ROZHOVOR IVO A. BENDY V RVTV ROŽŇAVA 10.1.2002

1680. Rozhovor Ivo A. Bendy v RVTV ROŽŇAVA (337). (V přenosu Ivo A. Benda) 10.1.2002.

Místo: Rožňava.

www.vesmirni-lide.cz

Milí diváci, ja vás vítam doma pri televíznych obrazovkách pri sledovaní nášho pravidelného štvrtkového programu Kaleidoskop, ktorý je dnes v priamom prenose a témou sú mimozemské civilizácie. Ešte podotknem, že môžete vaše otázky telefonovať na naše telefónne číslo 7773208.

Takže, aby sme nezdržiavali rovno poďme k veci.

Tvrdíte, že ste v neustálom kontakte s takzvanými Vesmírnymi ľuďmi, s mimozemšťanmi ako mi ich tak pekne nazývame.

Aké je Vaše poslanie kvôli čomu ste s nimi v kontakte.

(1)

„Ano, tedy Vesmírní lidé jsou lidé jako my, pozemšťané, pouze vyšších duchovních stupňů a vývoje a žijí na jiných planetách a na vesmírných lodích.

Čili vypadají vlastně jako my, lidé, ale jsou přece jen v jiných životních podmínkách a vlastně pomáhají těm pozemšťanům v tom duchovním a v jejich životní cestě.

Žijí také na lodích, takových velkých mateřských lodích. Toto je například Cáre (Skare) (ukazuji obrázky A3 – pozn. zpracovatele), které mají rozměry několika kilometrů a ty lodě vlastně jsou takovým jejich druhým domovem kromě jejich mateřských planet.

Co se týče mého poslání, je informovat pozemšťany o této skutečnosti, že jsou Vesmírní lidé, že jsou krásní lidé, pozitivní a láskyplní lidé, že se jich pozemští lidé nemusí bát, a že vlastně jsou tu ku pomoci pozemšťanům, a to těm, kteří si tu pomoc vyberou.

To znamená, oni s nikým nemanipulují, nikoho neovládají, do nikoho se nevměšují.

A existujú len dobrý mimozemšťania ? Alebo dokonca sú aj takí, ktorí by boli zlí, lebo hovoríte, že sú v podstate takí, ako ľudia a ľudia sú aj dobrý aj zlý. Je to aj u nich presne tak, že by sú medzi nimi aj taký, ktorí by boli zlý ?

(2)

Je to tak, že i ve Vesmíru na těch planetách jsou různé společnosti, čili jsou tam celé společnosti pozitivní a láskyplné, ale jsou tam i společnosti negativní.

My se tedy spojujeme s Vesmírnými lidmi pozitivními a láskyplnými a s těmi negativními entitami se nespojujeme, protože prostě se s nimi nemůžeme kamarádit.

Čiže len s tými dobrými sa treba spojovať. Na základe čoho si vyberajú títo pozitívny Vaši Vesmírni priatelia s kým prídu do kontaktu, čiže aké podmienky musí niekto splniť na to aby s ním prišiel do kontaktu dajme tomu ten dobrý vesmírny človek, alebo vesmírny priateľ , alebo s kým dokonca alebo akým spôsobom môže prísť do kontaktu ten nesprávny ten zlý, alebo čo mu môžu spraviť taký zlý ?

(3)

Čili, Vesmírní lidé si nikoho nevybírají, oni prostě všechny lidi mají rádi a pozorují všechny.

Dále, aby se člověk mohl spojit s nimi tou myšlenkou, v duchu nejdříve, tak je potřebné splnit podmínky spojení, to je především mít pozitivní a láskyplné myšlenky.

To znamená, že člověk ne, že žije úplně bez chyby, ale že se snaží ten život svůj vést pozitivněji a láskyplněji, než je průměr společnosti, a dále tedy, že vlastně neubližuje jiným lidem, že jim pomáhá, pokud může v rámci svých možností, a dále tedy jí minimálně maso anebo vůbec, protože to jsou velmi špatné energie, a dále doma v bytě nečte a nemá negativní knihy a nesleduje negativní filmy, to jsou takové, kde je násilí mezi lidmi a hlavně zabíjení lidí, zabíjení a mučení lidí.

To znamená, že už niektoré bežné seriály by sme vôbec nemali sledovať ?

(4)

Pokud se chce ten člověk spojovat s Vesmírnými lidmi, tak vlastně by neměl, anebo ty seriály, kde jsou vraždy atd., potoky krve, sledovat.

Potom jsou ale i knihy únosové negativními mimozemšťany, protože to jsou také velmi špatné propojující energie.

Každá kniha je propojující kanál, i obrázek – cokoliv, který propojuje vás vlastně na ten děj, na tu skutečnost reálnou.

Čili ta energie od té skutečné reálné věci, anebo bytosti, potom teče přes tu knihu, anebo přes ten obrázek na vás, když to čteme, anebo teče do místnosti, když ta kniha je v místnosti.

Aké nebezpečenstvo tým vzniká, že cez ten kanál, cez tú knihu nám niečo tečie do obývačky.

(5)

Pokud ten člověk má mnoho negativních filmů doma, sleduje i videokazety, tam leží i knihy negativní, tak potom mu hrozí riziko, že vlastně se na něj napojují a zaměřují ti negativní mimožemšťané, převážně s černýma očima, ale i jiní, a mohou ho samozřejmě unést.

Unést třeba dočasně a vrátit, anebo i trvale, ale to si on zvolil sám svým každodenním svobodným, ze své svobodné vůle, životem.

Čili není to, že by za to nemohl.

Na základe akých morálnych hodnôt sa žije práve v tých civilizáciách, kde žijú tí Vaši Vesmírny priatelia čiže tí dobrí mimozemšťania.

(6)

Ano, chtěl bych říci, že ten Boží pořádek, který oni dodržují, je velmi přísný, protože oni ví, že to jsou ZÁKONY ENERGIÍ.

Čili, to není nějaký soud, kde posuzují lidé jako u nás tak nebo onak, ale jsou to prostě čistě zákony energií a oni ty zákony znají velmi dobře.

Takže, když to poznají velmi dobře, tak se podle toho i dobře řídí a velmi disciplinovaně, takže především mezi sebou žijí v lásce a harmonii, nehádají se mezi sebou, i když mají mezi sebou rozdílné názory, pomáhají si, neshromažďují žádné majetky jako my, oni mají všechno propůjčené od společnosti, peníze nemají, dále tedy nebojují mezi sebou ty společnosti a národy, a oni například v naší Galaxii tvoří Kosmickou konfederaci planet, která pozůstává z 5 000 000 civilizací společností Sil světla, jak my říkáme, která má poradní orgán Vysokou radu v Petale, kde jsou zástupci všech 5 milionů společností, a řeší své problémy, protože samozřejmě také mají nějaké problémy, ale třeba jiného charakteru než my zde, a ty problémy, jak říkám, řeší bez válek a domluvou, konzultací, mimo jiného i se Stvořitelem Prvotním, protože se Jím nechávají vést, no a v duchu těch Božích zákonů.

Problémy mohou být třeba: Planeta je přelidněná a je potřeba zalidnit třeba jinou planetu, anebo například může tam být nějaká kolize, nějaký asteroid výjimečně, není to běžné, tak také záchranná mise atd., anebo nějaké menší záležitosti, jak kde umístnit továrnu, zda tam pod povrch planety, anebo raději na měsíc.

Oni raději umísťují továrny, výrobní komplexy na měsíce svých planet, ne na samotné planetě, anebo když na planetě, tak v podzemí, pod neobývanými oblastmi.

Z akého dôvodu ?

(7)

Z důvodu znečišťování životního prostředí.

Čiže aj oni znečisťujú životné prostredie ?

(8)

Je tam určitá malilinká míra znečistění, mnohem menší, než naše, ale prostě je. Takže prostě z těchto důvodů.

Ako s nimi komunikujete vy ?

Ako s nimi prichádzate do kontaktu, dajme tomu, ako dlho už s týmito Vesmírnymi priateľmi komunikujete a ako často ?

(9)

Já jsem v kontaktu s těmito Vesmírnými přáteli 4,5 roku a to telepaticky, čili myšlenkou v duchu tak, jak si normální lidé hovoří v duchu třeba něco, tak úplně podobně, a potom tedy můžete psát, písemně, a potom můžete mít také vnitřní vidění třetím okem, tak to je pro ty začátečníky takový nejběžnější kontakt.

Nejprve se spojujeme určitými dílčími kroky, to znamená, musí se soustředit, jít trošku do meditace, do klidu, a jestliže pokračujeme rok – dva úspěšně – jsou tam i zkoušky, tak potom se dostávají do takového permanentního stavu komunikace, čili i do permanentního stavu meditace, anebo do takového stavu vnitřního naladění.

Já jsem v tom stavu permanentním asi 2 roky.

Čili 2 roky jsem stále v kontaktu.

Áno spomínate skúšky. Aké skúšky to sú ?

(10)

Ty zkoušky jsou v podstatě životní zkoušky na ty duchovní zákony.

To znamená například – nemáte peníze.

Prichádzajú nejaké pokušenia ?

(11)

Samozřejmě, jakékoliv zkoušky, jak je znáte.

Třeba, jestliže někdo nemá peníze a teď zpanikaří. Nemá peníze a vytváří špatné myšlenky: „Co já budu dělat ?“

Jestliže třeba zpanikaří a vytváří strach a ty špatné myšlenky, znamená to, že nějakou zkoušku nezvládá.

Jestliže zvládáte nějakou duchovní zkoušku, znamená to, že nemáte žádné disharmonické problémy, někdy to ani nepoznáte, že jste tu zkoušku zvládli.

Zkouška se může zvládat různě – ta duchovní.

Uznávajú títo Vaši Vesmírni priatelia niektoré z našich náboženstiev, alebo dajme tomu majú vlastné náboženstvo ?

(12)

Vesmírní přátelé na rozdíl od nás nemají stovky a tisíce náboženství, jak je tomu na planetě Zemi, ale mají jedno, jak říkají – pravé duchovní náboženství, které se vyučuje už na školách, je to DUCHOVNÍ UČENÍ podle jejich terminologie, co nám dali, a je to o tom, z čeho se skládá Stvoření, čili vesmíry, bytosti ve vesmírech, jak žijí, Stvořitel – Bůh, jak to řídí, co je Jeho podstat, že je to Láska, nejvyšší Inteligence, Moudrost a tak dále …

A dále se učí o tom, jaký je jejich život, o čem je jejich život, proč jsou zde, co mají za poslání v tom konkrétním životě, to všechno se dozvídají v tom dětském, školním věku, na rozdíl od nás.

Spomínate tie ich životy mňa i našich televíznych divákov by to zaujímalo, ako dlho žijú títo Vesmírny priatelia, alebo Vesmírny ľudia.

(13)

Chtěl bych říci divákům, že my máme informace, že lidé všude ve Stvoření i zde na Zemi žijí statisíce životů v lidských tělech za sebou z důvodu poznání a poučení.

Ty poznatky se všechny ukládají do duchovní paměti toho člověka a do Stvoření, nic z toho prožitku se neztratí.

Jejich délky životů v těch polohmotných a hmotných tělech jsou podstatně delší.

V podstatě – čím delší je život v tom hmotném těle, tím je to tělo a ta společnost duchovně vyspělejší.

Takže jsou společnosti, kde žijí 150 roků v těle, 400, 800, 1 000.

 

1 000 roků žijí například Plejádské společnosti, je jich mnoho a jsou to těla častokrát stejná, jako naše, geneticky i vzhledově, i naše těla mají geneticky na to, aby žila 1 000 roků, např. ve 150 letech bychom měli třetí zuby.

No a potom jsou tam další společnosti, které žijí 10 000 roků, 30 000 roků, např. jako je Aštar Šeran, ale i ještě delší, až potom jsou společnosti, které už nemají hmotné těla, pouze energetická anebo světelná těla, a tato těla se už neodkládají, takže jsou takříkajíc nesmrtelní, řečeno našimi slovy.

Oni se smrti nebojí, protože oni vědí, že jen svléknou dočasné šaty, které jsou opotřebované, a zase si oblečou šaty nové, mladé, krásné, neopotřebované. Ano, to fyzické tělo. Oni vědí, že mají Ducha, dušifyzické tělo.

Kvôli čomu majú títo Vesmírny ľudia záujem prichádzať do kontaktu s našou civilizáciou, vlastne s ľudstvom ?

Aký s nami majú cieľ ? Čo tým sledujú ?

(14)

Chtěl bych lidem říci, že Vesmírní lidé jsou zde ku pomoci společnosti a planetě Zemi.

Společnost má množství problémů, to každý si může všimnout a ví, počínaje ekologií a přelidněním, atomovými zbraněmi a jinými, hrozba sebezničení, ozónová vrstva a tak dále.

Je to i degenerace lidstva z hlediska genetického, problémy s rozmnožováním atd., ale nejhorší stav je ve smyslu negativního myšlení.

Negativní myšlenky nás zabíjejí za živa, to je nejhorší věc, která se prakticky neřeší, a proto jsou tu na pomoc.

Takže lidé, kteří se s nimi chtějí spojit, mají možnost pomocí tohoto spojení, jak jsem už řekl, a potom pomáhají lidem v tom každodenním životě, že jejich život se stane harmoničtější, s menším počtem problémů, jsou zdravější, až celkem zdraví.

Já jsem mnoho let celkem zdravý, no a tedy nabízí pomoc a spolupráci na vládní úrovni, to znamená vládám zemí.

Navštívili je na letištích vlády USA a Sovětského svazu od roku 1949, dále Francie, Itálie, Španělska, Velké Británie.

A hovorili dokonca s predstaviteľmi týchto krajín ?

(15)

Na letištích fyzicky tváří v tvář s nimi hovořili.

Tyto informace mají tyto vlády v tajných sejfech, bohužel to nedají do novin, jen se zachovaly nějaké výstřižky z novin, třeba z USA, které máme na našem internetu česky www.vesmirni-lide.cz anebo anglicky www.cosmic-people.com , a potom tedy jsou to další nabídky vládám menších zemí, což je logické.

Nejprve oslovili větší země, pokud nechtějí, oni je nenutí, tak potom oslovují vlády menších zemí, mimo jiné i země České anebo Slovenské republiky.

Čili ta nabídka platí od května 2000 pánům prezidentům Havlovi a Schusterovi, a vlastně záleží na nich, zda toho využijí.

Oni se střetli u těch větších vlád, ale dále se už nedohodli.

Takže hovorili i s našimi predstaviteľmi vlád.

(16)

S našimi představiteli se nesetkali fyzicky, říkám, že se setkali s těmi většími vládami.

Naši mají nabídku od května 2000 a zatím ty vlády to zvažují.

Měli jsme už nějaká jednání s některými úředníky už, a je to jen otázka zvážení, kdekoliv na letišti se s nimi mohou setkat a nabídnout konkrétní projekty ve smyslu zlepšení kvality života lidí.

To znamená, že kedykoľvek by sa mohol pán prezident Schuster vydať na letisko a ponúknuť Vesmírnym ľuďom spoluprácu ?

(17)

Nejprve návštěvu, kde se střetnou tváří v tvář, nikdo o tom nemusí vědět, protože kdyby to věděli někteří lidé, tak by to rušili.

A potom se mohou dohodnout na další schůzce, kde by byli pozváni další lidé, Vesmírní lidé vědí, kdo by to byl schopen zvládnout, a oni dále by rozvíjeli projekty a dále by se prezentovali v televizi, a tak dále postupně všechno.

Všechno je prostě možné, ale záleží to na volbách těch lidí.

Pokud vlády nespolupracují, potom ten člověk, jako samostatná bytost, má možnost se s nimi spojovat, čili není vůbec závislá na té vládě toho státu.

Tak to probíhá.

Nyní se spojují miliony lidí na planetě, v našich zemích je to zhruba 200 000 lidí v České a Slovenské republice a to spojení, ta spolupráce a komunikace se stále zvyšuje, ta kvalita.

Čili od těch začátečnických kroků znám lidi, kteří mají písemných sdělení víc než 100 napsaných.

Já sám jsem jich napsal víc než 300 a jsou i v těch knihách Rozhovory s poučením od mých přátel z Vesmíru.

Môžeme si ich pozrieť.

Toto je prvý diel.

Musím podotknúť, že diváci, ktorí budú telefonovať svoje otázky môžu vyhrať 5 cien, ktoré pozostávajú z týchto publikácií, ktoré vidíte v rukách pána inžiniera.

(18)

Takže tyto knihy obsahují víc než 100 sdělení, ne jen moje, a další 4 díly jsou na internetu www.vesmirni-lide.cz , kde je i mnoho jiných knih i ze zahraničí volně přístupných.

Chcem sa opýtať, ak sa dá, môžeme ukázať na TV obrazovku ako vyzerajú tieto oznamy (sdelení).

Z blízka.

(19)

Ano, takže zde máme ta sdělení, někdy je to jedna věta.

Očíslovaná sdělení dvojbarevně, hlavička a odpověď, jak ji přijal.

Pravdivost těch sdělení je držená a testovaná zhruba na těch 90 procentech v průměru.

Méně pravdivá sdělení pod těch 80 % tam nedávám.

Akým spôsobom sa to dá overiť ten oznam.

(20)

Ověřovaní sdělení se děje:

Za prvé, když to člověk přijímá, tak nesmí do toho dávat své vlastní pochybnosti. Áno.

Protože to je negativní energie. Takže nejprve přijímá, láskyplně napíše, potom poděkuje Stvořiteli Prvotnímu za umožnění a Vesmírným lidem, a potom si začne všímat pravdivosti, to znamená syntaxu kontextu slov, zda ho tam zdraví, zda je to o lásce, anebo není, a tak dále, jsou tam určité průvodní znaky a pak ještě pocitově.

Znamená to, že člověk, když píše toto písomné sdelení, je v nejakom inom stave, proste mu tú ruku niekto vedie, pokiaľ píše, alebo to je tiež tak formou toho vnútorného rozhovoru a proste len počúva čo ten mimozemšťan, alebo Vesmírny priateľ rozpráva a on si to napíše ?

(21)

Je to ve skutečnosti u většiny lidí v duchu. Ano, čili není to, že by mu mechanicky tu ruku vedli, ale u většiny se používá komunikace v duchu přes tuto 4. srdeční čakru a tak jako když si v duchu povíte něco tak přesně tak, ale není to od toho člověka, ale od toho Vesmírného člověka.

Čili on slyší zhruba 4 až 5 slov v duchu a napíše je, pokud je napíše, tak mu přijdou další 3 až 4 slova.

Když je nenapíše, tak ten Vesmírný člověk je opakuje, třeba: „Zdraví tě Aštar, Zdraví tě Aštar, Zdraví tě Aštar, Zdraví tě Aštar”, když nepíše.

Jakmile to napíše, tak dostane další.

Takže je důležité při tom nepochybovat, nemít pochybnosti a jen psát to, co slyším, žádné myšlenky do toho své nevkládat.

Jakmile to napíše, potom může nad tím přemýšlet, potom se už nezmění ten text.

Ja sa chcem opýtať, ako ste k tomu prišli vy sám, že vlastne takýto Vesmírny priatelia existujú, kedy ste k tomu prišli ?

Ako ste k tomu prišli že sa dá s nimi komunikovať ?

(22)

Ano. Takže já vám povím, že zhruba na gymnáziu, jsem měl asi 16 roků, jsem zjistil, jsem se zajímal i o Vesmír a astronomii trošku, že vlastně existují obrovská množství galaxií a dále planet a slunečních soustav, a že není možné, že by prostě v těch galaxiích nebyl život, včetně naší.

Takže jedna galaxie má 150 – 200 miliard hvězd, každá hvězda má zhruba 5 planet, tak těch galaxií jsou miliony, tak není možné, aby tam prostě nebyl život.

Takže z toho mi vyplynulo, že tu vlády nespolupracují, ty veřejné instituce, takže tam je něco, co tomu brání, něco skrytého, takže to jsem měl takovou výchozí informaci.

Po roku 1989 potom byli knihy o Vesmírných lidech a také o těch negativních mimozemšťanech, takže tam jsem se poprvé dozvěděl asi z 12 knih, že jsou lidé jako my i jinde ve Vesmíru, kromě knih sci-fi, které byly i dříve, že ano.

Ano.

(23)

Ale to už byli knihy, kde už byli lidé na palubách lodí, z různých částí světa, nedomluvili se spolu, nejsou v žádné organizaci.

Já také nejsem v žádné organizaci.... a tak vlastně z těch knih jsem pochopil, že ta pravda je trošku jiná a hlavně složitější, a že před námi někdo něco ukrývá.

Samozřejmě jsem se dočetl z těch knih už, že tu práci ukrývání a falšovaní provádějí negativní mimozemšťané a s negativními některými lidmi.

Takže potom tedy jsem už hledal člověka, který je už s nimi ve spojení.

To se mi v roce 1997 podařilo, našel jsem paní, která s nimi už komunikovala už asi 4 roky a od ní jsem se dozvěděl podmínky spojení. Áno.

Takže potom se mi podařilo v roce 1997 s nimi spojit.

A aký bol ten prvý kontakt, ten prvý pokus o spojenie.

(24)

První pokus o spojení, to je vlastně krásný zážitek pro vás.

Něco tak krásného, jako například, když se poprvé milujete s partnerem, anebo s partnerkou,

Dokonca.

že to víte, ale nikdy jste to ještě nedělali v tom životě, tak nějak a krásný pocit je to potom.

Zde ukazuji portréty Ježíše, v době prvního příchodu dříve, a nyní, jak žije na jiných planetách.

Čiže Ježiš žije.

(25)

On stále žije, to tělo si vzal a tím nejvíc naštval tu druhou stranu, ty ještírky, ale on stále žije harmonicky a pracuje pro Stvoření podle plánu Stvořitele.

Čo znázorňuje napríklad tento obrázok ?

(26)

Tento obrázek byl zpracován někde v Americe na základě osobního setkání na lodi.

Je to v malé vesmírné lodi, všimněte si, že stěny této lodi září rovnoměrně, takto přesně to tam je.

To nejsou bodová světla, vůbec, ale rovnoměrně září.

A takto nějak vypadají Vesmírní lidé, někdo to nějak zpracoval, ale čím přesněji, tím lépe.

Takže takto nějak vypadají.

Mají kombinézy světlých barev většinou, světlo modré atd. podle konkrétních oborů v činnosti, které vykonávají.

Zde potom vám můžeme ukázat nitro velké mateřské lodi namalované 8-letou Terezkou, kde se ona přemístila mentálně.

Jsou tam poschodí, jsou to kilometrové rozměry, takže ona namalovala něco.

Nahoře jsou řídící pulty s velitelstvím Aštara – velitele, dále například, střed je pásmo zeleně, nad tím pásmem jsou monitorovací sály, velké, pracovní.

Tam pracují, jako např. jako kino u nás s velkými telestěnami a tam vyměňují čipové, paměťové prvky.

A potom dole jsou ubytovací prostory, anebo pro zábavu, učení a volný čas.

Ano... zde dole vidíte, jak tam zpívají, tancují.

Nahoře jsou parkované malé lodě u té velké mateřské lodě, např. doutníkové lodě, kruhovité, deskovité a podobně.

Takže ti Vesmírní lidé žijí opravdu krásným harmonickým životem, pracují pro společnost 2 – 3 hodiny denně, na lodích v 3 hodinových směnách, na planetách pracují 2 hodiny pro společnost, všichni.

To je podle zákonů nejmenší nutnosti.

Na naší planetě by stačilo podle naší ekonomické úrovně, nám řekli, 4 hodiny denně pro společnost a všichni lidé by měli všechny základní životní potřeby na dost dobré životní úrovni zajištěné.

To znamená, že oni za svoju prácu nie sú finančne odmeňovaní a u nich neexistujú peniaze...

(27)

U nich nejsou peníze, oni nemají žádné vlastnictví majetků.

Oni mají jen všechno propůjčené, na lodi, a rodina - dům sférického tvaru na planetě s např. kilometry nějakého okolí obydlí s parky, zahradami apod., ale prostě, že by vlastnili majetky, věci, věcičky, tak se neobklopují věcičkami, které vlastně odčerpávají energie a skutečně žijí takovým krásným pohodovým, veselým životem.

Jsou velmi moudří, inteligentní, mnohem moudřejší, inteligentnější než jsme my pozemšťané, ale to neznamená, že ten pozemšťan se nemůže k nim přiblížit.

To vůbec tak není.

Ty změny mohou velmi rychle nastat, pokud se pro to sám rozhodne, sám pro ty změny.

Ako ste spomínali štruktúru tej Vesmírnej lode, spomínali ste, že nemajú tam bodové svetlá.

Znelo to tak ako by ste už aj vy sám bol na návšteve na tej planéte tam u nich.

Znamená to, že už ste tam boli aj vy ?

(28)

Byl jsem tam mnohokrát, když už s nimi 4 roky komunikuji, spolupracuji, ta komunikace není všechno.

Spolupracuji s nimi, to znamená, že dostávám ty informace sem různými formami – knihami, přednáškami.

Měl jsem 160 setkání, kde bylo 11 000 lidí, vstupné dobrovolné, dále televizních pořadů asi 25 proběhlo.

Takže spolupracujeme velmi, takže byl jsem tam.

Byl jsem tam a jsou tam lidé mentálním tělem, to znamená v spánku většinou.

Potom mohou tam být i fyzickým tělem a to už potom jsou další zážitky.

To už musí mít dost těch špatných vlastností z toho fyzického těla odstraněné...Ano.

To znamená, že tím, jak na sobě pracujete, tak z těch genů odstraňujete zlanepravdy postupně.

Ako tá ich planéta vyzerá ?

(29)

Ta planeta jejich, mateřská, je harmoničtěji obydlená, je krásnější a barevnější příroda.

Je tam méně lidí, např. na planetě Erra je 500 milionů Vesmírných lidí.

Nemají města velká jako my, nahuštěná obydlí, ale obydlí jsou rozptýlená po krajině, např. jako farmy v USA, a sférického tvaru, kvůli šíření energie.

Rohy špatně šíří energie.

To znamená, že žiadna hrana.

Žádné hrany pokud možno, prakticky žádné.

Mají okolo toho zahrady, a to květinové, jako např. ve Švýcarsku, mladé hory, potůčky, fontánky, to všechno mají rádi, prostě všechno, co působí harmonicky.

A pak má každý k dispozici Vesmírnou loď, kterou se mohou v okamžiku za několik minut, sekund přemístit na jinou část planety za účelem dovolené, koupání, návštěvy příbuzných nebo známých.

To znamená, že tie 2 hodiny sú nevyhnutné na to, aby pracovali pre spoločnosť, je to určené tým zákonom, ale dajme tomu, že môžu mať aj dovolenku.

Ano.

To znamená, že si vyberú tú dovolenku a majú tam tiež tak ako, že si tie 2 hodiny musia nad robiť, alebo to mali automaticky voľno.

(30)

Tam, kdokoliv je zastupitelný v té práci a navíc používají androidy (umělý člověk), jak jste to viděli v seriálu Star Trek, který je tak z 50 % pravdivý, co se týče Vesmírných lidí.

Ta nepravdivost je jen v té neláskyplnosti a v těch agresivních způsobech chování, ale jinak tam je mnoho prvků, které opravdu tam existují.

Potom nyní v sobotu bude na TV ….. o 14:50 dvoudílný americký film Zámotek, slovensky Mušľa (anglicky Cocoon – pozn. zpracovatele), který nejpravdivěji ze všech filmů ukazuje Vesmírné lidi, ale i to, jak září.

Oni dokáží zářit celým tělem, ne jen např. z ruky a čakry, ale celé tělo září láskou, láskou jako např. světlo silné.

Už sme dostali prvé otázky od našich divákov, ktorý nás momentálne sledujú.

Prvá je. Či si myslíte, že túto Zem stvorili mimozemšťania.

(31)

Tuto planetu Stvořil Stvořitel Prvotní, podle našich informací, ale On tvoří vždy ve spolupráci s Vesmírnými lidmi.

Ano. Čili oni s Ním spolupracují, jak jsem už řekl, a oni s Ním tvoří světy a další stvoření.

Stvořitel nedělá nic Sám.

Ďalšia otázka znie.

Ako si vysvetľujete, keď Vám niekto niečo diktuje a vy ho prakticky nemôžete vidieť, alebo ho v tom momente nevidíte ?

(32)

Nevím, co tím myslí, zda je to kontakt s negativními entitami, nebo s pozitivními entitami - s Vesmírnými lidmi.

Skúsme rozobrať ten pocit, aký je ten pocit, keď komunikujete s niekým, alebo keď píšete odkazy niekoho, koho nevidíte, alebo vy ho vidíte, keď to píšete ?

(33)

Takto, vy se máte řídit, nám říkají Přátelé, svým srdcemcitem, jak je to tu napsané.

Čili vyzařování lásky znamená, otevření srdeční čakry, takový vějíř na hrudi, to je to nejdůležitější a toto je také takový informační a komunikační kanál.

Jakmile vy pocitově poznáte, že ten člověk je dobrý a neublíží vám, tak je to správné, pokud pocitově poznáte, že není dobrý, tak vlastně si dáte pozor, a to platí i tréningově na Zemi, a to stejně platí i u Vesmírných lidí, anebo vůbec u lidí ve Vesmíru.

Čili vlastně účelem je, abychom zde na Zemi naučili se vyciťovat svým srdcem, ne jen svým rozumem, přebírat určitá „fakta“ ......

Čiže podstatná je tá viera, aby vy ste tomu verili.

(34)

Víra, to je další faktor, abyste tomu věřili, ve Stvořitele, Boha, v nějakou vyšší, krásnou, moudrou bytost, která neubližuje, protože toto ubližování, které tu je, si lidé dělají sami a současně s pomocí negativních mimozemšťanů.

Jakmile vy vysíláte negativní myšlenky, hned se na vás napojují negativní mimozemšťané.

Pokud vysíláte pozitivní myšlenky, lehce se na vás napojí pozitivní mimozemšťané.

Čili negativní mimozemšťany bolí láska, pokud vysíláte lásku, tak je to bolí a jsou odpuzováni, jakoby odfouknutí.

A naopak zase pozitivní mimozemšťany láska přitahuje.

To je podle ezoterického zákona „stejné přitahuje stejné“, anebo, co vysíláte, to se vám vrátí.

To se máme naučit na Zemi, a ten, kdo se to naučil, tyto zákonitosti, tak klidně, v pohodě to může používat bez újmy v komunikaci a ve spolupráci s Vesmírnými bytostmi, že se nenapálí, že to byla negativní bytost.

Potom v určité fázi dochází k mentálnímu vidění třetím okem.

Takže vy máte otvorené to tretie oko ?

(35)

Ano... určitou měrou otevřené, tam se rozlišuje zhruba do 3 stupňů podle mých zkušeností... Jednak vidíte slabý obrys postavy, např. doma, v té 5. dimenzi v tom paralelním prostoru, který je tu, dále vidíte už detaily oblečení té postavy, ale nevidíte detaily tváře a třetí stupeň - takový nejvyvinutější je, že vidíte i detaily tváře, to proto, neboť z té tváře vychází nejvíc té energie, takže ten člověk musí být velmi láskyplný, aby z té tváře dokázal rozlišit ty detaily.

Črty...

Akým spôsobom zmenila váš život komunikácia s Vesmírnymi priateľmi, odkedy s nimi komunikujete čo sa vo vašej domácnosti, vašom živote zmenilo ?

(36)

Ten život se stane harmoničtější, lásky - pozitivnější, pohodovější, v rodině je méně hádek, méně problémů, zdraví se upevní, to je zákonitý proces, pokud byl někdo nemocný, tak se rychleji vyléčí, anebo léčí.

Já jsem byl vcelku celkem zdravý, takže mně se pouze upevnilo, nebývám unavený, i když prakticky pracuji normálně, protože jakmile s nimi spolupracujete, tak oni vám dávají energii – lásku, takže není žádná únava.

Dalším parametrem je, že máte lepší poznání o tomto světě, takže se nedivíte tolika událostem, které okolo vás probíhají, protože v komunikaci dostáváte odpovědi pravdivější a kvalitnější od Vesmírných lidí, na rozdíl od těch lidí, kteří jsou odkázáni jen na vnější informace médii, tiskem, anebo když někdo řekne něco hlasivkami....

Ale tito lidé už mají v sobě ten kvalitní informační kanál.

Ten kanál nestojí žádné peníze, není to žádná únava a ta rodina by měla podle toho být kvalitnější, harmoničtější, pokud oba členové samozřejmě takto postupují.... pokud jeden člen ano a druhý ne, tak tam mohou být určité rozdíly, ale když oba členové nebo celá rodina postupuje správně, tak se to musí projevit kvalitnějším a harmoničtějším životem té rodiny.

To znamená, že nejsou si tak odcizeni, mají na sebe víc času, že se pohladí, že se obejmou, tak, jak to dělají Vesmírní lidé, že se mají upřímně rádi, že se vyslechnou, že netrpí monologem ti lidé, že se jen vyzpovídá, že když přijde z práce, není je tak unavený, protože dostává tu energii.

V mém případě já už do zaměstnání toho klasického nechodím a pracuji na tomto vcelku na volné noze, to je další odměna, další zlepšení kvality života.

Ste ešte nejako odmeňovaný, prisľúbili vám niečo, že napríklad určite nadíde čas, lebo my nežijeme ani 150 rokov ani 30 000 rokov, že proste ten človek umrie, sľúbili vám nejakú odmenu, že v tom budúcom živote budete žiť dlhšie, alebo s nimi na inej planéte ?

(37)

Vy víte z jiných náboženství a my tuto informaci můžeme potvrdit, že lidé po smrti jdou do světlých světů, nebo do temných světů – říká se nebepeklo.

Čili do nebe jde odtud někoľik procent lidí, do těch temnějších světů jde bohužel asi 90 – 95 % lidí po smrti.

A další forma takovéhoto přechodu je vzít si toto tělo se sebou podobně, jak to udělal Ježíš.

Vzít tělo se sebou může už udělat člověk, který má na to, bych řekl. To znamená, nyní se blíží takové období, můžeme to odhadnout 3-4 roky, kdy bude tato planeta převibrovávat do vyššího stavu bytí a s tím i někteří lidé, čili tím vezmou to tělo se sebou, čili nezemřou, ale dále mohou žít v tom těle s plným zachováním předcházejícího života, ale do nového typu společnosti.

Bude se vlastně vytvářet nový typ společnosti - on se vytváří už nyní, ale jen ti lidé budou vybráni, oni se sami vyberou, a vytvoří na nové Zemi, této planetě v té vyšší dimenzi, kde je ta paralelní dimenze, novou společnost, která bude žít podobnými principy, jako ti Vesmírní lidé.

To znamená bez válek, bez hladu, bez nemocí, bez peněz, bez bank a tak dále, bez států to, kdo tam bude a kdo ne, to si každý člověk vybírá sám každodenním životem už někoľik roků i předcházejícími životy.

A znamená to, že vy budete medzi nich patriť ?

(38)

Já se usiluji o to, abych to byl.

Samozřejmě, že ano.

Proč bych neopustil tuto „společnost“, která je plná problémů, ale dřív, než ji opustím, dám lidem pomocné informace, pomohu jim, dám jim všechno, co mám, všechny informace, bez toho, abych od lidí něco očekával, bez finančních odměn, anebo speciálních nároků na ně, bez jakékoliv kalkulace prostě.

Prišla ďalšia otázka od nášho diváka.

Akú budúcnosť predpovedajú mimozemšťania našej civilizácii ?

(39)

Jako jsem už řekl, lidstvo se má rozdělovat na dvě základní části, i když tam mohou být ještě různí lidé v těch společnostech .

Ta menší část společně převibruje do vyšší společnosti v 5. dimenzi a vytvoří Vesmírnou společnost na bázi vesmírného typu, stane se vbrzku členem Vesmírné konfederace a budou pomáhat těm lidem v té staré společnosti v jejich životě.

Z té vyšší dimenze se dá pomáhat, že je vidí, mohou k nim hovořit a tak dále.

Ti v té nižší společnosti, v té předcházející, která půjde svým tempem a pravidly, která zná každý, tak zde budou zanedlouho zavedené čipové občanské průkazy, u nás v České republice to bude do roku 2005, v USA se už na to velmi rychle připravují po těch událostech, o tom prosím nepochybujte, a v zápětí po těchto občanských průkazech budou čipové, čili počítačové, převedené na tělo a pomocí těchto mikročipů, protože jsem řekl, že tu jsou ovládáni ti lidé negativními mimozemšťany, budou dále ovládáni ještě na asi 99 % jako loutky.

A oni si to mají lidé vyzkoušet, protože nyní nepochopili, nechápali, smáli se tomu, tak si to mají vyzkoušet, jak vypadá takové ovládání na vlastní kůži na 99 % z předcházejících 90 %.

Předcházející - současní lidé jsou v tomto stavu, mají zapouzdřeného Duchadušifyzické tělo pouzdro nemá, ale je ovládáno z asi 90 % negativními entitami, zlými duchy a negativními mimozemšťany, pokud je sami přitahují těmi myšlenkami.

A pomocí čipů se toto ovládání zvýší na 99,9 %, to je vlastně jejich projekt, těch negativních, aby ti lidé byli ještě víc ovladatelnější a poslušnější a lepší otroci, jak si představují.

Takže kdo tomu nevěří, vyzkouší si to na vlastní kůži, zkušenost bude zaručená, poznání, zážitek...

Bude tam nejaké východisko z toho, dajme tomu, bude už pozde, pokiaľ sa bude chcieť niekto zmeniť, dajme tomu z týchto vašich poznatkov momentálnych teraz smeje ?

(40)

Skutečně nyní je období, kde může ta část.....

Alebo, teraz je tá posledná šanca ?

....nyní je doba, kdy část lidí může převibrovat, může to být postupně nebo ve dvou vlnách.

Je tam množství variant, může to být s celou planetou během 3 – 5 dní tmy, ale potom, pokud dostanou ty čipy, tak sem by mohli v klidu přiletět ti negativní mimozemšťané, oni nyní nemohou, protože nyní chrání planetu Vesmírní lidé před jejich příletem, ale oni sem potom mohou přiletět, ti jěštírci na Zemi, a dále vytvářet jako „přátelství“, ale de facto vlastně zotročit ty lidi víc, než nyní, kdy pracují od nevidím do nevidím a tak dále.

Takže potom v tom stavu ovládacím nebude jednoduché se vysvobodit, bude tam nutný určitý prožitek, a až potom přijde Druhý příchod Pána Ježíše Krista a vysvobodí všechny tyto lidi z tohoto negativního stavu, vysvobodí je z těch pouzder a znovu bude probíhat čilá komunikace Duchdušefyzické tělo se Stvořitelem Prvotním, na rozdíl od toho stavu nyní, kdy ta komunikace se Stvořitelem Prvotním je vlastně malá, řádově 5 %.

Ja by som ešte v rýchlosti prešla na ďaľšiu divácku otázku. Je veľmi konkrétna podotknem. Či poznáte Pavla Š. z Dobšinej ?

(41)

Ne, neznám Pavla Š.

Ďalšia otázka od toho istého je. Či ste s ním v spolupráci napísali tie knižky.

Ne, ne.

Ale je tam 100 lidí, kteří tam poslali sdělení, ale komunikuje tu tisíce lidí skutečně, oni nemají organizaci, oni o sobě nevědí většinou vůbec, a tak to má být, tak je to v pořádku.

Oni mají prostě komunikovat s Vesmírnými lidmi a nemají vytvářet lidské organizace zde v tomto prostředí. To není účelem.

Dobre. A ešte je tu posledná otázka, pretože čas nás tlačí, takže poprosím v rýchlosti ak sa bude dať.

Ako vyzerajú mimozemšťania, keď sa stretávajú s vládnymi činiteľmi je prvá časť, akou rečou s nimi hovoria, akým jazykom s nimi hovoria a ako sa stravujú ?

(42)

Tak, jak jsem už řekl, Vesmírní lidé, kteří nám nabízejí tuto spolupráci, vypadají jako my pozemšťané, protože samozřejmě jsou tam i jiné rasy, ale proč by nám to ztěžovali, když to máme už tak těžké, aby přišly jiné rasy, třeba s ptačí hlavou atd. Takže jsou takto přívětiví jako my a skutečně nabízejí tu spolupráci.

Dále se ptala ?...

Ďalej sa pýtala, že akou rečou hovoria ?

(43)

Mluví tedy ve Vesmíru vesmírným jazykem KOSAN, to je Galaktický jazyk v rámci Galaxie, který je podobný, jako naše latina a esperanto, takovýto typ jazyka.

Například odvážný se řekne ADUN, jednoduše, bez háčků, čárek, bez skloňování.

A je to automatické, dajme tomu, že vládny činitelia tomu rozumejú ?

(44)

Ne, moment, to hovoří mezi sebou v Galaxii, potom mají planetární řeč - celoplanetární, nemají tam stovky jazyků jako my, ale jeden a když přiletí k nám, tak vždy hovoří s námi naší řečí.

Takže podľa toho kam, do ktorého štátu letia.

(45)

Naučí se naši řeč, většinou překládacích přístrojů nepoužívají, raději se to naučí za měsíc sami vnitřním způsobem, tak, jako zde těmi metodami.

A ešte rýchlo, to ako sa stravujú ?

(46)

Stravují se tedy: Nejedí žádné maso, jen rostlinná strava, ovocné šťávy, malé množství pevné stravy...

Podobne tak ako my, vidlička, nôž ?

(47)

Mají nějaké, záleží to na společnosti, je to různé, není to stejné, ale v zásadě poděkují Stvořiteli za to jídlo, za lásku a sílu v něm, dále tedy nejedí tři chody, ale jeden chod, protože je to nedůstojné přejídat se a dále tedy ovocné šťávy, saláty a co do objemu jídla, malé množství.

Já sám jím pouze 2-krát denně, protože už mnoho energie přijímám prouděním energie tou láskou, čili oni stále velmi proudí, září, úplně svítí jako baterky a dostávají tu energii, tu lásku od Stvořitele Prvotního.

Čím víc záříte, tak ještě větší energii dostáváte, takže máte pro sebe ještě víc, není tam nedostatek.

Dobre. Ja vám veľmi pekne ďakujem za tieto informácie, ktoré ste nám poskytli a pekne vám ďakujem za našu návštevu v televízii.

Ešte rýchlo musím povedať, že divákov nám telefonovalo práve 5, čiže práve všetkých 5 cien sa dostane tým, ktorý telefonovali a myslím, že nie je potrebné, aby sme ich konkrétne menovali.

Vám televízni diváci doma ďakujem za pozornosť a verím, že vás táto téma zaujala.

Dovidenia

Nashledanou.“

 

Pozn. zpracovatele: Rozhovor vidělo v TV v okrese Rožňava opakovaně na 40 000 lidí.

 

    SVĚTELNÁ  KNIHOVNA  -  Učení o konání dobra  ZDE ...
 KLIKNUTÍM  ZVĚTŠÍTE  OBRÁZEK ...

www.andele-nebe.cz
www.andelenebe.cz
www.vesmirni-lide.cz
www.vesmirnilide.cz
www.andele-svetla.cz
www.andelesvetla.cz
www.universe-people.cz
www.anjeli-neba.sk
www.anjeli-svetla.sk

www.universe-people.com
www.cosmic-people.com
www.angels-light.org
www.angels-heaven.org
www.ashtar-sheran.org

www.himmels-engel.de
www.angeles-luz.es
www.angely-sveta.ru
www.anges-lumiere.fr
www.angelo-luce.it
www.anioly-nieba.pl
www.feny-angyalai.hu