je poklad, který by si měl každý ohlídat a ovládat ho.

 

Vím, že je těžké pochopit, kolik se toho má vlastně prožít, ale pro každého je připraveno to jeho, takže se neboj.

 

Pokud by jsi chtěla přece jen rozšiřovat některá sdělení, byla by to sdělení důležitá, ale všeobecného charakteru. Trochu se rmoutíme, že bytost jako jsi ty, si nehledí své ceny a neváží si sama sebe. Vždyť ty jsi taky poklad a nejen tříska v dlani. Každý má své určení, za tím se narodil a my o tvém víme, jen že nechceš, a že se pořád bojíš. Vždyť je krásné milovat a ne se pořád jen bát. Noc ti neuteče, uvidíš.

                                        Auter, tvůj přítel.“

 

 

„Je krásné žít, i když člověk mlčky trpí a bojí se. Všechno zlé jednou pomine, jako nebezpečný úsek na cestě a všímá si jen krásy okolo sebe a nejen toho, co je doopravdy. Protože to, co je doopravdy a i tak vypadá, ve skutečnosti není, protože to pomine. Takové je učení boží a platí pro všechny, takže se neboj, nikdo ti přece nechce ublížit.                  Ahoj Helenko.

 

Tvůj Orton, který tě nosí v srdíčku, jako vzácný klenot, věř mi, prosím.“

 

Drahá Semjase, dej mi o sobě zprávičku, co děláš a jak se máš ?

 

„Ahoj Helenko, je mi moc smutno, rmoutí mě, že ti nejde uvěřit tomu, co ti bylo dáno, a že se zdráháš pomoci okolí. Vždyť je to tak krásné pomáhat, věř mi, mě to naplňuje a jsem ráda, že mi bylo umožněno pracovat. Rmoutí mě, že si myslíš, že není nikdo, kdo by tě měl rád, ale věř mi, že jich je spousta a jednou nebudeš věřit, že si se taky takhle trápila.

 

Já sama teď dělám průzkum letů na Zem a nabíráme vzorky. Je mi fajn, ale trošku jsem smutná. Lidé pustoší Zem, ani jí nepoděkují, a ona je pak utrápená a cítí se nepochopená jako ty. Ale i ona ví, že obroda se již blíží, a že bude všemu zlému konec.

 

Už vím, co jsi mi chtěla tím svým koukáním na oblaka říct. Já tě ráda vídám a mám radost, že mám na Zemi kamarádku. Neboj se, že se neuhlídáme, Bůh tomu chce a smím se s tebou přátelit, z čehož mám ohromnou radost. Jsem ráda, že smím říkat věci, na které jsem dříve mohla jen myslet. Je důležité pochopit, že každý může přiložit ruku ke společnému dílu, a to děláme obě, každá podle svých možností. Paní S. je velmi chytrá a bystrá žena, ale neumí ovládat ještě svoje pudy. Proto se bojí zasahovat do vyšších sfér, ale ty ji postupně osmělíš a ona pak bude taky zářit jako Sluníčko. Jsem ráda, že si umíme být blízké.

 

Loučím se a s láskou na tebe vzpomínám,    tvá Semjase.“

 

 

 

598. Sdělení.                                     (Přijala Helena K.)                                            3.4.1999.       

                                                                                                                Místo: Bednáreček.

 

Věřím všem a všemu, co nosí lásku v srdci. Proto se tak málo mýlíme a máme pro všechnu krásu a cit plné pochopení. Jen málo lidí umí být v tomto světě skutečně šťastno, ale je nám líp, když se šťastně cítí více bytostí naráz. Je s podivem a smutné, že se nikdo nad původem svého trápení nezamýšlí a nevědomky si tak přivádí další trápení do svého žití. Jen pár jedinců umí využít svého utrpení k prospěchu okolí. Jen pár jedinců umí využít svého utrpení k prospěchu okolí. Jsme rádi, že nikoho nic zlého (zásadnějšího charakteru – pozn. zpracovatele) nepodniká, a že Země nyní stabilizovala a obnovuje se postupně podle svých možností. Je smutné, že tak málo bytostí naplňuje svou duši myšlenkou na poděkování Zemi a všemu, co nám a vám poskytuje. Také je s podivem, co všechno by lidé chtěli dostat až pod nos, bez práce na sobě samých. Každý má přesně to, co si zaslouží a každý neúspěch má přičítat jen sám sobě. Lidé chodí někdy jak slepí a hluší a není snadné je ovlivnit a nabourat jejich utkvělé zastaralé představy něčím novým, správným a fungujícím.“

  

Každý má právo se ptát a nalézt ve svém nitru odpověď. Každý je ale také zodpovědný sám za sebe, své skutky, myšlenky, činy i ukázky svého chování ve vzdálených situacích. Já sám mám například radost, že si někteří lidé dali už říct a alespoň se snad zamýšlejí, aby mohli udělat pokrok. Každému je pomoženo, aby mohl unést to, co si doslova navařil v minulosti a nyní si odpykává své skutky. Milost Boží je nekonečná a nikdo se nemusí bát, že nad ním bude zlomena hůl. Jen Bůh umí rozhodnout o každém z nás, kam jej pošle, co je pro jeho vývoj potřebné a co by měl právě absolvovat. Když je vše v pořádku, pak i Bůh slaví prázdniny a rád se na sebe podívá z té veselejší strany. Jen málokdo si umí uvědomit, kolik práce a pochopení se schovává v každém skutku a jak je důležité všechno umět znát. Každá nová zkušenost se vrývá do paměti (duševní) a odtud je vytahována jako ze šuplíku v případě potřeby. Proto je důležité, aby každý pracoval sám na sobě a chtěl pomáhat i druhým, aby byla ve Vesmíru rezerva dobra, odkud se v případě potřeby dá čerpat pro všechny potřebné. Já sám žádnou rezervu nepotřebuji, má dost potenciálu dobra pro všechny, ale jsou bytosti, které se na mě myšlenkou neumí napojit a pro ty je určena rezerva ve Vesmíru, z které se potom čerpá pro všechny nevěřící Tomáše. Dobrých lidí je mnohem víc než těch s jinými úmysly. Proto jsou všechny Boží řády v platnosti a svým srdcem mohu slíbit, že to tak bude i nadále.

 

Zloba, která existuje, je jen jako kaz na kráse a lze jej bez problémů vygumovat či vymazat. Proto se nikde a nikdy nebojím, že něco není v pořádku, protože skutečně všechno jde spravit a mé dílo dopadne podle mých představ a ne podle představ někoho jiného.

 

Ve Vesmíru je mnoho bytostí, které svým žitím naplňují náš osud. Proto žijeme pořád společně a nikdo se nemusí bát, že na něco zůstane někdy úplně sám. Taková situace nikdy nemůže nastat, protože jeden podpírá druhého a jsou spolu v určité návaznosti. Já sám mám podporu ve všech, kteří mi věří a dávají  mi svou důvěru najevo. Nemusí být nějak nápadní, většinou jsou to první lidé a ne žádní velikáni. Pro ně je třeba určena kniha „Rozhovory“ a pokyny ode mě, které jim píšu, když požádají. Proto by se nikdo neměl bát obracet se do svého nitra a hledat v něm odpověď na své otázky. Já sám mám takové hledání moc rád a rád všem tázajícím odpovím, každému podle jeho potřeby.

 

První část psali přátelé z Vesmíru, Ptaah a druhou váš milující Bůh.“

 

 

 

599. Sdělení Stvořitele prvotního.           (Přijala Helena K.)                                     11.4.1999.       

                                                                                                                Místo: Bednáreček.

 

Poprosila jsem o nejdůležitější sdělení pro všechny tvory ve Vesmíru.

 

„Hodně lásky a štěstí posílám všem, kteří věří v dobro, krásu, zdraví a radost. Láska, která absorbuje úplně všechno je nyní univerzálním slovem, které lze použít od Boha na vše. Tedy i na zlobu a marnivost. Krása, která je také protknutá ve všem, může pro mnohé znamenat smysl žití, ale je to zase jen kousek lásky. Proto Bůh doporučuje všem, aby uznávali lásku jako vůdčí a tvůrčí jednotku, protože všude kolem nás není nic dokonalejšího. Nikdo si nedovede vysvětlit, proč by měl žít, a přesto žije. Je to dáno základním vesmírným řádem, který určuje, jak kdo bude žít. Pokud někdo směr svého žití poruší, je v několika dalších zrozeních přiveden zpět na správnou cestu, ze které se pak většinou už neodchýlí a je pak vyvíjen podle plánu. Jen málokdo umí při svém vývoji ještě stupňovat vesmírné učení k dokonalosti. V praxi to znamená, že neúnavně sleduje vývoj okolo sebe a snaží se být k užitku. Já sám zvládám sledování vývoje, ale zatím se nezapojuji, protože nevím, jak bych jako vůdčí osobnost dokázal unést zodpovědnost za sebe samého, a proto dávám svou práci ve prospěch všech ostatních a polehounku se vyvíjím spolu s nimi, a pak už se nebojím vše organizovat a vést. Až jednou poznám, k čemu byl celkový vývoj dobrý, pak z toho vyvodím důsledky a najdu způsob, jak pokračovat v Díle, které jsem nadlouho započal. Pokud bude někdo chtít mi poradit, velmi rád radu přijmu a dokonce takového tvora i odměním přesně podle jeho zásluh. Já sám mám jenom obavu, že Vesmír zpohodlní a nebude se chtít transformovat a vyvíjet takovým tempem, jakým by bylo potřeba pro všechny. Proto apeluji na všechny, aby nezpohodlněli a chtěli pokračovat ve velkém vývoji k lepšímu a krásnějšímu zítřku a já sám v nich je k tomu všemu povedu s radostí a s láskou, protože se budu vyvíjet já sám a oni budou jen mou důležitou součástí.

                                            

                          S pozdravem všem lásku posílá váš Prvotní Stvořitel, Otec všeho.“

 

 

 

600. Sdělení Stvořitele prvotního.           (Přijala Helena K.)                                     13.4.1999.       

                                                                                                                Místo: Bednáreček.

 

„Jsem rád, že postupně dochází ke komunikaci lidí pozemských s lidmi vesmírnými. Pokud má někdo pochybnosti, může se obrátit do svého nitra, a to mu rádo samo odpoví. Nikdo se nic nenaučí hned. Chvíli všechno trvá a jen málokdy se zdaří to, co je pro určitý úsek v plánu. Je mnoho faktorů, které vývoj brzdí nebo matou. Je to tak zařízené proto, aby byl vývoj kvalitnější a prožitek lepší. Pokud má někdo pocit, že v životě neuspěl, je to jen proto, aby si v budoucnu svůj úspěch dvojnásob vychutnal a těšilo ho všechno okolo sebe. Já jsem moc rád, že je mezi námi tolik mírumilovných bytostí, a že se chce stále učit a směrovat k lepšímu. Věřte mi, že mě nesmírně těší, že láska jenom kvete, a že si ji každý považuje a cení jako toho nejvzácnějšího a nejkrásnějšího. Je s podivem, jak mnoho bytostí chce rozumět světu a podílet se na jeho uspořádání. Kdyby si každý představoval sám sebe jako tvůrce dějin a chtěl vytvořit podmínky pro sebe i pro ostatní, tak by se jinak žilo. Nikdo by pro sebe přece nevytvořil zlé prostředí. Myšlenky by se spojily a stal by se doslova zázrak. Ale to se uvidí až později podle toho, kolik lidí tohle pochopí. Pokud bude lidstvo dále obrozovat sebe a Zemi, ustoupí do Nového věku snáze, než jak je tomu v původním plánu. Jemné vibrace se šíří rychleji než ty hrubé a zaplavují strach láskou a ten potom zaniká a už neškodí. Proto je důležité, aby všichni mysleli pozitivně, a aby každého bavil svět. Jen toho toto dokáže odvrátit strach ještě hrozící katastrofu a napomoci přírodě k jejímu ozdravení a obšťastnění. Jsem rád, že je mezi vámi spousta tvorů, kteří chápou význam díla a svým štěstím naplňují prostor okolo sebe. Kdyby každý takto žil, tak by nebyly války ani hlad a bylo by krásně všude na světě. Proto znovu apeluji na lidi „mějte se rádi a važte si jeden druhého, je to vzácnost, že tu vůbec jste, že jste byli sem vybráni a neničte Zemi svou pýchou a hněvem“. Doufám, že se text dostane do povolaných rukou a nezpůsobí nikomu nic zlého.

 

                                                                     S láskou všem živým Bůh.“

 

    DALŠÍ  ČÁST  SDĚLENÍ  601 - 692  KNIHY  "ROZHOVORY II."   ZDE ...